Почивка в Тенерифе с KLM, HMS, Sol Marketing, Soleos Via

  • 119 293
  • 837
  •   1
Отговори
# 405
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Изгубен,
изпратих ти го на лични. Няма логика да са те пропуснали. Аз не съм со комуникирала с тях от злополучната презентация, да не би така да ми напомнят за себе си Joy

# 406
  • Мнения: 697
здравейте, днес изчетох коментарите ви по темата и не знам ..., ние имаме резервация за средата на следващия месец, самолетни билети сме си купили преди около месец и ни излязоха за около 1500 лв за 4 човека, цената си е супер за толкова далечна дестинация. Надявам се да заминем и да си изкараме хубава почивка.
относно цената която съм платила на посредника "KLM", аз не съжалявам защото иначе никога нямаше да науча за този вид почивка, а и нямаше да отидем със семейството ми там, поне не и тази година, а и мъжа ми море не обича, така че можеше и никога да не отидем, вярно е че можеше и по -малко да ни поискат, така може би щяха да имат повече почитатели и клиенти.
ако ни настанят и в желания от нас хотел и сега след като прочетох тук написаното поисках и потвърждение от курорта, в писмото ми до тях писах кои хотели сме си избрали.
знам също от едно познато семейство, че са им удължи ли срока от 18 на 24 месеца, за да могат да си съберат пари за билети.
Моля, някой който се е върнал наскоро да напише нещо положително!   

# 407
  • Мнения: 0
Сол Маркетинг правят презентации в х-л.Калиста на Старозагорски бани.


Днес ходих с една позната там. Ест спечелихме до Малта и искаха да я заменим и как ли не ни въртяха да платим за Тенерифе и т.н. И много се изнервиха като започнах да задавам много въпроси на консултанта ни и че веднага звъннах на познати от туристическия бизнес и бизнес партньори от чужбина за справка. Казаха да се държа сериозно и че почивката не е да звъня по телефон, а да се консултирам ако имам въпроси с консултанта.
Уви имаше търг и една по-възрастна двойка се върза и 920лв май ще олекне. И това в нашата зала. А имаше още 2-3 зали (а уж само 6 двойки бяхме избрани, но бяхме към 15-20 двойки). Чуха се ръкопляскания и от другите зали и препдолагам и там защото някой "спечели" на търга.

Говорих с мои познати по телефона в Канада, САЩ и Австралия с които работя още в почивката и след това. Намерих двама които са се включили в RCI преди години и казаха, че и оригиналната RCI компания вече не си струва, макар да е било хубава идея преди години. Но сега била извратена с някакви точки и реално нищо не можели да ползват и други дестинации и само плащали за поддръжка на имота, годишни такси и комисиоони и т.н. И опитвали да си продадат дяловете и точките но никакъв успех с продажбата. А тези в БГ дори не са представители на RCI,  а тотални мошеници. Но дори и RCI да бяха наистина - пак по-добре далеч от тях.

Та подозренията ми както обикновено се оказаха правилни. Още в началото реших че нещо не е наред и единствения търг, който спечелих бе за шампанското и бонбоните Simple Smile После пас - макар консултанта да ни подбутваше. Аз използвах почивката и макар консултанта да вървеше по петите ни за цигара и тоалетна успях да остана насаме за секунди с момиечто което водех (никаква не ми е, взех я просто заради изискването) и й казах да следва плана - още преди да отидем на презентацията й казах само да стои, да се усмихва и да следва моето темпо и нищо да не решава Wink И така. Имам си "ваучер" за Малта, който изхвърлих. Дори да бе истински - ако ще си плащам и път и храна и т.н. - няма д аида точно в Малта да ме изядат комарите Simple Smile

# 408
  • Мнения: 0
Списък на желаещите от Пловдив за граждански иск срещу Холидей Маркетинг София ЕООД      
Александър тел. 0898528828   
Антон   тел. 0895 526498   Skype: bizwareint
Дарина   тел. 0887 958528   Skype: damili63
Татяна   тел. 0898 725210   
Надежда   тел. 0888 553751   Skype: nadya_aiv
Атанас   тел. 0885 051029   Skype: amorphina

За да се включите в списъка, моля да се обадите на 0895 526498 или Skype: bizwareint

# 409
  • Мнения: 11
Изгубен,
изпратих ти го на лични. Няма логика да са те пропуснали. Аз не съм со комуникирала с тях от злополучната презентация, да не би така да ми напомнят за себе си Joy

И аз нямам имейл от тях, но не съм им подписвала и измисленото споразумение!
Доколокото разбрах, по жалба на едно от семествата, Агенция за защита на потребителите ги е глобила, но друго не могат да направят. Семейството е завело са дело, а тия малоумници на тях са изпратили имейл да бъдат търпеливи, защото скоро започвали да връщат пари.
Според мен печелят време само...

