Почивка в Тенерифе с KLM, HMS, Sol Marketing, Soleos Via

  • 119 279
  • 837
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
Имам питане относно тази фирма, защото ми се обадиха, че съм спечелила награда и ме канят утре да отида и да се тегли томбола, коя точно награда е за мен. Та погледнах сайта им, виждат ми се леко под въпрос- няма никаква информация за фирмата, дестинациите (уж са туристическа компания) и т.н. Само адрес и телефон за връзка.
Това ме навежда на мисълта, че може да са от онези фирми, които преди доста години, предлагаха срещу малка сума пари, да си откупиш право да ползваш вила на Тенерифе примерно - тоест фалшива работа  newsm78

Споделете ако имате някаква информация за тази или подобна фирма моля  Praynig

Последна редакция: ср, 19 фев 2014, 16:59 от Тинтири-Минтири

# 1
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 581
За пръв път ги чувам  newsm78 КЛМ свързвам само с авиокомпанията. Иначе ит участвала ли си в нещо, как са изтеглили точно теб  newsm78

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 1 434
И аз ги свързах първоначално с КЛМ холандските авиолинии. Обаче се поразрових в нета и видях, че са те. Сега исках да открия сайта им да ви го покажа, но не се отваря. Преди време ми звъняха с някаква анкета - този телефон принципно е служебен и го има в сайта на компанията в която работя. Анкетата беше дали, как и кога сме почивали последно. Нищо особено.

Та вчера отново се обадиха вечерта, да ми продиктуват уникален код, с който се влиза за участието в томболата за награди. И ми казаха, че трябвало да нося със себе си задължително дебитна или кредитна карта. Като питах защо, ми казаха че офертите, които щели да ми презентират, толкова щели да ми харесат, че нямало как да не се възползвам  newsm78 И задължително съм си тръгвала с подарък  Laughing

Нали се сещате, че не отидох  Outta Joint

# 3
  • Мнения: 2
 Здравейте,
 И на мен се обадиха току-що, но им отказах. Съвсем случайно попаднах на Вас, понеже започнах да се ровя в нета да открия нещо за фирмата, но уви.
  И така Вие отидохте ли на въпросната среща?
П.С. Струва ми се малко съмнителна работата да спечеля от някаква томбола без изобщо да съм дала и един лев. Аз си знам, че няма безплатен обяд, но знае ли се ...

# 4
  • Мнения: 2 037
Имаше една такава тема, потърсете я.

# 5
  • Мнения: 0
Предлагат евтина екскурзия - около 800 лева за 4-ма души за седем нощувки в 4 или 5 звезден хотел. Но всъщност хотела е out of order. Стари кърпи, стари мебели, общо взето мизерия. Вчера се върнахме. Иначе с добра компания на всякъде е О.К., но който иска да го правят на маймуна да заминава с КЛМ. #2gunfire

# 6
  • Мнения: 33
Здравейте, ние бяхме на среща с КЛМ. Много приятно изненадани останахме от служителите им. Личи си, че са добре подготвени и че работят за чуждестранна компания. Впечатлена съм от презентацията! Разходих се по света благодарение на много учтиви и усмихнати млади хора, които ни обясниха какво представлява концепцията на ваканционата собственост. Ще отидем на едно прекрасно място, от което се надявам да останем с много добри спомени.

# 7
  • Мнения: 33
още по темата да допълня:
Ние бяхме на почивка в Тенерифе, закупена от Кей Ел Ем. Беше 950 лв за трима ни с малкия. Значително по-евтино е от масовите оферти на нашите агенции. Самолетните билети обаче не влизат в тази сметка, но въпреки това пак излиза на далавера. Бяхме настанени в Regency Club, който е доста готин комплекс. А Тенерифе доста ни допадна. Обиколихме почти целия остров, има доста забавления и атракции.

Общо взето схемата на промотиране на КЛМ е много проста. Условието да получите тази почивка по-евтино е да присъствате на една презентация на Кей Ел Ем, в която ти рекламират идеята за ваканционната собственост на RCI. Ако искаш се зарибяваш, ако не продължаваш да си гледаш кефа Grinning

# 8
  • Мнения: 0
Ние също скоро се върнахме от такава почивка в Тенерифе, "спечелена" от Кей Ел Ем срещу 800 лв.
Това е само нощувката в съвсем приличен хотелски комплекс - апартаментен тип. На летището имахме и посрещане. Със съдействието на Кей Ел Ем закупихме доста изгодно самолетни билети - по около 500 лв. на човек в двете посоки.
Заслужава си да се види Тенерифе и да се пробва малко по-различен начин на почивка!

# 9
  • Мнения: 57
Хаха, "острова бил за пенсионери". Ти май не знаеш как да се забавляваш. На острова може да си намериш всичко - от гмуркане, та чак до скоци с бънджи. Да не говорим, че само за час и се изкачваш на 3000 м. Невероятни пейзажи имаше там горе. Е не е като в слънчев бряг, но може би ти нещо такова си търсил.

# 10
  • Мнения: 357
Благодаря Ви мами за написаното ! Убедихте ме да си спестя една презентация! Който си мисли , че може да заблуждава явно не се е сблъсквал с BG-mama.

# 11
  • Мнения: 45
Ето как разбрах за KLM. С моето мъжле имаме годишнина и решил да ми направи изненада. Една вечер уж щеще да ме води на вечеря,  се озовах на презентация за екскурзии. Беше много интересно,късмета беше на наша страна и спечелихме си ваканция от KLM , съвсем скоро заминаваме и ние, ще споделя непременно впечатления и силно се надявам да ми хареса.

# 12
  • Мнения: 120
Здравейте! Търсих много упорито в интернет информация за въпросната фирма, но намерих само в БГ мама, но както и да е. Аз също преди седмица участвах в презентацията и естествено като всички вас спечелих. Докато не ми поднесоха договора под носа всичко си беше ОК, цирк до небето. Осъзнах, че всичко е прекалено розово и реших да НЕ подпиша за тази екскурзия и преди всичко да дам на момента 500лв. капаро( пари които не бях предвидила като разход в този момент и за такова нещо). Може и да не е измама, но начина по който ме изнудват да дам капарото, да подпиша договора, да НЯМАМ възможност да проверя нито фирмата нито хотела и т.н. ме накара да пропусна възможността и не съжалявам. Попитах ги може ли да направят компромис да взема договора в къщи и да го обсъдя с мъжа ми и да им дам отговор след 2-3дни те ми отговориха НЕ. Всичко трябва да стане на момента. Радвам се, че не подписах.

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ето как разбрах за KLM. С моето мъжле имаме годишнина и решил да ми направи изненада. Една вечер уж щеще да ме води на вечеря,  се озовах на презентация за екскурзии. Беше много интересно,късмета беше на наша страна и спечелихме си ваканция от KLM , съвсем скоро заминаваме и ние, ще споделя непременно впечатления и силно се надявам да ми хареса.


е, бяхте ли вече?

... на мен днес ми се обадиха... Ама като ви чета, не ми се е да си губим времето взаимно.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт