Re: 90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 200 ЮБИЛЕЙНА

  • 36 544
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 50
Тинки Мерси   bouquet
Да ни е честит юбилея и много минуси да носи  Peace
Лeни Успех  Peace
Деси Браво  Hug още много успехи в следването и в другите начинания!
По повод на диалога за въглехидратния ден от старата тема - обяда е задължително солен, а вечерята или сладка или солена с черния шоколад (черен, не натурален) или без черен шоколад  Peace
Аз залягам над чая, че от утре пак поемам по улиците и трябва да съм като нова (не знам как, ама трябва да стане)
Спокойна вечер от мен Simple Smile

# 16
  • Мнения: 164
здравейте момичета!
Тинки, мерси за новата тема!
Деси, браво за изпита- успех и на следващите!
аз след плодов съм си пак толкова - 77.2 - дано да е заради МЦ
днес белтъци:
з: 2 круши
О; готвих пиле с прясно зеле+ 1 филия бял хляб (грешка, голяма, ама Sad стана малко мазничка манджата и ми беше гадна малко
в- нямам идея- мислих да е пилето пак, ама едва ли
дано утре да не е много голям +-са
момичетаааа, другата седмица си идва мъжо по това време!!! ох ох ох нямам грам търпение вече  Embarassed Two Hearts

# 17
  • Мнения: 0
Tinki  bouquet за това че създаде поредното уютно местенце, в което да споделяме своите размисли и страсти относно 90ДД.  
Деси поздравления за изпита
 Hug за всички останали фиданки,които поддържат темата жива

# 18
  • Мнения: 5 435
Тинки, благодаря за темата!   bouquet

Менюто днес З: круша, О: чушки със сирене, В: кюфтета и зелева салата. Момичета, такъв глад ме е подгонил, че порциите ми са огромни. Някакви съвети как да се справя? newsm78

# 19
  • Мнения: 1
Айде да ни е честит юбилеят Grinning Тинки, благодаря   bouquet
Деси - браво и успех и на следващите изпити  Hug
MissBlue - една седмица минава доста бързо, нали знаеш Grinning
При мен от въглехидратния плюс няма ни спомен, ни следа, даже бях още по-надолу, което доста ме зарадва сутринта Simple Smile
Отчет за днес:
З: 1 банан
О: салата от домати, яйца и сирене ( Embarassed смесих белтъчините, но нямам оправдание...)
В: пилешко със салата от марули и краставици
Имам един леко глупавичък въпрос: препоръчаха ми сироп от черен бъз за засилване на имунната система, но мисля, че имаше захар в него. Само във въглехидратен мога да го приемам, нали?
Лек и приятен остатък от този студен и дъждовен (но и юбилеен) понеделник   bouquet

# 20
  • Мнения: 325
Да се запиша и аз тук.Днешният въглехидратен - мина както винаги -леко и приятно.Утре ще се боря с плодовете - несъм им фен но....налага се LaughingЛека вечер Hug

# 21
  • Мнения: 601
Айде честита ни юбилейна. Нека ни донесе много минуси и позитивни мисли.  Hug

# 22
  • Мнения: 3 166
Здравейте, момичета! Надявам се приемате нови попълнения! Grinning
Чета ви от известно време, но по разбираеми причини не съм прочела всички теми. Така че се извинявам предварително, ако някъде е дискутирано, но имам питане. На първа страница е казано, че в плодовия ден могат да се консумират и зеленчуци. Дори в скрития текст с въпроси и отговори е пояснено, че трябва да са неовкусени. Прави ми обаче впечатление, че повечето от вас в плодовия си ден не консумират зеленчуци, а остават изцяло на плодове. Каква е причината за това?
Хубава вечер на всички!

# 23
  • гр. София
  • Мнения: 395
Благодаря за темата, Тинки   bouquet
The sorceress, аз ям плодове във витаминния ден, защото много ги обичам.

Целият следобед днес ми беше много зле. Такова главоболие имах, че не ми се живееше. Сега вече се оправих и дано утре нищо ми няма.

Днешният плодов ден го изкарах на ябълки, праскови, грозде, орехи и бадеми.

Лека вечер ви пожелавам!

# 24
  • София
  • Мнения: 12 554
Здравейте, момичета! Надявам се приемате нови попълнения! Grinning
Чета ви от известно време, но по разбираеми причини не съм прочела всички теми. Така че се извинявам предварително, ако някъде е дискутирано, но имам питане. На първа страница е казано, че в плодовия ден могат да се консумират и зеленчуци. Дори в скрития текст с въпроси и отговори е пояснено, че трябва да са неовкусени. Прави ми обаче впечатление, че повечето от вас в плодовия си ден не консумират зеленчуци, а остават изцяло на плодове. Каква е причината за това?

Добре дошла.

Относно плодовия ден - ядем плодове, защото: "В този ден хапвайте само плодове"  Grinning Зеленчуците са за тези, които хептен не обичат никакъв плод. Но не и на закуска. Тя независимо от деня и обичането е задължителна.

# 25
  • BG
  • Мнения: 2 217
Тинки, благодаря за темата!   bouquet

Деси, честито!  Peace

Замислих се колко много момичета са минали през тази тема, и за колко много от нас тя е място където да се подрепяме когато се разколебаваме, и да се радваме на постигнатите минуси!

Вече към края на плодовия ден съм доволна, че издържах!  Simple Smile

# 26
  • Мнения: 624
Хайде и аз в юбилейната тема, пък дано ни е на късмет, или по-точно минуси Laughing
Да се оплача, че още първия ден сгреших, обаче бях мноого гладна ooooh!
Освен миш-маша хапнах и 2 лентички филе и парченце хляб Embarassed И все пак завърших деня на 513к. newsm44
Сега мисля да скоча на степера за малко.
Кажете какво мислите за утрешното ми меню - з-праскова, о-боб чорба(запържена обаче) и за вечеря същото като обяда. Ако не става с боба с какво да го заменя като цял ден ще съм навън?

# 27
  • Мнения: 1 517
Моля момичета. Ако не сте вие нямаше на кой да създавам тема  bouquet за всички Wink

# 28
  • Мнения: 0
Хайде да се запиша и аз в новата ЮБИЛЕЙНА ТЕМА - да ни е честита  Mr. Green newsm20 Пожелавам на всички диетуващи успехи занапред   bouquet

# 29
  • Мнения: 3 166
Нана, благодаря за разясненията ти. А аз реших, че по отношение на режима плодовете са много по-резултатни и като сваляне на грамчета, и като пречистване на организма от зеленчуците. Това провокира питането ми. Отново - благодаря!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт