Почивка в Тенерифе с KLM, HMS, Sol Marketing, Soleos Via

  • 119 311
  • 837
  •   1
Отговори
# 795
  • София
  • Мнения: 1 010
Ние си върнахме парите до стотинка - 840 лв. преди 2 години. Готова съм да свидетелствам, ако на някого му потрябва.

# 796
  • Мнения: 5
как успяхте? И ние уж бяхме на етап споразумение за връщане на парите, но изведнъж си смениха телефоните и всичко прекъсна!

# 797
  • София
  • Мнения: 1 010
В момента говоря с момче от фирмата. Не пожела да се представи.
Съобщи ми, че ще подадат жалба срещу мен, задето публикувам записан по телефона разговор с тях. Било противозаконно. Престъпление. Затова - да съм го махнела.

Добре дошли са да съдят. Това ще даде нова храна на медиите, социалните мрежи и форумите по случая. Wink


П.П. Според фирмата (Солеос, доколкото чух си остава последното име) в тази тема пишещите са всъщност 4-5 души. Останалите са изглежда размножени профили на едни и същи хора Grinning

Пожелах на момчето, което бяха сложили да ме заплашва, да си намери достойна работа, с която честно да си изкарва заплатата, без да причинява тревоги и проблеми на хората, и с която да се чувства пълноценен.

# 798
  • Мнения: 1
Ето вече и имената излезеха на наглите измамници който организират събирането на парите без да има екскурзия от "Soleos Via" това са:

Mincho Ivanov Minchev,
Димитър "Дудеков",
Слави Минчев,
Гeorgi Мarinov
А.Dimitrova,
Iva Mixailova ,
Анна,

Ако някой знае имената и на другите, моля да ги напише за да се помогне за връщането на парите на измамените!!!!
  ... Как стигнахте до извода че ние сме организаторите .. и кой ви каза че почивка няма ?

# 799
  • Мнения: 1 520
В момента говоря с момче от фирмата. Не пожела да се представи. Съобщи ми, че ще подадат жалба срещу мен, задето публикувам записан по телефона разговор с тях. Било противозаконно. Престъпление. Затова - да съм го махнела.
Нищо не могат да ти направят.
Нека да видим как точно ще те осъдят, на мен ми е много любопитно
Но щом настояват да махнеш записите, значи много им пречат.
Ако продължат да те притесняват, им кажи да пият една студена вода Whistling

# 800
  • Мнения: 5
Taka e !Napulno sum saglasna che pisheshtite tuk sa ot firmata,za da se opitvat da q predstavqt v dobra svetlina! Noo vsi4ki ve4e znaqt! DimitarDu kato si tolkova otvoren dai telefoni na koito da se svarjem za da si ugovorim po4ivkata de! Moshenniciiiii!

# 801
  • Мнения: 2
Ето вече и имената излезеха на наглите измамници който организират събирането на парите без да има екскурзия от "Soleos Via" това са:

Mincho Ivanov Minchev,
Димитър "Дудеков",
Слави Минчев,
Гeorgi Мarinov
А.Dimitrova,
Iva Mixailova ,
Анна,


Ако някой знае имената и на другите, моля да ги напише за да се помогне за връщането на парите на измамените!!!!
  ... Как стигнахте до извода че ние сме организаторите .. и кой ви каза че почивка няма ?

Петя Такева, Мая но не знам фамилия...те са в администрация!

# 802
  • Мнения: 24
Ето и профилите на измамниците прибирали парите:

Mincho Ivanov Minchev
https://www.facebook.com/mincho.i.minchev?fref=ts

Димитър Дудеков
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=416645681794990&set= … ype=3&theater

Слави Минчев
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=3495919655080&set=a. … ype=1&theater

Iva Mixailova
https://www.facebook.com/iva.mixailova?fref=ts

Екскурзии през крив макарон 5 серия: http://gospodari.com/mobile/view/45822

# 803
# 804
# 805
  • Мнения: 21
Здравейте, на нас ни се обадиха да ни кажат, че имат нов адрес и телефони. Ние не можахме да отидем на екскурзията поради лични причини, но дано помогнат на тези които ги търсят!
адрес: бул. Ами Буе 72, тел:0885281501; 00887414453

# 806
  • Мнения: 2
Нищо не са променили в маниерите си на работа, въпреки глобата от КЗП. Договорът, който се подписва е с пропуски и нарочно вложени неясноти. Става така, че дори и на следващия ден да се откажете, дължите "неустойка" от 300 лв. Или, както казват в Комиците: "Кръв повръщам, пари не връщам!"

# 807
  • Бургас
  • Мнения: 24
Здравейте, ние сме сключили договор миналата година с тази фирма. Платили сме 70% от  сумата до момента.По лични причини още не сме се организирали да идем до о. Тенерифе. Договора ни изтича септември 2015г. От месец представители на фирмата се свързват вече три пъти с нас за да се интересуват кога ще заминаваме за да ни направят резервация. Просто сме в шах как да подходим????

# 808
  • Мнения: 13
Ако питаш мен отивайте! И ние се чудехме дали да си искаме парите или да заминем! Но отидохме и останахме много доволни! Всичко беше наред. Имаше къде да спим, което беше най-голямото ни опасение.Посрещнаха ни на летището, закараха ни  в хотела. Знаехме че няма да си върнем парите затова предпочетохме да отидем и не съжаляваме!

# 809
  • Мнения: 2
Ами - вие решавате! Ако сте платили и самолетни билети - връщане няма. Ние не бихме рискували да се притесняваме до септември, дали ще стане или не...  Особено след токова негативни отзиви в нета и лични впечатления. Понякога нервите са по-скъпи от парите.

Общи условия

Активация на акаунт