Зоната и ние - тема 11

  • 54 800
  • 732
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 56
Момичета, често влизам да ви чета и ми става толкова мило и едновременно тъжно, че не съм с вас, но от бремеността, апетита така ми увеличи, че не мога да влезна в тази Зона и това е (вече съм 74, от положителния тест + 12, но от началото на инвитро процедурата +16 Embarassed . Надявам се след раждането да успея - ще видим. Целувки на всички Hug Hug Hug

# 556
  • Мнения: 1
Maxima2 разбира се че ще сложа правилата, нека да се съберете всички които ще участвате и почваме Simple Smile Относно медитацията и спорта, те са неотлъчна част от зоната. Просто не съм стигнала до тях още. В момента искам да завърша за арахидоновата киселина, да сложа малко материал за тази пуста киселина, дето никой не й обръща внимание, а Сиърс е написал цяла книга за това, и гледам да събера най интересното и най важното, да го сбия в една статийка, ама голям зор Joy и за тва се бавя, щото събирам и от двете му книги-токсичните мазнини и анти възпалителната зона Simple Smile Ще дойде ред и на медитацията и спорта Simple Smile

Благодаря ти, гледам доста ти се е събрало като материал и работа, а и състезание се задава, така че когато можеш-тогава  Heart Eyes

# 557
  • Мнения: 83
Аз се записвам задължително,само утре като се премеря ,ще се отчета с колко започвам Simple Smile
Направила съм си малка контузия от тренировки тия дни и трябва да помисля каква ще ми е активността.Иначе е висока ,но не знам дали ще мога да се натоварвам както до сега  Rolling Eyes

# 558
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Само ако може да определите точната дата, че да не стават недоразумения Simple Smile Когато решите почваме Simple Smile

За сега имам това:

Dahlia- 66 кг - 8 бл

Victori- 54кг - 9 бл

Snow angel- 70кг-14 бл (чакаме бебе, за това 14 блока Simple Smile )

Maxima2-57 кг - 9 блока

Цлете- 70 кг - 8 блока

Между другото, мисля че тези които са с 8  блока са им малко  newsm78  В първото състезание, при момичетата с малко блокове нещо не се получаваше, и като увеличиха блоковете започнаха да смъкват. А и Сиърс препоръчва минимум 10-11 блока за жените (американките де Simple Smile )

Много момичета погрешно си мислят, че за да се слабее, трябва малко храна, само че това е Зоната, в която се яде много  Laughing За да можете да превключите от режим на запасяване към режим на горене на мазнини Simple Smile

# 559
  • Мнения: 659
За блоковете и аз се чудех дали са достатъчно 8, но така ги изчислих по всички правила. Аз мисля, че при мен е добре за сега. Започнах със 71кг преди 10 дни. Сутринта бях 69,5. Чувствам се много добре, а и се надявам да се стимулирам от състезанието и да започна да спортувам. Много обичам да ходя и това би било чудесна възможност, но уви, няма как да се придвижвам от нас до офиса без кола. Аз съм на линия и чакам старта Hug

# 560
  • Мнения: 10
ще се опитам да се вк.юча ,но нещо много с.ожно ми се ст,ува,сядам да чета

# 561
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
За блоковете и аз се чудех дали са достатъчно 8, но така ги изчислих по всички правила. Аз мисля, че при мен е добре за сега. Започнах със 71кг преди 10 дни. Сутринта бях 69,5. Чувствам се много добре, а и се надявам да се стимулирам от състезанието и да започна да спортувам. Много обичам да ходя и това би било чудесна възможност, но уви, няма как да се придвижвам от нас до офиса без кола. Аз съм на линия и чакам старта Hug
цлете  на мен по изчисления от книгата ми се полагат 7 блока Mr. Green (аз ям 11 Simple Smile ). Бях споменала в по задните постове, че сялата система с цифри и зависимости е превена 1975, която Бари Сиърс е използвал в книгата 2005 г. Иначе ако отидете на неговия сайт, калкулатора винаги ще ви дава 11 блока, не по малко. И тъй като американките са си големички Simple Smile за тях 11 блока са ок Simple Smile До 2-3 дена ще е готов калкулатора в сайта.Т.е той е готов де, но все още тестваме мъжките половинки за сме сигурни в точноста за изчисляването на % телесни мазнини. Работим по въпроса, обаче комбинацията с ходене на работа, с домакинските щуротии и с гледането на деца... и става една костенурска скорост  Joy

# 562
  • Мнения: 659
Ще изчакам с удоволствие калкулатора в твоя сайт. Благодаря за положените усилия. Аз се уча в движение. Запознах се със Зоната и "скочих". Жалко, че съм подминавала досега темата.   bouquet

# 563
  • Мнения: 0
ООООО  Laughing:Emigrantka къде без мен,пиши ме 68кг.-10бл сега да видим дали ще свалям повече с повече храна -надявам се Laughing

Последна редакция: нд, 20 яну 2013, 21:21 от roksi12

# 564
  • Мнения: 2
и азз Grinning 64кг с 10 бл   Wink

# 565
  • Мнения: 231
Запис, ще се пробвам и аз с вас

# 566
  • Мнения: 19
Здравейте момичета и аз съм ЗА с двете ръце за състезанието. Не пиша много, но чета винаги, влизам и излизам от Зоната, с тия бебоци в къщи и нон стоп готвенето, пълна скръб съм.
62 кг - 10 блока

# 567
  • Chicago/Varna
  • Мнения: 115
Момичета, до тук имам 8 състезателки, и най много да поема още 2. Повече няма да сте ми по силите. Обаче и на второто проваленото състезание имаше много нови кандидатки, които изчезнаха по средата Sad а все пак аз отделям време да ви броя точките и да намирам грешки, което става и с ваша помощ разбира се, когато сами се поправяхте една друга кое не е правилно.

Така че ако не сте много сигурни, че 15 дена можете да издуржите на постоянно ядене по пет пъти на ден, по добре не се хващайте със състезанието, а го правете колкото можете за себе си. Състезанието е стриктно, и нека да не си губим времето, и да изчезвате или да не докладвате всеки ден. Сега ще сложа правилата за състезанието, а преди това ако може всички да прочетат ПРАВИЛА И СЪВЕТИ В ЗОНАТА за лека загрявка. И състезанието ще започне в сряда- 23. Януари.

Ако някой о твас не е сигурен че може да се справи, кажете да ви махна от листа, за да не се повтаря разочарованието от второто състезание.

Ето и правилата в състезанието:


Трети тур  - 23 Януари ,2013 Сряда - Правила:

1вото най-важното изискване- всички да са искрени и честни в своите излияния тук, без лъжи, шмекерувания, хитрувания и т.н !!!
При опит да се подкупи съдията на лични, ще има наказание -ГОЛЯМ КОРУМПИРАН ТЪРТЕЙ !!!
Състезател, който няма кантарче...не може да е състезател   stopuu
Хлябът "Бонус"-една филийка се брои за 1 БВ
В края на всеки ден състезателките трябва да докладват точка по точка, както следва:  typeuu


1.  Състезателка- Име, дата, ден. и  колко блока (датата и деня са много важни, поради часовата разлика, за да не се обърква съдията)

2. Хранения на ден-задължителни 5- сутрин, обед , следобед, вечер, и преди лягане - и в колко часа са консумирани - заслужих си стриктна пчеличка. или пропуснато хранене,поради липса на време,забравяне,разсейване, отнесеност, унесеност, влюбване,разлюбване, ситуация и т.н.- няма пчеличка  ooooh!

3.  Изкушението победи- Изядох  бонбона, вафли, кифли и т.н, извън зоновите хранения- мисля,че  халюцинирам, но виждам огромен  лаком търтей  bambam или удържах на пук на изкушенията, и си заслужих инатеста пчеличка

4. Целия ден минал само на благоприятни  храни(с изключение на мед-но само по здравословни причини и яйца-заради цената, също и брашното, ако се налага да се ползва в приготвянето на някой ястия )- заслужих си зелена пчеличка  Rolling Eyes или  в мен се блъсна червен търтей. smile3537

5. Всичките хранения за деня претеглени с кантарче- заслужих си мерителна пчеличка. Или-домързя ме да тегля, не ми се занимаваше,и в мен се размаза- мързелив търтей smile3538

6. Изпита вода- над литър и половина- почнах вече да се давя  help, но си искам  водната пчеличка, или пчеличката отплава  на някъде  smile3549

7. Споделено и прилежно написано  меню за целия ден- дайте си ми пчеличката-поет Heart Eyes

8. Днес тренирах, гониха ме, бягах, спъвах се, изпотих се - всичко това в продължение на 30 мин- и си гепнах спортната пчеличка.


9. Успях да уловя цели 7 пчелички за този ден, само и само да взема наградата- пчеличка-герой.
 
При уловени 5 последователни (една след друга) пчелички-герои, всеки ще получи допълнителна ПЧЕЛА-ГИГАНТ. Всяка една пчела-гигант ще може да изяде по  един търтей от вашата срамна колекция.

10. Според мен днес улових ...... еди си колко пчелички, и един или два търтея по погрешка  doh

За точките които са в червено- alert внимание - опасност от търтей. Всички други точки-или си улавяте пчеличка, или ви е избягала. Hug
В най добрия случай можете да свършите  деня с 8 уловени пчелички. В най-лошия случай с 3 търтея + пчелички, ако има такива #Crazy


Уточнение:

1, Меда,само ако се взима по здравословни причини, няма да се брои за търтей, но всеки състезател е длъжен да уведоми съдията в началото на състезанието!

2, Яйцата  със жълтък няма да се наказва с търтей, поради цента, не всеки може да консумира само белтъци в тази криза така да се каже Simple Smile

3, Овесените трици, ядки- няма да се наказват с търтей, поради липсата на истински овесени ядки на БГ пазар.

4, Брашното, ако се налага да  се използва за приготвяне на ястия, няма да се наказва с търтей

5, Всякакъв вид хляб е с червен цвят  bowuu

За новите състезателки- когато дойде време за първото докладване, предлагам, да изчакат първо ветеранките, да видят те как докладват, и да се водят по техния пример  bowuu

Това ща са правилата, преценете дали ви е по силите Simple Smile Аз спирам да пиша, че какъв чаршаф опънах  Joy заех цялата страница  Joy

# 568
  • Мнения: 73
lenybeibi За рибеното масло - много търсих за деца още миналата година точно в iherb.com, но тогава не намерих такова, което да е доказано пречистено. Може да се намери евентуално, но не за малки деца на 2-3 години, не знам твоето на каква възраст е. Исках да давам някакво хубаво масло на детето си, защото бях пробвала Ескимо-3 и не бях доволна. Имаше поведенчески промени и щом спрях маслото, всичко се оправи. Естествено, не мога да твърдя стопроцентово, че е било от маслото, но не знам от какво друго може да е било. Така че продължавам с търсенето. Имам надежда за един продукт от едно място, но за България вносът ще е доста труден. Засега не давам на детето си нищо.

Последна редакция: пн, 21 яну 2013, 02:17 от Carmen

# 569
  • Los Angeles CA
  • Мнения: 540
Ако мога да се включа, и аз във вашето състезание,  че напоследък  съм му отпуснала края, че имам изпити и съм все гладна, та ми трябва някакъв контрол над мен самата.
А иначе със зоналното хранене съм от година и половина и съм много удовлетворена. Винаги съм търсила начин и система за правилно хранене и "зоната" е тази, която ми  звучи най-аргументирано. Чета ви от време на време  и така разбрах, че си правите състезания и идеята ми хареса. Та ако имате място при вас   47 кг съм и по изчисления трябва да ям 7 блока, но аз ям 8-9 а последният месец и по 12 блока, след което ужасно се мразя, но когато има напрежение около мен не мога да се контролирам. Поздрави и ако ме примате пишете, ако не успех на участничките.

Общи условия

Активация на акаунт