Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 200 ЮБИЛЕЙНА

  • 36 539
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 293
Здравейте, и аз стартирах от 01.10, до момента съм - 3,2кг. Нямам възможност често да пиша, но ви чета редовно, много ми помагате. Хубав ден.

# 46
  • Мнения: 1
Добро утро, фиданки-сладуранки. Пак ще питам, ама нали съм нова Embarassed, надявам се ще помагате. Днес ми е въглехидратен ден
З - ЯБЪЛКИ
О- ПЪЛНОЗЪРНЕСТ ХЛЯБ И САЛАТКА
В- ПАСТИЧКА И БЛОКЧЕ НАТУРАЛЕН ШОКОЛАД.
Та въпросът ми е за вечерята, пастата трябва да си бъде обикновенна - в смисъл бяло брашно, сметани и тн., или греша.

# 47
  • Мнения: 0
Здравейте,знам,че съм на режима едва от 8дни,но почвам да се отчайвам.Вчера след плодовия съм +1кило което кило почнах да качвам след въглехидратния,вярно,че ядох много въглехидрати и торти и какво ли не беше,но бърках в количеството,но не и във вида храна,но на другия ден имах  около 500грама,и днес кантара ме закова с още 500грама Cry.Сега съм 78кг. Sad.Смятам си ако искам да сваля 12килограма поне,за 90 дни трябва по кило да свалям на седмица,а не знам как ще става.Незнам какво да предприема,ето вчера ходих и 25километра и наистина се надявах на -,пък то един голям + Confused.Мисля си,че организма ми поема много въглехидрати във въглехидратен ден а предния ден пак въглехидрати от варивата и не може да справи с толкова въглехидрати и качвам.Мисля си ако нямам ден за варива или въглехидратен ден и го направя белтъчен или да ям салатки,или да правя плодов ден между бобовия и въглехидратния.Оф незнам,дайте ми съвет моля ви или има много време до края на 90-те дни и да си карам така Embarassed.Иначе днес белтъчен з-ябълка,сега я изхрусках и черно кафе о-печено пилешко бутче със салата в-същото.Моля ви за подкрепа  bouquet

# 48
  • Мнения: 17
Добро утро дами и честито за Юбилейна та тема на старшите,защото те са от самото и създаване Hug
Славка тук съм но само ви чета,аз нещо съм в застои но разбирам кои храни как влияят на тялото ми
Слънце според мен недей да правиш интерпретация на 90 ДД,а си спомни какво си яла и може би тялото ти качва от тези храни и на другата 4 пробвай друго за хапване.Не се отказвай пътя е дълъг и изведнъш може да се променят драстично нещата(в твоя полза)
 
Днес ми е бобов и мисля да си направя картофена салатка със зелева

Успешен ден на всички   

# 49
  • софия
  • Мнения: 2 913
Здравейте!Тинки,   bouquet!
Днес съм + 900гр!Въглехидратен ми е днес:закуска 2 портокала,за обяд и вечеря макарони и салата краставица!
Усмихнат ден!

# 50
  • Мнения: X
  bouquet Здравейте, момичета. Благодаря за новата тема.

Аз искам малко да се оплача, в много трудно положение съм.
Скрит текст:
Нещо ми е много трудно да съм режимна. Само се изкушавам. А пък от друга страна изключително много се радвам на резултатите, които постигнах. Непрекъснато се оглеждам (поставихме си огледало съвсем скоро  Embarassed) и се харесвам как изглеждам. Толкова ми е приятно да си нова по-малките дрехи и да ми стоят свободно.
Явно е дошъл моментът да "обновя" мотивацията си. Бях решила да правя веднъж седмично 1 четворка, а през останалите три дни да съм в режим почивка. Обаче вчерашния плодов ден се развали, вечерях въглехидрати.

  bouquet Благодаря, че споделих и извинете, ако ви натоварвам.

Хубав ден.

# 51
  • София
  • Мнения: 3 411
Здравейте,
започнах режима на 01.10 и резултат до момента не виждам. Гледам, някои свалят адски бързо и се учудвам, нормално ли е при мен да няма ефект? Но това не е основния ми проблем. След вчерашния плодов ден съм с ужасни болки в корема. Обяснявам си го с това, че вчера ядох и зеленчуци (без нищо), може те  като по-груба храна да са ми натоварили стомахчето. Ще пробвам на следващия  плодов ден без зеленчуци, да видим. Все пак исках да попитам дали някой има подобен проблем.
Следващ въпрос - кога се хапват кестени и тиква. Подозирам че са в различни дни Simple Smile
И последен въпрос, в диетата се препоръчват основно сухи храни (аз поне с такова впечатление останах). Как издържате без супички и изобщо нещо готвено?

Поздрави и много минуси от мен! Hug

# 52
  • София
  • Мнения: 12 554
И последен въпрос, в диетата се препоръчват основно сухи храни (аз поне с такова впечатление останах). Как издържате без супички и изобщо нещо готвено?

Нищо подобно. Всеки, който си обича готвено - си го яде - като внимава да е режимно. Аз супа не обичам и не ям. Но манджи ежедневно. Никъде не съм видяла да се препоръчват сухи храни. На първа страница са ти описани примерни менюта и разрешените храни, а не е казано да ги ядеш несготвени.

Облаче, проблемът ти е, като те чета, че ти все още възприемаш режима като диета, а не като нормално хранене. Приеми разделното хранене като свой начин на живот и няма да имаш проблем.