# 410
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Аз също нямам "споразумение", ако иде реч за това с връщането на парите. Това със жалбата е интересно, като не ни върнат парите, поне да ги глобят (ще отидат в бюджета парите, а не в техните джобове), за КЛМ това ще бъде "откъдето дошло, там и отишло". Лошото е, че продължават явно успешно изманическата си дейност.

# 411
  • Мнения: 697
здравейте отново, аз писах на RCI и до Тенерифе, от RCI ми отговориха че КЛМ не са им представител, ето ви и самия отговор:
Please be advised that KLM Bulgaria is not an Affiliate company of RCI.
They may be a resale company of a certain resort, but they have no connection to RCI.
We will have to direct you to them for any questions, since the reference number you provided is not recognised in our system.
Kind Regards,
Rita Cernavska
RCI Customer Services
но имам и отговор от курорта, че имаме резервация, но ден два преди да пристигнем могат да ми кажат къде ще ни настанят.
Както казах според мен КЛМ имат две основни грешки: представят се за представител на компания с която нямат нищо общо и се опитват както се казва у нас "ден година да нахрани", намалете на 1/2 цената и предполагам, че повечето сънародници ще са доволни, при положение че разхода ви е мах 200-300 лв на семейство, в тази криза печалба от 100-200 лв си е супер! В нашата страна хората все още си мислят че има безплатни неща, те се плащат все от някой- доставчик, производител, купувач ...

# 412
  • Мнения: 3
Сол Маркетинг правят презентации в х-л.Калиста на Старозагорски бани.


Днес ходих с една позната там. Ест спечелихме до Малта и искаха да я заменим и как ли не ни въртяха да платим за Тенерифе и т.н. И много се изнервиха като започнах да задавам много въпроси на консултанта ни и че веднага звъннах на познати от туристическия бизнес и бизнес партньори от чужбина за справка. Казаха да се държа сериозно и че почивката не е да звъня по телефон, а да се консултирам ако имам въпроси с консултанта.
Уви имаше търг и една по-възрастна двойка се върза и 920лв май ще олекне. И това в нашата зала. А имаше още 2-3 зали (а уж само 6 двойки бяхме избрани, но бяхме към 15-20 двойки). Чуха се ръкопляскания и от другите зали и препдолагам и там защото някой "спечели" на търга.

Говорих с мои познати по телефона в Канада, САЩ и Австралия с които работя още в почивката и след това. Намерих двама които са се включили в RCI преди години и казаха, че и оригиналната RCI компания вече не си струва, макар да е било хубава идея преди години. Но сега била извратена с някакви точки и реално нищо не можели да ползват и други дестинации и само плащали за поддръжка на имота, годишни такси и комисиоони и т.н. И опитвали да си продадат дяловете и точките но никакъв успех с продажбата. А тези в БГ дори не са представители на RCI,  а тотални мошеници. Но дори и RCI да бяха наистина - пак по-добре далеч от тях.

Та подозренията ми както обикновено се оказаха правилни. Още в началото реших че нещо не е наред и единствения търг, който спечелих бе за шампанското и бонбоните Simple Smile После пас - макар консултанта да ни подбутваше. Аз използвах почивката и макар консултанта да вървеше по петите ни за цигара и тоалетна успях да остана насаме за секунди с момиечто което водех (никаква не ми е, взех я просто заради изискването) и й казах да следва плана - още преди да отидем на презентацията й казах само да стои, да се усмихва и да следва моето темпо и нищо да не решава Wink И така. Имам си "ваучер" за Малта, който изхвърлих. Дори да бе истински - ако ще си плащам и път и храна и т.н. - няма д аида точно в Малта да ме изядат комарите Simple Smile
Здравейте, от коя компания си купихте билетите за тази сума за 4 човека и двупосочни ли са? Къде са ви прекачванията и престоите-колко време? За кои дати ви е пътуването, може да съвпаднат с нашите? Ние също мислим да отидем, но все още не сме взели самолетни билети- доста по-скъпо от тази цена са за която вие сте закупили. Моля ви за повече подробности на ЛС.
Хубав ден и късмет на всички!!!!

# 413
  • Мнения: 0
мили майки не се хващайте на тази въдица аз също им слушах презентацията накрая се разиграва нещо като търг простотии дават една цена за почивка например 900 лв започвате да наддавате до определена сума и теви казват стига наблюдават уж кой има голям интерес в над даването и ви казват че печелите почивка та за обявената сума от там идва интересното искат ви капаро 30процента и до три месеца останалата сума това ме усъмни защото който даде капарото значи получава регистрация на канарските острови ако им зададеш въпроса може ли утре да дам капаро започват да настояват да е в момента аз искам да се откажа теми казаха че капарото не се връща защото е малко те не връщат  сто двеста или триста как ще ви върнат 900лв.Фирмата се казва Сол Мениджър регистрирана в Пловдив на булевард 9 септември 112 и наистена адреса е там но нас ни интересува парите които искат и дали ще отидем на тенерифе за 900лв. Четох че фирмата КЛМ работи със студенти тази също -предлагането е същото и никъде не споменават да носите сума пари за зъплащане.     ВСЕПАК  СТЕ ИЗБРАНИ И ПЕЧЕЛИТЕ ЗА НЕЩО КОЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ ПАРИ НЕ ИСКАТ.

