Почивка в Тенерифе с KLM, HMS, Sol Marketing, Soleos Via

  • 119 291
  • 837
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 2 483
Съгласна съм с Ант, че нещата са точно така както казва! Всеки може да се обади и да отиде без да дава тези пари тук! Както ни обясниха там все пак се заплаща някаква сума между 165 и 205 евро!

Но аз казвам, че е реално и е истина за такива като мене, които още през февруари платихме 800 лева и когато се разбра, че може в 14 дневен срок да се откажеме вече беше много късно! И всичко това го написах по молба на тези, които са платили и не са могли да се възползват от този срок и смятат да пътуват по една или друга причина!

Ох сега чета и се поуспокоих малко,благодаря че споделихте Rolling Eyes

# 376
  • Мнения: 0
Здравейте,
ние сме от Ст.Загора и ние също сме от тези "спечелили " почивка в Тенерифе само, че от фирма  Сол Маркетинг със седалище Пловдив.Става въпрос за абсолютно същото само , че е пловдивска фирмата, та...изчетох цялата тема и за сега не съме много сигурни но мислим да се пробваме да заминем.Не прочетох никъде за хора отишли и излъгани с резервацията....та сега се почва с голямото умуване.....

# 377
  • Мнения: 0
Телефоните от сайта http://hmsbg.com/contact/ валидни ли са?
Нямат адреси на офиси в страната.
Ако някой ги потърси в София на Николай Хайтов 12 да знае, че нямат никъде табела, но се намираха на първия етаж в дясно.

Може и да са се изнесли.

Ако са излъгали 1000 души да им дадат по 800 лв това е са 800 000 лв.
Не е много, но трябва ли да стоим и да гледаме безучастно.

# 378
  • София
  • Мнения: 1 010
Мила, Ант, колко пъти сте държали в ръце 800 000 лева? Това е огромна сума по всички световни стандарти. Заради такива пари те убиват по няколко пъти.

Имам идея: мога да разпространя предупреждение към бъдещите жертви. В интернет.
Но не съм чела отдавна темата и ще бъда признателна за помощ по краткото систематизиране на далаверата. С актуална дата.

П.П. Ние преборихме КЛМ и си взехме парите обратно до стотинка, макар и със забавяне от 3 месеца, но не смятам, че трябва да си продължа пътя тихо и кротко, понеже съм се отървала на косъм.

# 379
  • Мнения: 0
Здравейте,  в Ст.З. наистина тече въпросната  презентация.И на нас по същия ред ни се обадиха,че печелим почивка до известна дестинация или два куфара или ел.уреди . Всичко е абсолютно същото само че фирмата за която се представят е Sol marketing.Ние не сме от спечелилите почивка до Тенерифе , защото преди да тръгнем единственото което успях да изровя в нета беше някаква статия от вестник която гласеше ,че британци въртят измама с почивка до Тенерифе.Ако бях прочела темата изобщо нямаше да си губя времето да ходя.Иначе фирмата била пловдивска и до колкото разбрах ще са тук и ще правят презентации 2 седмици.

# 380
  • София
  • Мнения: 113
Ей, че гадини! Не се плашат лесно ами са тръгнали по по-малките населени места да зарибяват хората. Явно доста добра златна мина се очерартаваме с наивността си и вечното търсене на някаква далавера. 

# 381
  • Мнения: 0
Здравейте,
разрових се из много сайтове включително и чуждестранни и тези измами съществуват от 2006г и явно от миналата година и в БГ.за самия Regency Resort има много противоречиви мнения както добри така и лоши.Говорих с моя приятелка която живее 10 години в Испания и я разпитах за Тенерифе та тя ми каза, че тези хотели може и да са имали 5 звезди преди години но сега да са най много 3, каза, че има хотелска част , която може да е хубава и такава с апартаменти,които може и да не са хубави може да са малки, без тераса или климатик, хол и кухненски бокс и една спалня и със стари мебели.Когато говорих с момичето от "агенцията" тя ми обясни , че когато отида там трябва да се усмихваме и да се държим добре за да ни харесат и да ни настанят в хубав апартамент. Значи работата е 50 на 50 или ще е хубав или някои стар според зависи какво впечатление си направил. Това са моите впечатления за там те са от това което съм изчела от нета може и да не е точно така не съм ходила не зная може и да греша.Но като си направя една сметка за билети за 3 членно семейство и за парите които ще изхарчим там мисля , че тази почивка ще ни излезе златна около 5000лв ако не и повече, което за нас си е сериозна сума.Пак казвам може и да греша не съм ходила....

