Автоимунен тиреоидит на Хашимото (26)

  • 76 234
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 842

И аз такива изводи си правя. Лятото, когато съм по цял ден навън и не се прибирам хормоните ми отиват в другата крайност, а зимата като се затворя и съм с хиперактивна жлеза.
Май с теб обсъждахме разходките и движението.
Да, обсъждахме го жалко че си ми далеч иначе можеше и двете да се разхождаме. Peace
Добра компания си, поне за мен. Heart Eyes
липиден профил и пикочна киселина. Дано не изглежда нахално и да ми даде. 
Тези двете какво показват, извинявай за въпроса?  Peace Ако не си поискаш няма да ти дадат.

# 766
  • Мнения: 8 894
липиден профил и пикочна киселина. Дано не изглежда нахално и да ми даде. 
Тези двете какво показват, извинявай за въпроса?  Peace Ако не си поискаш няма да ти дадат.
Липиден профил - ниво на холестерол и триглицериди.
Пикочна киселина - при съмнения за подагра и образуване на уратни камъни в бъбреците. Уж нямам съмнения, но обичам месни и млечни продукти. Mr. Green
Звънях вчера да си запиша час за ендокринолог за другия месец, но ми казаха след 17.12 да се обадя. При него ще съм на платен прием. При ЛЛ ще отида за направления за изследвания в началото на януари. Специално за ТСХ искам да е минало повече време в студени дни и да се види дали да се коригира дозата и съответно да са актуални.

Разходките, разходките... бих искала много, време няма откъде да открадна. Mr. Green Определено обаче след почивка на планина, съпроводена с интензивно и озорващо ходене, се чувствам прекрасно. Виж, фитнес никога не ме е влечал.

Нова тема?

# 767
  • Мнения: 1 497
Момичета, на еутирокс съм, но след раждането ще трябва да пия Достинекс 2 пъти по половинка за 2 дни и после след 7 дни пак 1 ден и после още веднъж след 7 дни. Влияят ли се с еутирокса ? В смисъл има ли правило колко часа разлика трябва да има в приема ?

# 768
  • Мнения: 3 154
Ния, не мога да ти отговоря на въпроса, но сега се загледах в лентичката ти. То не останало! Леко раждане ти желая Hug

# 769
  • София
  • Мнения: 6 010
Момичета, много съм заета и не мога да пусна новата тема в близките 2-3 дни. Ако някой има желание да заповяда   bouquet

Ния, леко раждане!  Hug

Сънчи, не помня дали те поздравих, но много се зарадвах като прочетох бременната ти новина. Леко и до щастлив финал  Hug

# 770
  • София
  • Мнения: 2 805
Момичета, заповядайте в новата тема. Нека в нея да има повече хубави новини, лентички, бебчета...  Hug

Общи условия

Активация на акаунт