# 414
  • Мнения: 0
мили майки не се хващайте на тази въдица аз също им слушах презентацията накрая се разиграва нещо като търг простотии дават една цена за почивка например 900 лв започвате да наддавате до определена сума и те ви казват стига наблюдават уж кой има голям интерес в над даването и ви казват че печелите почивка та за обявената сума от там идва интересното искат ви капаро 30пруцента и до три месеца останалата сума това ме усъмни защото който даде капарото значи получава регистрация на канарските острови ако им зададеш въпроса може ли утре да дам капаро започват да настояват да е в момента аз искам да се откажа теми казаха че капарото не се връща защото е малко те не връщат  сто двеста или триста как ще ви върнат 900лв.Фирмата се казва Сол Мениджър регистрирана в Пловдив на булевард 9 септември 112 и наистина адреса е там но нас ни интересува парите които искат и дали ще отидем на тинерифе за 900лв. Четох че фирмата КЛМ работи със студенти тази също -предлагането е същото и никъде не споменават да носите сума пари за заплащане.     В СЕ ПАК  СТЕ ИЗБРАНИ И ПЕЧЕЛИТЕ ЗА НЕЩО КОЕТО СЕ ПЕЧЕЛИ ПАРИ НЕ ИСКАТ.         СЛЕДВАЩАТА СБИРКА ИМ Е В Стара Загора ХОТЕЛ   СИТИ ЩЕ ИМА ОЩЕ ИЗМАМЕНИ

# 415
  • Мнения: 0
Сигурни ли сте в адреса за Сол Мениджър Пловдив на бул 9 септември 112?
Моля ви бъдете точни в инормацията, защото така подвеждате. Няма такъв булевард, а има 6-ти Септември. Това е важно защото Холидей Маркетинг София ЕООД беше в Пловдив на бул. 6-ти Септември 112.

Така ясно се вижда, че става въпрос за мимикрия и на същия адрес в Пловдив се появява фирма със същата дейност под друго име и сменени телефони.

Организаторите са същите. Те са международна група, която трудно може да бъде хваната, защото схемата е много добре изпипана. Много добре знаят как да заличават следи и какво да говорят в публичното пространство.

Последна редакция: чт, 03 окт 2013, 16:12 от Ант

# 416
  • Мнения: 2
KLM, HMS, SOL MARKETING.... са ЕДНА  СЪЩА ФИРМА! Просто като стане "напечено" си сменят името... Пълни измамници, лъжат ви..... Нищо случайно не печелите...Избират хората по доходите които са споменали - най- богатите са естествено с предимство и звънят на всички тях, че са спечелили, а по-бедните оставят на края за "пълнеж" за да има хора в залите им...Всичко е театър целят да пробутат колко се може повече почивки до Тенерифе! От RCI я предлагат АБСОЛЮТНО безплатно (въпросната почивка за 900лв).
Презентации се правят ВСЯКА БОЖА седмица в различни градове...Доооооста "печеливши" е имало и ще има.
KLM, HMS, SOL MARKETING нямат НИЩО ОБЩО с  RCI.....Нямат лиценз! Просто англичанинът, който е шеф на въпросната фирма е член на RCI и като такъв има право да говори за компанияата, да рекламира продуктите и, но не и да продава, защото настаняването до хотела както и престоят там  RCI предлагат БЕЗПЛАТНО!
Фирмата под което и да е от изброените имена е ИЗМАМНА! Всички техни работници работят БЕЗ договори и им се дават пари на ръка. Имат2  офиса и в София....

# 417
  • Мнения: 0
хахаххх...и на мен ми се обадиха и днес трябваше да ми се обадят за код за презентацията която е в хотел легенди на бул. черни връх 56 утре в 14 часа,но ги отрязах в последния момент.съдейки по сайта им адреса на солмаркетинг е на бул. 6 септември 112 в пловдив ето и линк: http://solmarketingbg.com


между другото мой колега ми сподели че тази измама я е имало още преди 10 години

# 418
  • София
  • Мнения: 239
Имам предложение - нека всички, получили обаждане за предстояща презентация в столицата или в други градове да съобщават тук координатите на хотела и часа на провеждане.
За тях най-страшна е появата на "изгорели" хора пред новите кандидат рибоци...а и съм на мнение че само с директна атака може да се постигне някакъв резултат по възстановяването на сумите преди да са си обрали крушите и да се преименуват!  #2gunfire

# 419
  • Мнения: 0
Браво, просто чудесно! Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт