Отговори
# 45
  • Мнения: 87
Здравейте момичета днес се прибрахме в къщи. Ще се опитам да прочета каквото съм изпуснала и после ще ви разкажа как мина. За протокола дъщеря ми се казва Криста-Мария името е прясно прясно днес го измислих ме преди да ни изпишат но хайде ще го оставя за разказа. Честито на новите момичета виждам че доста.

# 46
  • Мнения: 2
Привет мамчета:))
Честита ни нова темичка и да я пълним само с бебе вести:) Щастлива жена благодарим за прекрасното оформление.

Честито на новите мами.С много любов да гушкат малките си съкровища и да се радват на усмивките им:)

Ние сме добре, с изключение на коликите, коиот май започват да ни мъчат.Похапваме лакомо, спинкаме, но за съжаление в това ветровито време няма как да излизаме на разходки:(

Аз ви оставям,че ме нападат двете бебета:)каката и Лъчи:)

# 47
  • Мнения: 800
Аз съм готова с прането и гладенето. При вас явно е студено и има вятър. Тук е хладно, но пък слънчево и грам ветрец няма, което ме радва. Не че ходя някъде, ама като погледна през прозореца и видя слънчевото време, се разведрявам.

Щастлива жена, с отношенията и впечатленията от фейсбук групата не съм наясно и не съм ги коментирала. Момичето, което беше на два пъти грубо критикувано тук, има точно два поста за последните месеци и ми се стори прекалена реакцията на фона на много по-дълги и също толкова неграмотни постове, които сме чели. Основания за критика имаше, но това, което беше извън мярката, бе тонът. А иначе аз не съм сочила никого конкретно с пръст (честно дори не съм запомнила кой й отправи острите забалежки), камо ли да обвинявам в нещо. Ако си се почувствала лично обвинена от мен, моля да ме извиниш.  Peace


 

# 48
  • Мнения: 1 359
Напук на всички без симптоми, при мен  ги има всякакви (без началните при раждане).  Освен това и един куп доктори, които твърдят, че ще раждам преди термин, дори скоро. Не е особено приятно  ако продължава 10-тина дни, а раждане да няма. smile3515
    Като се знам каква късметлийка съм, току виж съм преносила, напук на медиците и приготвения от 2-3 седмици багаж.

# 49
# 50
  • Бургас
  • Мнения: 152
ShySun, и аз стегнах багажа в началото на 9-я месец. И контракции имам. И май ще закъснее бебчо Simple Smile Когато- тогава Simple Smile
Не се отчайвайте момичета  Simple Smile
Толкова сме чакали всички и всяка от нас си знае през какво е минала за това бебе Simple Smile
Позитивно мислене и търпение Simple Smile
Леко раждане на всички Simple Smile
Благородно завиждам на мамите с бебета Simple Smile
Мерси за прекрасната тема   bouquet
И успах на Дени  Praynig

# 51
  • Мнения: 100
Моят багаж от месец е готов, защото смятах, че ще родя по-рано. Ама по-добре пък всичко да ни е стегнато предварително, а не като ни хванат болките и тогава да го мислим, че накрая все нещо ще се забрави..

Днес отидох за пореден ден с позитивно мислене при АГ-то ми, но за жалост бях неприятно изненадана, като ми съобщи, че вижда нещо в коремната кухина на бебка. Та после и при негова колежка ме прати, специалистка по ехография. Та ме гледа ли.. гледа...  уж каза, че може да е поликистозен яйчник, но хич не е сигурна. И утре съм на 3д при друг специалист (доста известен разбрах), че моето АГ иска да е сигурно какво става, че нали скоро ще вадим бебка, която така и не се е спуснала надолу. И сега с този проблем май секциото не ми мърда, а така исках естествено раждане.
Много ми е притеснено мами. Даже си поплаках малко. Не искам да разстройвам никого, но наистина трябваше да споделя с някой. Извинете ме наистина  Cry

# 52
  • Мнения: 4
Честита нова темичка и честити нови бебчета.
[/size][/color]
В новата тема с ново бебе от мен на 5.10 родих моето момченце Петър 4200/53см в Търговищката болница нормално раждане с някой и друг шев  Laughing Много благодарности на дежурния екип чудесни хора и професионалисти. пожелавам на всички бъдещи майки да случат на такива доктори   bouquet

# 53
  • Мнения: 387
Момичета кураж...скоро всички ще си гушкаме съкровищата...
Аз все едно гледам катерина...снимки съм качила във фейса...така сладко се усмихва...
И понеже я цакърмих на първия час вече не само че ми слезна кърмата, но и се препълних...

