Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 6

  • 45 076
  • 774
  •   1
Отговори
# 750
  • Под кривата круша
  • Мнения: 339

Отзад на пакетчето е кода на Nescafe 1in3.  Има една синя лента и върху нея е напечатан. Не е нужно да си отваряш пакетчето.  Laughing


Е няма как да е по-тъпо  Joy Joy Значи магазинерките по цял ден въвеждат в несвяст.  Laughing Laughing



То и на Savex е така. Кода е отвън на пакетите. 100% някоя магазинерка е пробвала някой друг код....
Савекс пък така трудно се отлепват... и въвежда тя, вземе че спечели...ако пък в този момент някой е купил точно този Савекс...

Аз на два пъти купувах по 2кг. и нищо не съм отлепвала, даже промоционалната лента си стои все още.  Отдолу си се вижда супер кода. Начини има много. Вчера точно жената която държи кварталното магазинче, от което пазарувам ми каза, че от прах за пране преди няколко години е спечелила пералня.  Laughing

# 751
  • Мнения: 38
На Савекс не може да се прати ,защото после гледат в колко часа е изпратен кода и го сравняват с часа на касовата бележка.Ако часът на бележката е по късен от този в който си регистрирал кода,не получаваш нищо.

# 752
  • Мнения: 105
Тъпа национална лотария. Взех 2 билета .единия печелеше 2 лв и взех още 1 ,които не печели. Някои има ли отзиви за тази лотария които да е доволен

# 753
  • Мнения: 28
Тъпа национална лотария. Взех 2 билета .единия печелеше 2 лв и взех още 1 ,които не печели. Някои има ли отзиви за тази лотария които да е доволен


И на мен ми се случи същото вчера. Peace "Шанс 10" го регистрираш онлайн, ще има предметни награди.

# 754
  • Мнения: 572
Вчера си получих наградата от Захарни заводи-кутия с лакомства. От Киров-не Пичеля Laughing

# 755
  • Варна
  • Мнения: 43
bsmama с какви параметри е лаптопа от Савекс -рам,процесор и хард диск,можеш ли да споделиш Praynig

# 756
  • Мнения: 38
Модел ASUS EeePC X101CH,процесор 1.60GHz,RAM 1.00GB,32 битова операционна система

# 757
  • Мнения: 1 350
Не съм съгласна с играта на 3в1 и магазинерките, които могат да си въвеждат кодове ..(не съм такава), нали се сещате, че тези кодове при печалба трябва да се представят, е тя как ще ги даде, ако може да ги продаден. А и може да стане кавга с някой клиент, който си е закупил, играе, а кода е регистриран. В големите магазини има камери навсякъде, и в малките в повечето, а в тези които няма.... пак може да се разчуе.

   И аз да се похваля,че от Морени таблета е при мен още миналия Петък,много са бързи. Хубав е,ама това ме притеснява, че няма гаранция..

# 758
  • Мнения: 105
Не съм съгласна с играта на 3в1 и магазинерките, които могат да си въвеждат кодове ..(не съм такава), нали се сещате, че тези кодове при печалба трябва да се представят, е тя как ще ги даде, ако може да ги продаден. А и може да стане кавга с някой клиент, който си е закупил, играе, а кода е регистриран. В големите магазини има камери навсякъде, и в малките в повечето, а в тези които няма.... пак може да се разчуе.

   И аз да се похваля,че от Морени таблета е при мен още миналия Петък,много са бързи. Хубав е,ама това ме притеснява, че няма гаранция..
Честито за таблетчето и за лаптопа на bsmama!
Нова тема или е рано още?

# 759
  • Мнения: 114
Браво за таблета... Аз спрях да броЯ брОя регистрации... Поне 8 са и не успяхме. Поздравления на късметлиите! Simple Smile Ние обикаляме всички игри за таблет!

# 760
  • Мнения: 38
И моя  лаптоп от савекс е без гаранция,тоес имам гаранционна карта , но данните са празни.

# 761
  • софия
  • Мнения: 25 791
Мрънкането тук винаги е вършело работа. От 2 дни съм горд собственик на nestle dolce gusto piccolo.  bowuu Имаше и подарък кутия Espresso Intenso.
Успех на всички и много късмлийски ден  Flowers Four Leaf Clover

# 762
  • Мнения: 1 350
iop61, е тя играта на морени не е свършила още, дано да Ви изтеглят! Или някъде другаде щом толкова искате!!  Praynig

   Според мен е време за нова тема, не правя аз, защото се притеснявам,че може да не я направя какво трябва!
   Пожелавам на всички много награди днес...!

# 763
  • Мнения: 114
Благодаря за подкрепата, Прасковка! Ползвай си го с кеф Simple Smile   Hug
А пък тая новата игра на ариана... и тя с гласове Sad

# 764
  • Мнения: 81
Хубав е,ама това ме притеснява, че няма гаранция..
Преди сигурно три години бях спечелила от Морени телефон.Най обикновен модел Samsung.
Той са развали малко преди да му изтече гаранционния срок.В кутията имаше непопълнена гар.карта за 2години.Показах я в сервиза,както и SMS-а ,че съм спечелила(не бях го изтрила)
Те бяха любезни и го оправиха (по изключение)като казаха ,че те ще си контактуват служебно с Крафтфудс.
ТОГАВА РАЗБРАХ СЛЕДНОТО:
Доказателство ,че нещо е спечелено от томб. е номер на куриерска пратка или приемно предавателен протокол от фирмата или куриера.От тази дата тече гаранцията.Защото нещо може да е спечелено ,но да не е получено.

Общи условия

Активация на акаунт