Мегалан-интернет и телевизия

  • 4 505
  • 18
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте,какви са отзивите ви за Мегалан.Искам да ползвам пакет от цефрова телевизия и интернет.Ако ползвате,дайте отзиви.Четох в страницата им-искат предварително да подпишеш договор и да платиш за да дойдат да видят какви са условията.Ами ако нещо не става?Става дума за Люлин.Кооперацията е нова и доколкото знам има прекарани някакви кабели предварително,но не съм изобщо на ясно какво точно.Не ми се ще да се кърти изобщо.От кои други оператори на интернет и телевизия сте доволни?

# 1
  • София
  • Мнения: 23 190
Нямаме оплаквания от тях, от 2003 ползваме интернет, а от 2 г и телевизия.
Най-много ми харесва, че дори и да забравя да платя само изпращат 1 смс, но не изключват нищо.
За къртенето се съобразяват с всякакви капризи, при нас, за да стигне до телевизора кабела обиколи къде ли не, за да не дупчат. Влизат с найлонови неща по обувките.

# 2
  • София
  • Мнения: 6
При нас във всяка стая има предварително прекарани някакви кабели,но кое за какво е нямам идея.И ми се ще да използват тези връзки и да не дупчат никъде.Само ме притеснява това,че още преди да знаеш сатав ли или не ,трябва да сключиш договор и то за 2г.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 808
Аз през годините съм сменила доста доставчици и с ръка на сърце мога да кажа, че съм най- доволна от Мегалан. Ползваме и интернет и телевизия и няма да ги сменяме, въпреки че мъжът ми работи в конкурентна фирма и може да ползва преференции за съответния доставчик (за протокола един от най- известния е). Поразпита ли за договор за 1 год. примерно, мисля, че имат различни абонаментни планове. Мисля, че няма да се разочароваш.  Hug

# 4
  • Мнения: 7 128
При нас във всяка стая има предварително прекарани някакви кабели,но кое за какво е нямам идея.И ми се ще да използват тези връзки и да не дупчат никъде.Само ме притеснява това,че още преди да знаеш сатав ли или не ,трябва да сключиш договор и то за 2г.
Ще ви дупчат, не вярвам да ви се размине. Иначе са добри. 
И работят изключително чисто, и отговарят денонощно при нужда.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 6
Явно няма да се размине без дупчене,но дано поне да е по-малко.Гледах офертите само в страницата им.Още не съм имала време да отида до някой офис.Но другата седмица ще гледам и това да направя.Мерси за отзивите.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 491
При нас нищо не дупчиха- използваха вече съществуващите кабели, значи има шанс и при теб така да се случи Simple Smile
И аз потвърждавам, че сме изключително доволни от всичките им услуги, без забележка Simple Smile

# 7
  • Мнения: 33
аз ползвам от пет години интернет и съм супер доволна, имат 24 часова поддръжка- сериозно! като си взех лаптопа дойдоха в 10 вечерта да ми инсталират рутера, защото аз не можех по рано. ако им звъня и е заето ми връщат винаги обаждането.
обмислям и телевизия но нещо нямам време да видя какви канали предлагат

# 8
  • София
  • Мнения: 6
Здравейте,пак.Като се заговори за рутери,препоръчайте такъв.Аз сега(в друг апартамент) съм с Линксис,обаче нещо не съм доволна.Не знам дали е от рутера или от компютъра или от интернета.Ползвам 5 лаптопа.Единият е доста стар и няма wireless-той е със кабел.При него няма проблем.Другите си имат,обаче въпреки ,че държа вратите отворени ,тези които са в другите стаи в различна степен не хващат.По добре  се свързвам с интернета на съседа,отколкото с моя.Та се чудя какъв рутер да си взема сега.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 808
Изненадвам се, че не си доволна от Линксис. Нашият рутер е такъв и е на поне 6 години (синът ми не беше роден) и проблеми нямаме. Съседът от долния етаж известно време се връзваше, преди да си прекара нет. На 4 етаж сме и се е случвало долу от паркинга да се свържа с тел. си. Трудно ми е да повярвам, че е от рутера ти.  newsm78

# 10
  • София
  • Мнения: 401
Ние сме супер доволни от Мегалан. Минахме през ITV, Blizoo/ #2gunfire/ и т.н.

# 11
  • Мнения: 46 577
От няколко седмици сме към Мегалан-интернет и телевизия. Първите дни интернетът беше като пушка, супер скорост, сега какво да ви кажа, хич не ми харесва.
По договор се води, че сме уж на по-бърз от предния, но този е някак непостоянен, ту е бавен, ту бърз и това много ме изнервя, случва се и обикновено клипче от youtube да насича или да не тръгва веднага  Rolling Eyes
Преди бяхме към квартален доставчик, след това го купи Булсатком, временно имахме проблеми, явно някакви промени правиха, но после всичко си тръгна нормално, много бях доволна.

Иначе за дупчене - не са, ползваха стария кабел, работят чисто, обясняват всичко, влизат с найлоните, с една дума, обслужването е на ниво, само и нетът да вървеше  Simple Smile

# 12
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
.......Първите дни интернетът беше като пушка, супер скорост, сега какво да ви кажа, хич не ми харесва.
По договор се води, че сме уж на по-бърз от предния, но този е някак непостоянен, ту е бавен, ту бърз и това много ме изнервя, случва се и обикновено клипче от youtube да насича или да не тръгва веднага  Rolling Eyes
..........

Ние за това ги сменихме с НЕТ 1. Бяхме абонати на Мегалан над 3г, но откакто ги взеха М Тел.......... не са това, което бяха.

# 13
  • София
  • Мнения: 6
Ама голям Марко Тотев съм.Оказа се ,че точно пък Мегалан не могат да използват тези кабели,които са прекарани.Били коаксиални .И май само Близу ги ползвали.Ще ползвам интернет от Мегалан и ще питам тези от Близу-то дали могат да използват наличните кабели.Аз почти не гледам телевизия и все ми е тая.Обаче мъжа ми ако не гледа поредния мач ще получи нервна криза.Та сега да питам за отзиви за Близу-цифрова телевизия.

# 14
  • София
  • Мнения: 6
Голяма сага стана.Оказа се ,че Близу нямали покритие в нашия блок.Вече не знам към кой оператор да се обърна.Май Софийска кабелна компания има покритие тамVПоне така разбрах от съсед.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт