Имам нужда от витамини ...

  • 4 099
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Никога не съм напълнявала от витамини, а съм изпила цели кофи и Мерц и бирена мая и Пантогар. Последните са вълшебни за коса и нокти и ще ти разрешат проблема веднъж за винаги, но трябва да ги пиеш поне 3 месеца по 3 капсули на ден.

# 16
  • Мнения: 150
А да попитам колко струва "Калмацин" на Вламарк? newsm78


13 лв, голямата опаковка, а малката мисля 4е е между 5 и 7 лв.

# 17
  • Мнения: 247
Благодаря  за отговорите  Grinning Нямах време за нет, че моят сладур взе че настина и направо се видях в чудо. Вече е по-добре, за моя огромна радост  Grinning Лек и приятен ден на всички   bouquet

# 18
  • Мнения: 521
да ви кажа предпочитам бирената мая,защото в калмацина ссе съдържа само калции магнезии и цинк,а в бирената мая има мн витамини-а,б ц,е, биотин витамини от групата б,калци,магнези,цинк,клии,манган и други Heart Eyes

а центрум какви витамини съдържат и колко струват? newsm78

# 19
  • Мнения: 4 176
Аз взимах и все още взимам " MUltitabs".Около 7лв. в аптеките. Пише че може да се взимат от бременни, кърмещи и цялото семейство. Леки са. Супер са. Шведски май бяха.

# 20
  • Мнения: 2 407
Аз пиа Витерал и съм доволна. От Мерц се качва доста. Мултитабс също са добри ,но и от тях ти се похапва.

# 21
  • Мнения: 2 242
Мерц – специално за коса, кожа и нокти

# 22
  • Мнения: 3 248
да ви кажа предпочитам бирената мая,защото в калмацина ссе съдържа само калции магнезии и цинк,а в бирената мая има мн витамини-а,б ц,е, биотин витамини от групата б,калци,магнези,цинк,клии,манган и други Heart Eyes

а центрум какви витамини съдържат и колко струват? newsm78

Центрума...от А до Цинк. Peace Не си ли му гледала рекламите?! Laughing
За цената нещо не мога да се сетя с точност, върти ми се една цифра в главата, но не искам да те заблуждавам! Peace

# 23
  • Мнения: 1 370
Пия през месец Мерц и не съм усетила увеличаване на кг. Когато почивам от него, взимам Центрум

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На авитаминозата майката й е правилно хранене. От синтетичните витамини няма същата полза, а предозирането им може да стане много лесно.

# 25
  • Мнения: 3 267
Аз съм доволна и от Мерц, и от Центрум. Между другото съм сравнявала съдържанието на едното и другото и май няма много разлика. Има добър ефект и от бирената мая. За косопад дерматоложка ми беше предписала Биотин - също е за косата, кожата и ноктите.

# 26
  • Мнения: 3 267
Не забравяй да хапваш много плодове и зеленчуци, ако имаш машина, си прави фрешове.

# 27
  • Мнения: 35 968
А някой знае ли дали Центрум може да се пият по време на кърмене?


аз пия Пренатал

# 28
  • Мнения: 521
Аз съм доволна и от Мерц, и от Центрум. Между другото съм сравнявала съдържанието на едното и другото и май няма много разлика. Има добър ефект и от бирената мая. За косопад дерматоложка ми беше предписала Биотин - също е за косата, кожата и ноктите.
кажи колко струва центрума Blush

# 29
  • Мнения: 3 267
Аз съм доволна и от Мерц, и от Центрум. Между другото съм сравнявала съдържанието на едното и другото и май няма много разлика. Има добър ефект и от бирената мая. За косопад дерматоложка ми беше предписала Биотин - също е за косата, кожата и ноктите.
кажи колко струва центрума Blush
около 13 лв. бяха, но не мога да ти кажа съвсем точно. Мерц са малко по-скъпи.

Общи условия

Активация на акаунт