# 53
  • Мнения: 0
Такаааа  Stop Настаних се на обичайното за това време място и бързам да се включа  Mr. Green Вчерашното меню беше ябълки, тиква, кестени и...солети - не бях яла от дете, та се поувлякох в количеството, ръфайки ги с колегите  Blush , но танците вечерта със сигурност спомогнаха за по-скоростното им изгаряне  Mr. Green
За днес е ясно, че ще е плодово-зеленчуково менюто - от половин час си чакам колегата с печената тиква  Joy
Тинки, от зор забравих да изкажа благодарности за новата темичка!  Hug
А тези, които ги е подгонил вълчи глад, ще успокоя, че не са сами  - много сме, силни сме  smile3534 Не знам от смяната на сезоните ли е, от Луната ли ...  newsm78 но е факт, че има нещо, което обажда прасетата в нас  Joy

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 10:26 от Амфитрита

# 54
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
В почивка съм,но се записвам да следя.Хвърлям по един поглед. Laughing

# 55
  • Мнения: 0
Здравейте,
започнах режима на 01.10 и резултат до момента не виждам. Гледам, някои свалят адски бързо и се учудвам, нормално ли е при мен да няма ефект? Но това не е основния ми проблем. След вчерашния плодов ден съм с ужасни болки в корема. Обяснявам си го с това, че вчера ядох и зеленчуци (без нищо), може те  като по-груба храна да са ми натоварили стомахчето. Ще пробвам на следващия  плодов ден без зеленчуци, да видим. Все пак исках да попитам дали някой има подобен проблем.
Следващ въпрос - кога се хапват кестени и тиква. Подозирам че са в различни дни Simple Smile
И последен въпрос, в диетата се препоръчват основно сухи храни (аз поне с такова впечатление останах). Как издържате без супички и изобщо нещо готвено?

Поздрави и много минуси от мен! Hug
И аз малко се отчайвам ама........... продължавам какво да се прави,няма да се даваме.
Тиква-всеки ден до12часа и във плодов ден(води се плод),кестени във въглехидратен ден.
Това е диетата в която много се готви,никъде не пише да караш на сухо,ето пример- белтъчен ден-готвено месо със зеленчуци(моркови,лук домати тиквички,зелени продукти и т.н.),бобов-готвени-боб,леща картофи,ориз със маслини или домати въглехидратен-пица,спагети. Peace
И аз сега започнах да вкарвам зеленчуци(преди изобщо не ядях зеленчуци и плодове)особенно салати от моркови и зеле и мен в началото много ме болеше корема,но сега свикнах с тези храни и нямам проблеми,за 3-4дни ми се оправи корема Hug.Лек ден  bouquet

# 56
  • Мнения: 129
От уикенда и аз се поувлякох с прегрешенията. Вчера уж щях да лунувам за наказание. Цял ден изкарах на плодове и чай, но като се прибрах и започнах да правя салата на мъжо и реших и аз да хапна салатка, после викам хайде и няколко парченца кашкавал... Тя ми отиде лунуването.
Днес си продължавам по план - варива:
з- ябълки, чай, кафе
о-леща, салата домати
в-същото
И аз се въртя около същите си кг. Не свалям, но този път я започнах повече с цел да се контролирам, че се налага да пия едни хапчета.
Аз обичам да готвя и си правя манджички, но прибавям и голяма салата към тях. Така, че диетата предполага готвене, а и е много подходяща за формиране на седмичното меню за семейството. Не се чудиш какво да готвиш, вече имаш идея...
Хубав ден!

# 57
  • Мнения: 1
Така   момичета ще си даваме кураж взаимно и ще вървим напред.Както казах кг. не са много свалени но дрехите не ме стягат.Ще видим какво ще стане накрая и поне не стоим гладни. Heart Eyes

# 58
  • Мнения: 10
Здравейте и от мен!

Мрън, мрън:
Скрит текст:
Като чета как повечето са освирепели от глад по незнайно какви причини се успокоявам, щото и при мен положението е същото. А после мрънкам, че нямам резултати. Нищо няма да казвам повече и нищо няма да отчитам след воден, такъв просто нямаше. Ядосах се вечерта и се натъпках като свиня! Грух-грух... Нищо имам още два месеца до края и обещавам на себе си и на всички, не че ви интересува Simple Smile, че ще съм стриктна. Както казва Нана, трябва да приемем режима като начин на хранене, а не като диета.  Naughty

Днес - белтъчини:
З- банан
О-някакво месце ми се хапва и вероятно ще е пилешко бутче
В-котешко някакво

Не се отчайвайте, момичета, само и единствено от нас зависи режима да действа! Радвам се, че ви има и ми давате стимул да се изправя когато падна.

# 59
  • Мнения: 0
От както съм на режима и аз усещам дискомфорт в стомаха,но го приемам че организма ми се нагажда към новия ритъм.Друго което отчитам е че постояно ми е студено.Просто тялото ми крещи-"хапни нещо сладко,хапни нещо мазничко -трябват ми калории да се стопля...но аз тц -твърда  Naughty
Вчерашният плодов ден мина добре-на печена тиква и круши,до момента за който почнах да мисля за днешното меню-как ще си направя хубаво омлетче за обяд с гъбки,лук и чушки и как мъжо ще ми врътне една пържолка за довечера.И като се почна едно слюнкоотделяне,едно въртене в леглото,трудно заспах и сънувах менюто си за утре -ориз със гъбки Mr. Green
Какво мислите,май съм доста гладна  Joy

Общи условия

Активация на акаунт