Имам нужда от витамини ...

  • 4 103
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 521
Аз съм доволна и от Мерц, и от Центрум. Между другото съм сравнявала съдържанието на едното и другото и май няма много разлика. Има добър ефект и от бирената мая. За косопад дерматоложка ми беше предписала Биотин - също е за косата, кожата и ноктите.
кажи колко струва центрума Blush
около 13 лв. бяха, но не мога да ти кажа съвсем точно. Мерц са малко по-скъпи.
мерси кажи ми и колко таблетки са ако знаеш

# 31
  • Мнения: 3 267
30 - стигат точно за един месец.  Simple Smile

# 32
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм доволна от Центрум.

# 33
  • Мнения: 521
ох кажете сега,помогнете...какво да пия?мерц и ревалид ги изключвам,не ми се дават толкова пари.калмацин-не,защото съдържа само калции,магнезии и цинк.виждам че има добри отзиви за бирената мая,аз сега пия такава,но мн трудно пия таблетките.спряла съм се на центрум но незнам дали ще ми помогне.препоръчаите ми таблетки  които да са за коса нокти и кожа и после за всичко останало Hug

мн ви се моля помогнете ми smile3518

Последна редакция: сб, 28 яну 2006, 20:23 от sladinka

# 34
  • Мнения: 5 317
ох кажете сега,помогнете...какво да пия?мерц и ревалид ги изключвам,не ми се дават толкова пари.калмацин-не,защото съдържа само калции,магнезии и цинк.виждам че има добри отзиви за бирената мая,аз сега пия такава,но мн трудно пия таблетките.спряла съм се на центрум но незнам дали ще ми помогне.препоръчаите ми таблетки  които да са за коса нокти и кожа и после за всичко останало Hug

мн ви се моля помогнете ми smile3518
Щом изключваш Ревалид и Калмацин,остава Бирената мая.Чупи си таблетката на по-малки парченца и така я гълтай.
Центрум са много добри витамини,но не са предназначени точно за коса,нокти и кожа.

# 35
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Също съм за "Центрум", макар че не съм пила от тях. Преди пиех много често "Витамин В-комплекс" и знам, че доста ми помагаше - не се чувствах изморена, а също така ми повлия и на външната красота. Бирена мая също съм пила - пълнее се от нея!

# 36
  • Мнения: 521
маи наистина ще си чупя таблетката на две.изгодно ми излиза щото е ефтинка,а ефикасна Hug

# 37
  • Мнения: 521
как да пия бирената мая?по една таблетка или по две таблетки по 3 пъти на ден.страх ме е да не надебелея кажете ми моля ви!!! Cry

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
как да пия бирената мая?по една таблетка или по две таблетки по 3 пъти на ден.страх ме е да не надебелея кажете ми моля ви!!! Cry
Ми пий ги по 1 таблетка 3 пъти дневно тогава, но за по-голям период от време. Аз ги пиех по 5 таблетки 3 пъти дневно, като си ги криех в кисело мляко, за да не се виждат.

# 39
  • Мнения: 521
аз си ги деля на две и така ги пия,но ме е страх да недебелея.ти надебеля ли?

# 40
  • Мнения: 85
Колко струва бирената мая?

# 41
  • Мнения: 18 542
А колко струват тези витамини Пантогар? Намират ли се лесно?

# 42
  • Мнения: 5 317
аз си ги деля на две и така ги пия,но ме е страх да недебелея.ти надебеля ли?
Аз пиех по 1 таблетка 3 пъти на ден и не съм качила и грам.

# 43
  • Мнения: 5 317
Колко струва бирената мая?
Бирената мая струва около 2.00-3.00 лева.

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
аз си ги деля на две и така ги пия,но ме е страх да недебелея.ти надебеля ли?
Не, не съм надебеляла и грам, писах по-напред в темата. За справка бирената мая я пих 1 година без прекъсване в комбинация с Мерц.

Общи условия

Активация на акаунт