Така, че пак повтарям колкото по-рано се почне стимулацията, толкова по-добре...

Утре ще ни изписват...аз имам два шева и корема ми тежи...празен, ама чувството е много странно...

И като засуче аничка такива контракции получавам...но поне се успокоявам,  че така е най-добре...

Извинявам се, ако има много грешки, но пиша от тел...

# 54
  • Мнения: 1 359
         Винаги има шанс  да не се вижда добре! Щом се налага секцио - секцио. Важното е , че когато излезе бебето е възможно да е напълно здравичко. Дори и най-големите имена сред медиците бъркат с ехографа, докато не излезе , нищо не е сигурно.  
         Вярвам, че всичко е наред и е било фалшива тревога. Казвам го от личен опит, при мен  също имаше подобен "ехографски гаф". Hug

# 55
  • Мнения: 100
        Винаги има шанс  да не се вижда добре! Щом се налага секцио - секцио. Важното е , че когато излезе бебето е възможно да е напълно здравичко. Дори и най-големите имена сред медиците бъркат с ехографа, докато не излезе , нищо не е сигурно.  
         Вярвам, че всичко е наред и е било фалшива тревога. Казвам го от личен опит, при мен  също имаше подобен "ехографски гаф". Hug

Стискам палци да си права!   bouquet

# 56
  • Мнения: 100
И аз съм от отчаялите се Laughing
Толкова бях убедена, че ще раждам по-рано, а то какво - още малко и ще си стане време.
Моят багаж пък не е приготвен. Какво чакам, не е много ясно. Все си повтарям, че ако тръгна да раждам, ще грабна всичко за 5 минути и готово.

Честито на всички нови мамчета! Забравих на кои, защото сте много Simple Smile

Ех, Ordinary_World, къде пък го измислиха това в последния момент. Може и да не е вярно. На съседката от горния етаж, така уж й казаха, че бъбречето на детето не е в ред, пък то си се роди без абсолютно никакви нарушения.

lorini, добре де, а с какво я накърми още първия час? Аз все се мъча да си представя какво ще бъде и виждам бебе на цица, от която в общи линии текат някакви капки 1 на 1000. Ако изобщо успея да го сложа както трябва на гърдата (ама голямо доверие имам в себе си, а Grinning)

# 57
  • Мнения: 800
Ordinary_World, я се успокой. Кой знае какво виждат или не виждат, грешки стават постоянно. Аз се извинявам, ама не разбрах - за твой поликистозен яйчник ли имат съмнения или за такъв на бебето (ако второто въобще е възможно)? Пък като е секцио, много важно. Ще мине и ще замине.

blasphemy, не разбрах ти защо се отчая? Ще го родиш бебето, няма начин. Няколко дни по-рано или по-късно не е повод за отчаяние. Горе главата!
А пък за кърменето - то в началото не е да се накърми бебето, а да се закърми, т.е. да засуче и по този начин да стимулира лактацията. А иначе и няколко капки коластра да успее да изцеди от мама, това е напълно достатъчно количество за едно току-що родено бебе, чието стомахче е колкото лешник. 

# 58
  • Мнения: 100
Абе, защото толкова се нагледах на по-рано родили мами, че твърдо вярвах, че по това време ще съм родила  Laughing Не съм се отчаяла де, но много ми се иска вече да родя.

# 59
  • Мнения: 100
Ordinary_World, я се успокой. Кой знае какво виждат или не виждат, грешки стават постоянно. Аз се извинявам, ама не разбрах - за твой поликистозен яйчник ли имат съмнения или за такъв на бебето (ако второто въобще е възможно)? Пък като е секцио, много важно. Ще мине и ще замине.


Става дума за бебето. То, ако беше нещо свързано с мен, надали щях да се шашкам.
Аз имам един малоумен въпрос.
Чувала съм, че майчетата родили секцио им идвала по-късно кърмата. В болниците дали все пак разполагат с адаптирано мляко или нещо подобно? Или трябва да си взема за всеки случай? Хич не съм наясно  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт