Парфюмни размисли и страсти - 164

  • 38 309
  • 739
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 813
ан, честит Червен уд знам че го искаше и че ще ти седи Hug

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 10:38 от raz_nejena

# 616
  • Козлодуй
  • Мнения: 758
Честити придобивки,момичета Hug
Рони,какъв фитил ми запали с тоя Шоколад на Молинар ooooh! Много отдавна го бях набелязала,но не го намирах никъде.Само факта,че страницата на ДСК нещо не работи,ме спря да го метна на момента Mr. Green И сега се питам,дали това не е бил пръста на съдбата?Обикновено когато не се вслушам в тези знаци,после задължително съжалявам.Освен това с изключение на Хабанита,нищо друго на Молинар не можах да харесам,дори любимото като съставка пачули не ми понесе в техния вариант.Така че май е по-добре да изчакам,да получиш твоя и да разкажеш Grinning

# 617
  • Мнения: 85
Привет ,парфюмни  Hug,след едноседмично отсъствие съм изтървала почти цяла тема и отново варненска среща Sad .
Но затова пък бях в столицата на парфюмите  Heart Eyes,жалко Rоnita ,ако беше писала миналата седмица щях да съм ти от полза.Прекарах незабравими мигове в бутика на Герлен,душих ,пръсках и накрая се сдобих с Жестоката гардения  newsm68 newsm68.Много се колебах между нея и Cuir Beluga,но накрая  Белугата ми сладнеше с ванилията си ,докато Гарденията беше убийствено елегантна ,абе френски парфюм,най-добре Натали я е описала.
Исканият от теб Charnel  Gourmand Coquin, ми дойде прекалено сладък,Oriental Brulant, също.
А бутика на Герлен с златния водопад от парфюми ,просто ме остави без дъх./имаше едно емотиконче, дето се пляска по челото и падо възнак,ама не го намирам/.

# 618
  • Мнения: 644
Напомням за срещата  Hug днес, 18:00, кафето на читалище Аура, бул. Стамболийски 175. Закъснели също приемаме с оглед края на работния ден  Hug
Май ще съм неприлично закъсняла, с оглед края на работния ден  Mr. Green Дано не заваря само ароматен облак, останал на мястото на срещата  Hug Нали няма да сте си тръгнали малко след седем?  Flutter

Ронита, и на мен ми запали фитила с Шоколада на Молинар, не знам дали ще изтрая да чуя първо твоите впечатления  Crazy На бранда съм фен, имам 4 и си ги обичам всичките  Heart Eyes Освен това съм също на сладка и вкусна вълна... Плановете за коледни подаръци са 2 сладки+ 1 солен ( за успокоение на съвестта това се пада по един на човек)  Laughing Слона на Кензо- отдавна го мисля и сега му е сезона, Ванилия Пачули- запасяване, че дребната е почнала само с него да ходи на училище, и Jeu de peau - за засолване на душата  Laughing Това беше почти за темата на Денси за поръчките към Дядо Коледа, ама ми се видяха скромни за там  Laughing



# 619
  • Мнения: 75
За мен си е направо престъпление да не се вземе шоколада при положение, че 50 мл излизат  под 50 лв и доставката е безплатна, а и е спрян от производство на всичкото отгоре! Аз даже за втора бутилка взех да се замислям, но току що разбрах, че в Мадрид има бутик на Герлен, та ще си пазя парите за там  Mr. Green

Дайте предложения кои от ексклузивите си струва да пробвам, при положение, че съм фен на сладките аромати? Засега съм се спряла на Gourmand Coquin и Tonka Imperiale.

# 620
  • Мнения: 85
Ами Ronita, аз по -горе писах, непременно пробвай Cuir Beluga,много хубава ванилия примесена с кожа ,невероятен . Вече по-накъртващо сладък е Oriental Brulant,но предполагам ще допадне на любителите на гурме аромати.Пробвах и някакъв с ванилия може би Spiritueuse Double Vanilie, но там вече преобладаваше ванилията.Наистина човек трябва предварително да си е набелязал какво да пробва ,защото от многообразието и желанието да пробваш всичко,в един момент ставаш разноглед  #Crazy.

# 621
  • Мнения: 1 306
Днес се запознах с това:
...умопомрачителен разкош в бутилка... другите неща, които пробвах ( La Petite Robe Noir Guerlain, Coco Noir Chanel, La Vie Est Belle Lancome, Kenzo Amour Indian Holi Kenzo) вече ги забравих Blush

Последна редакция: пн, 05 ное 2012, 16:42 от ˙·•Di•·˙

# 622
  • Мнения: 110
Оххх, нямате настигане  ooooh!
Както и да е де, аз си ви чета, нищо, че пиша веднъж на високосна  Crazy
От както съм на работа оглеждам какво ново под слънцето е излизало. Единствените 3 парфюма, които бих казала, че ми допадат и бих имала, са:
 Последния е изненада за мен, предвид това, че от първообраз му получавам позиви за  Sick 

А това какво е?
Скрит текст:

# 623
  • Мнения: 31 197
Днес се запознах с това:
...умопомрачителен разкош в бутилка...
Страхотен е. Това ще е следващата ми покупка. Heart Eyes

# 624
  • Мнения: 644
За мен си е направо престъпление да не се вземе шоколада при положение, че 50 мл излизат  под 50 лв и доставката е безплатна, а и е спрян от производство на всичкото отгоре! 


Права си! Поръчах го  Twisted Evil

# 625
  • София
  • Мнения: 224
За мен си е направо престъпление да не се вземе шоколада при положение, че 50 мл излизат  под 50 лв и доставката е безплатна, а и е спрян от производство на всичкото отгоре! 


Права си! Поръчах го  Twisted Evil

И аз Peace
Откога го гледам! Докато му се начудя и изчезна от официалния им сайт.

# 626
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Мацки, да ви попитам, може ли при пръскане на кожа Органза едп да оставя оранжева диря?
Изобщо има ли такива парфюми?

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 691
 Joy Я кажете сега кой си поръча  два броя  hahaha . На мен също ми стана интересен, но ще чакам да пишете отзиви.  Wink В fragrantica.com , ми се стори, че преобладават мненията за автентичен аромат на шоколад с някакви плодове с състава и че се качвали килограми от него  Laughing , защото предизвиква апетит. Последното е вярно  Blush , защото аз омотах едно редче черен шоколад, покрай приказките тук  Whistling .

Allys , честита ти Жестока гардения!   bouquet


# 628
  • Мнения: 75
За мен си е направо престъпление да не се вземе шоколада при положение, че 50 мл излизат  под 50 лв и доставката е безплатна, а и е спрян от производство на всичкото отгоре! 


Права си! Поръчах го  Twisted Evil

И аз Peace
Откога го гледам! Докато му се начудя и изчезна от официалния им сайт.

Леле, вие сте го изкупили направо hahaha Сутринта имаше 3 продадени, сега вече са седем Shocked Ще чакам отзиви като го получите, че моя сигурно доста по-късно ще пристигне. По навик го поръчах на английския адрес, та от Полша ще мине през Англия за по-напряко Laughing

# 629
  • Мнения: 813
Усещам пак как ще се напълнят размените и продавалника с шоколад ама нема лошо шоколад да има Joy Joy
И аз хапнах току що шоколадче Grinningан Hug

Общи условия

Активация на акаунт