Незнам какво заглавие да сложа вече

  • 2 227
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Благодаря на всички за вниманието.
От една седмица се боря с гърдите си  ooooh!, но безуспешно. Грам кърма днес не мога да изцедя. Както имаше в излишък в началото, така сега няма нищо. Стресът си каза думата. Много ми е мъчно. Кърменето беше май най-хубавото нещо, което ми се е случвало.  Sad Възможно най-голямата близост с малкия човек.

# 16
  • Мнения: 2 556
касиопея, отдавна следя твоята история и няколко пъти ме е хващал супер яд на твоя мъж, но сега направо ми прекипя. Просто не знам какъв човек трябва да си, за да разиграваш жена, която току-що е родила.

По повод на кърмата - аз никога не съм успявала да изцедя и капка след второто си раждане, но бебка винаги си изсукваше мляко, може би още има шанс? А ако наистина ти е спряла кърмата, не се самоизмъчвай повече на тази тема, много бебета са порасли здрави и силни деца и без да са кърмени. Но сама си помисли заслужава ли си да хабиш повече чувства за човек, който ти причинява всички тези отрицателни емоции и то сега, когато би трябвало да сте най-щастливи?

Желая много здраве и късмет на теб и бебчо! Бъди сигурна, че хубавото тепърва предстои  Heart Eyes

# 17
Скъпа Каси, честито малко следко мъжле!
Знам, че ти много направи, за да бъдете заедно с мъжа ти и много се надяваше той да  се освести най-накрая като си види синчето. Но щом и това не е подействало, тогава колкото по-рано се отървеш от мислите си за него - толкова по-добре за теб и бебчо. Той не заслужава даже да мислиш за него. Мисли си само за хубавото си детенце, за всички хубави моменти които те очакват с него - да ти се усмихва, да ти гука, да те докосва с малките си пръстчета и всички моменти, на които ще си сведетел за първи път в неговото развитие. Дано само да имаш някой да ти помага, защото сама с бебе без помощ си е доста трудно.

Прегръщам те и духовно съм с теб!

Общи условия

Активация на акаунт