Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 44

  • 57 013
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 459
Ами тъпа държава сме си... Sick Турците се оказаха по-умни от нас, качвайки сериалите си в интернет за свободно ползване. Дори отчитат и там гледаемостта. Пък не се притесняват за рейтинга на телевизиите си, разбрали са, че е нормално някои хора да пропуснат сериала си и да искат да си наваксат...Ми хората все пак може и да са на работа по време на излъчването или просто да са излезли с приятели. Постоянните телевизионни зрители, които не мърдат от дома си вечер, обикновенно са пенсионери, а те така или иначе рядко ползват интернет. Mr. Green

# 31
  • Мнения: 0
vvi   bouquet...аз дори си признавам , че се срамувам от близки ,приятели и колеги , на които препоръчвах разпалено и горещо Великолепният век да го гледат по ТВ7 ...а тези , които съм убедила още в началото да го гледат със субтитри ме благославят!!!

Освен всичко друго .....скапаните ни родни телевизиики - онези с най-високите претенции не захвана един сериал и да го изкарат от начало до край без прекъсване .....Да не говорим абсурда с накъсването на епизодите от оригинал 1 час и 30 минути , на по 43 минути и всичко друго тъпи реклами ...Като да си на масата и микробите от тоалетната да говорят за доместос ...Ужас .....
Много тъпа държава сме , ама много .... Tired

хаххаха...да бе ...и на моето семейство това прави винаги впечатление ....тъкмо си седнал да вечеряш и едновременно с това си гледаш филма и хоп - изскачат пред погледа ти микробите от тоалетната чиния или някоя друга тоалетна и онова пате или пък дамски превръзки....да се погнуси човек .....Извинете, че не е по темата ама не се стърпях

# 32
  • Варна
  • Мнения: 10 582
Записвам се и чакам търпеливо,предварително благодаря Hug  bouquet

# 33
  • Мнения: 0
ЗДРАВЕЙТЕ!!!!!

# 34
  • Мнения: 0
Повече от година съм гост във форума, чета ви с интерес и възхищение!Чест и почитания към дамите , които правят сериала достъпен за всички нас!Надявам се да видим и 70 епизод с български субтитри!Оставам с уважение!

# 35
  • Мнения: 14 425
Леле,леле,то целият балкон се изпорегистрира и слезе да пише и чака-ето това се казва рейтингов филм-доказано и показано bowuu

# 36
  • Мнения: 73
Какво стана, разбра ли се нещо за знака на врата на Фируузе? Съжалявам ако вече е кометирано, но не открих.

# 37
  • Мнения: 0
Доколкото знам до 70 епизод - нищо не се изяснява. Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 267
Аз за знака нищо не разбрах поне до сега , но искам да питам и аз с изивнение за отклонението на темата , но освен този прекрасен сериал , друг на който е сценарист великата Мерал Окай -светла й памет е сериала Ако бях облак ! Има ли някой друг сериал под нейния сценарии ???Благодаря ако някой знае и ми каже нещо по въпроса! Naughty

# 39
  • Мнения: 0
Здравейте! newsm51
Желая топла и приятна съботна вечер на всички почитатели на филма. Радвам се и благодаря за новата тема!

# 40
  • Мнения: 683
Да се запиша и аз в новата тема. Водя ви и гост  Laughing

# 41
  • Мнения: 63
Обръщам се към онези от тук пишещите, които са пропуснали някоя серия до 69 вкл., намерих тракер в който ги има всичките. Искам да помогна, поне с това.
Пишете на лични.

# 42
  • Мнения: 267
И във vbox още не са ги делнали , а с какво право .....недоумявам ! ooooh!

# 43
  • Мнения: 4 402
Момичета, страшни сте! Simple Smile Докато бях на кафе с приятелки, сте изписали предната тема, че и нова на 3-та страница!  Hug Айде запис и аз!

Този знак на врата на Фирузе най-вероятно е свързан с персийците...  Може би е персийската Садъка, но да й се провали мисията, защото се влюбва в Султана... кой знае  newsm78

# 44
  • Мнения: 3 485
Ани много красив гост си ни довела ,нека да е добре дошъл  bouquet
Темата заприлича на хамам в харема  Joy ....

Общи условия

Активация на акаунт