Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 200 ЮБИЛЕЙНА

  • 36 542
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, благодаря за разясненията ти. А аз реших, че по отношение на режима плодовете са много по-резултатни и като сваляне на грамчета, и като пречистване на организма от зеленчуците. Това провокира питането ми. Отново - благодаря!  bouquet

Водата е тази, която пречиства шлаките  Simple Smile та си изчисли правилно минимумът, който трябва да пиеш, според килограмите - 30 мл на килограм тегло и успех!   bouquet

# 31
  • Мнения: 129
 Simple Smile Тинки, мерсаж   bouquet

Последна редакция: вт, 09 окт 2012, 09:54 от Хрисима

# 32
  • Мнения: 0
Тинки_15 мерси за страхотната юбилейка  bouquet
The scorceress добре дошла сред нас   newsm10и ДА-плодовете са много по-резултатни :сочни-извор на живот и здраве...ето  така се настройвам аз за утрешния плодов ден на ябълки и портокали/даже ще купувам сокоизтисквачка,че много обичам да ги пия плодовете/.
Днес:
з-фреш от портокали
о-пълнозърнести спагети с доматен сос с гъби и салата
в-същото/малко по-малка огромна порция/+лента шоколадче

Момичета,ако оризът е кафяв,а хлябът и макароните са ми пълнозърнести и винаги със салата,нали мога по-повечко...ами,от вино се отказах,от мляко в кафето,....мога ли поне да си запазя големичките порции?Simple SmileSimple SmileSimple Smile newsm78...това чудо да ми се свие стомаха/въпреки че вече ми е плосък корема:)/ и да хапвам по- малко май няма да се получи при мен....моля за съвет:)
И като виждам резултата и се радвам,не смея и глътка винце да пийна,абе направо съм нов човек:)

# 33
  • Мнения: 1
Момичета до колко часа вечеряте.Знам че по принцип е до 18ч. ама само аз ли чопля  до късно.Вече се отчайвам, и ядосвам на себе си.Като гледам снимките на момичетата не мога да повярвам, че са истина.Аз съм към 20 ден  от към килограми не мога да се похваля 3 до сега , харесва ми че дрехите ми са широки.Направо не знам кога пак ще тръгна на доло.Тези килограми са ми свалени още от начало. #2gunfire #Cussing out newsm78

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 77
Водата е тази, която пречиства шлаките  Simple Smile та си изчисли правилно минимумът, който трябва да пиеш, според килограмите - 30 мл на килограм тегло и успех!   bouquet

Благодаря за инфото.
тук ми е грешката - пия малко  Sad

Момичета не може да очаквате за 20 дни чудеса - трябва време , упоритост и постоянство.
Аз още от сега се настройвам да следващия понеделник - първи воден.
Аз сладко не обичам и във въглехидратният ден не ям. Имам и прегрешения, но като цяло се придържам към режима.
Досега съм -2  Party

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 559
Хайде едно записче и от мен в юбилейната тема tinki_15 Flowers Bouquet
Аз си правя почивката,движа едно кило напред-назад.Днеска съм на лунен,който карам на грозде.
Водата както винаги ми е проблемна,а сега като съм на "свобода" съвсем Whistling
Съгрешавам от време на време и така.
Хайде и много минуси на всички!

# 36
  • София
  • Мнения: 12 554
Добро утро!

Голям студ навън бееее  Twisted Evil

700 гр. от плюса си заминаха, но днес пак ще съм на белтъци. Закуската ще я мисля в магазина до офиса, че банани не искам да ям и днес.

# 37
  • Мнения: 42
Запис в новата тема  Peace Днес ми е въглехидратен ден:
З: Банан
О:Кус Кус с домати и подправки
В: Кус Кус с мед и лентичка ч. шоколад

Бях питала за тиквата дали може да и се слага лъжичка мед, когато е за закуска или в плодов ден и дали правилно съм разбрала, че жито се консумира във въглехидратен ден?  newsm78
Стартирах 76,5 кг, днес сутринта 75,1  Mr. Green което всъщност ме навежда на мисълта кога се теглите? Аз го правя сутрин като се събудя   Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте фиданки,

вчера ми беше първият воден ден на второто завъртане. Не пиша в темата, но ви чета редовно когато имам свободно време. Simple Smile
Резултат следводния ден -5 кг. т.е. 60 кг.
Целта ми е ..не е ясна колкото толкова, но съм доволна от резултата към момента.
Успех в отслабването.

# 39
  • Мнения: 0
Добро утро,момичета
Част от големия ми плюс си отиде.Днес съм на варива:
Закуска-круша,обяд-печени картофи със салата,за вечеря -може би ориз.
bubbollina , чудесен резултат!Продължавай така пък колкото изчезнат гадините Mr. Green
Къде са ми дружките-Лони и Рина?
siniger според режима вечерята е до 20ч.Аз вечерям до 17-18ч.
Wine addict , хапвам пълнозърнести спагети и макарони преди да започна режима и ми влияят добре.Количеството ми е 300-350гр. в сварен вид на ядене  и се засищам добре.

# 40
  • Мнения: 3 961
Добро утро. Днес кантарът ме наказа с +400гр за вчерашното ми прегрешаване. Беше ми за първи път и нямам оправдание за него. Но продължавам напред с белтъчен ден. Мисля отново да е млечни. Лек ден!


Бях питала за тиквата дали може да и се слага лъжичка мед, когато е за закуска или в плодов ден и дали правилно съм разбрала, че жито се консумира във въглехидратен ден? 

За житото - във въглехидратен. За тиквата с мед не знам. Нека друг да каже.

# 41
  • Мнения: 122
Чушки с доматен сос кога мога да ям?
Предполагам във въглехидратен с филийка хляб-нека, който знае да вземе отношение. Praynig

# 42
  • Мнения: 3 961
Ако няма захар в доматения сок - всеки ден без плодов. Иначе във вълехидратен.

# 43
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! От вчера съм на този режим и мисля да го изкарам до края. Стартирах 82,7 и силно се надявам да ги намаля до 55. Висока съм 160 и не се чувствам добре с тези килограми. Днес мисля за закусвам ябълка, а за обяд и вечеря ориз със зеленчуци. Пожелавам много минуси и усмихнат ден!

# 44
  • Мнения: 0
Ехеееееееей  ooooh! Та и нова темичка сте открили  Mr. Green
ДУ  Hug Запис и крос към офиса, че стана 100ч.  Blush Отбелязвам, че съм стриктна-менюто после ще отчитам  Peace А за мрънкащите (кръвно-мръвно): и аз съм с ниско, дори по-зле-сближавам границите (вследствие на друг проблем  Laughing), но с помощта на кафенце и най-вече на нейно величество ВОДАТА се справям  Peace Най-лесно е оправдания да си намираме  Wink
Усмихнат ден!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт