Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 6

  • 45 069
  • 774
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 38
Благодаря за инфото ,ще си пазя всичко свървано с играта.

# 766
  • София
  • Мнения: 13 209
За гаранциите на лаптопите - обадете се и питайте. В такива случаи се ходи някъде и вписват дата. Не ги оставяйте без. Спомням си, че преди време бях спечелила нещо на Филипс и им ходих в офиса, а за спечелена пералня от супермаркет, след доста мрънкане от моя страна, в магазина ми вписаха дата и подпечатаха гаранцията (по принцип не продават перални  Wink).

Аз още чакам кафе-машината от Нестле Фитнес.  Sad  За сметка на това си имам кутийка с капсули и гаранционна карта.  hahaha Явно идват от различни места и куриерите не са се съгласували.

Руми345, благодаря за инфото! Ще го имам предвид в бъдеще и ще пазя приемо-предавателни протоколи.   bouquet

# 767
  • Мнения: 1 335
Сега звъннах на телефон за попитам за гаранция, защото в кутията имаше само упътване. Та, попитах и жената почна да ми обяснява как това било награда, а гаранция се получавало, само когато си го закупуваш и имаш касова бележка, ще кажеш,че съм маумна и не знам кога се тава. Аз й отвърнах, че знам какво е гаранция и това значи, че след 5 дена се счупи ще трябва да го хвърля или да си платя да го оправят. Много се ядосах като почна да ми обяснява какво е гаранция.
   Ето значи за това давали 350 таблета, действителната цена от магазин на този таблет е около 600-650лв, те сигурно без фактури ги вземат, и при толкова големи бройки с огромни отстъпки..Simple Smile
Но какво да правиш, все пак е награда! Simple Smile

# 768
  • София
  • Мнения: 13 209
Звънни на Асус. Да видим те какво ще ти кажат. Или в официалния им сервиз, който би трябвало да присъства някъде в документите. Мисля, че Мост компютърс са официалните им вносители и отговарят за поддръжката им.

п.п. Сега видях, че лаптопът на bsmama e ASUS, a твоят сигурно е друг.

# 769
  • София близо до Витоша
  • Мнения: 469
http://pinks.bg/krasota/aromati/%D0%BD%D0%B0%D0%B3%D1%80%D0%B0%D … -nuit-pour-femme/


Да ви се похваля , спечелих Парфюма от миналия им месец. Юпииииии

И да ви попитам какво става с тези Захарни Заводи , ще ядем ли сладко или няма ?

# 770
  • Мнения: 1 335
Таня67, моето е таблет samsung galaxy tab 2.

# 771
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Нова тема


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=686288.new#new

# 772
  • София
  • Мнения: 13 209
Таня67, моето е таблет samsung galaxy tab 2.

Обръщаш се към Самсунг. Направо в централния им офис. Големите фирми много държат на клиентите си и вършат работа.

И да ви попитам какво става с тези Захарни Заводи , ще ядем ли сладко или няма ?

Ами ние почти ги изядохме  Laughing. Само бучките захар и няколко бонбона останаха. И честито за парфюма!




Да цитирам и Пантерата, за да се вижда, че има нова тема:

# 773
  • Мнения: 0
Ох! Пуснали са от Карпет Макс новият си  въпрос за 200 лева ваучер Simple Smile))))

"В КОЯ ЕВРОПЕЙСКА СТОЛИЦА НА ВСЕКИ ДВЕ ГОДИНИ ЗАСТИЛАТ НАЙ-УХАЙНИЯ КИЛИМ ОТ ЦВЕТЯ?"
http://www.carpetmax.bg/max-ot-carpetmax

Миналата семдица  малко изпуснах да се включа, но тази НЕ и даже вече отговорих  Joy Blush
Е, ако не падне в моите ръце джакпота тази семдица, то поне с килимче да се утешим Simple Smile Wink sohappy

# 774

Общи условия

Активация на акаунт