# 382
  • София
  • Мнения: 7 030
По радио Енерджи тече тяхна реклама  Mr. Green Наглост без граници. Рекламират се на нов сайт.

# 383
  • Мнения: 0
Има предложение за общ граждански иск срещу Холидей Маркетинг София ЕООД.

Нека измамените от Пловдив да се срещнем и изберем адвокат, който ще заведе иска в съда.

Нека да изготвим списък на желаещите.

Тел.: 0895 526498
Скайп: bizwareint
Имейл: danisapfirov@gmail.com

# 384
  • Мнения: 0
Има предложение за общ граждански иск срещу Холидей Маркетинг София ЕООД.

Нека измамените от Пловдив да се срещнем и изберем адвокат, който ще заведе иска в съда.

Нека да изготвим списък на желаещите.

Тел.: 0895 526498
Скайп: bizwareint
Имейл: danisapfirov@gmail.com



Подкрепям идеята за Граждански Иск !  newsm10 smile3501

# 385
  • Мнения: 0
За информация на измамените от Пловдив ще трябва да бъде подаден общ граждански иск според мястото на регистрация на фирмата. Тя е регистрирана в София.

Тъй като адвокат Тони Христов има вече граждански иск имаме опция да се присъединим към него.
Моля, имайте готовност за среща във Вторник в Пловдив за уточняване на подробностите.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2013, 19:08 от Ант

# 386
  • Мнения: 0
Здравейте,
и ние сме от "спечелилите" екскурзия от КЛМ, бяха изтекли всички срокове и решихме да пътуваме. Предварително се чудихме дали да не запазим нещо и да изгорим с една нощувка, но решихме само да маркираме опции и да се надяваме, че ще има места, ако никъде не ни настанят. Бяхме на Тенерифе 7 - 14 септември, един ден преди заминаването ни се обади българската представителка, но все още се чудиха къде ще ни настанят. В крайна сметка бяхме настанени в Regency Club, не беше лошо, чистичко, само няколко от гиганските гадни хлебарки убихме  Grinning - все пак престоят бил промоционален. Но за съжаление доколкото чух едно от следващите семейства нямало резервация, изпратена от България и се обадили направо от летището, но ги настаниха. Някой ако има въпроси съм готова да разказвам.

# 387
  • Мнения: 0
- все пак престоят бил промоционален.
Защо дали пари на KLM, ако престоят бил промоционален ?

# 388
  • Мнения: 0
- все пак престоят бил промоционален.
Защо дали пари на KLM, ако престоят бил промоционален ?

Ами разбираш, че престоят е промоционален като пристигнеш в хотела.

# 389
  • Мнения: 253
Здравейте,
и ние сме от "спечелилите" екскурзия от КЛМ, бяха изтекли всички срокове и решихме да пътуваме. Предварително се чудихме дали да не запазим нещо и да изгорим с една нощувка, но решихме само да маркираме опции и да се надяваме, че ще има места, ако никъде не ни настанят. Бяхме на Тенерифе 7 - 14 септември, един ден преди заминаването ни се обади българската представителка, но все още се чудиха къде ще ни настанят. В крайна сметка бяхме настанени в Regency Club, не беше лошо, чистичко, само няколко от гиганските гадни хлебарки убихме  Grinning - все пак престоят бил промоционален. Но за съжаление доколкото чух едно от следващите семейства нямало резервация, изпратена от България и се обадили направо от летището, но ги настаниха. Някой ако има въпроси съм готова да разказвам.

А как си закупихте билети, без да сте сигурни в резервацията?

Общи условия

Активация на акаунт