Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 26 тема

  • 24 412
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 205
Фийби, с теб сме, мила, Hug Praynig
Попи, Hug

# 46
  • Мнения: 410
Фийби всичко ще бъде наред мила  Hug Само бъди спокойна те лекарите обичат да си говорят, да шашкат и да се презастраховат. Важното е ти да вярваш че ще успееш, това е по-голяма сила от всички лекари на света. Всички сме с теб и стискаме палци  Praynig

# 47
  • на земята
  • Мнения: 4 096
fiibi_bg  Hug,малко остана миличка,лежи и слушай докитата,всичко ще е наред ще видиш,стискам ти палци и знай ,че вече си на финала,мисли позитивно с теб смеееее    Hug Hug   Ноемврийския ден е супер днес,само за почивка и лежане пред ТВ,днес спах до късно като никой път и хич не ми се ставаше,ами още малко имаме шанс да спим тумбачетата,че после спане няма,ще има сладко безсъние,и без това съм си караконджел,така че не ме плаши безсънието  Joy     bouquet

# 48
  • Мнения: 110
Фийби,  Hug с теб сме, мила! Дано всичко бъде наред!  Praynig

# 49
  • Мнения: 205
Здравейте,сладурки HugКъде сте? Липсвате ми. Аз си почивам все повече, много тежи този моя бебок, но пък малко остава. Утре ще поизляза да си накупя още някои неща за него, а и ботуши ще търся, всичко мое налично не ми става, така се подуха краката от тежестта, че ми е мъчно да си гледам:( Живея в планински квартал и тук падне ли сняг става страшно, та няма да мина с обувчици до раждането, а и месец-два след него, то ще е люта зима:) А ще си извеждам бебето при всички случаи, държа на това.
Драснете как сте, почивате ли, пазарувате ли?
Целувки Hug

# 50
  • Мнения: 496
Привет, мамчета!

Аз изпратих преди малко моята принцеса при свекитата за уикенда и сега пак търкам дивана активно...  Tired До неделя вече едвам издържам да си я гушна пак...  Heart Eyes Голямо щастие са това дечицата, ей!

Вал, и аз съм се отдала на пазаруване, но по интернет. Иначе утре съм замислила едно излизане с ММ до един магазин за бързичко, без много движение и напрягане, колкото за продухване на главата.  Wink

Пожелавам приятен уикенд на всички и хубави емоции, и усещания!  Hug

# 51
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Добър вечер и от мен,а днес бях при мама правихме си вкусотйки разни..)))Преглеждахме дрешки от племеницата ми много готина неща си намерих,сестра ми си ги беше подредила,отделих си доста неща и много обущенца и все модерни  Joy..))))  И аз вечер съм като слонче,най ми гадно обръщането от едната страна на другата понеже на гръб не мога да лежа ..)))Не съм качила много кила ама взе да ми става тежко на коремеца отдоло..)))Търся си хубав комлект за изписване зимен да е от плюш с порт бебе и не мога да харесам,харесах един в розово ама този цвят не ми допада особенно..)))И се чудя още за помпа за кърма,но май няма да купувам...засега..)))Пък и няма да кърмя на всяка цена,ако има кърма хубаво ако няма няма се насилвам..))) Засега такива ти ми работи.Гушкам ви и лека нощ  Hug

# 52
  • Мнения: 405
Здравейте, лежащи мами.
Аз от вчера съм без серклаж  Simple Smile, шийката ми е добре затворена, сега съм като всички бременни в 9ти месец  Sunglasses. Дори си позволих разходка в два магазина и на кино щяхме да ходим ,но нямаше места за часа и не ни се чакаше  #2gunfire
И на мен не ми е удобно вече спането по гръб, пък и в другите пози, освен това така натиска бандита, че на час ходя по един път до тулетната  Mr. Green
На края всички ще сме с едни големи охранени бебоци  Praynig

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Здравейте  Hug
Промъквам се тихо и на пръсти да ви чета отвреме навреме, напоследък заради кървене и зацапвания разни ми се налага да лежа повече, та ще наминавам по малко и при вас.

По-малко притеснения занапред ви желая и прекрасен финал накрая Grinning Hug

# 54
  • Мнения: 4 651
Фийби, стискам палци, колкото дни изкараш от тук нататък, все са от полза   bouquet
За аптечката- спирт 90% ми казаха на мен и такъв ползвах.
За кърпичките- в момента в метро има на промоция Huggies pure- единствените кърпички без никакви аромати, алое вера и подобни чудесии, които аз знам. Използвам ги за ръчички и лице като сме навън.
Ако се чудите за памперси- huggies са моят фаворит, следвани от либеро.

# 55
  • Мнения: 26
Наминавам да се разпиша,че сме си две в едно с бебо.Благодаря на всички за окуражителните думи.Вчера ме споходиха сериозни контракции с болки,но овладяха положението засега.Добре че съм в болница.Лекарката ме надъхва да издържа още седмичка и силно се моля да успея.
Днес съпруга направи първата покупка за бебо- овлажнител за въздух на Горение.Ние се отпляваме на климатици и решихме,че овлажнителя е задължителен.
La vie est belle честито ти сваляне на серклажа.
Хубав есенен ден от мен

# 56
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Ей я се показвайте къде се скрихте в миши дупки  Joy    la vie est belle ,браво на вас,сега чакаме новини в най ското време  Praynig     Мон... ,добре дошла и бързо отишла,в късметлийскта ни темичка,дано всичко е наред,лежи и си почивай и слушай доки  Hug   f(x),как сте малкия юнак,слушате ли се  Hug Аз съм се спряла на тези папмерси и кърпички,сестра ми ми ги препоръча  Peace   fiibi_bg ,радвам се че сте добре,мисля те да знаеш,още малко остана,стискам палци,само позитивни мисли и спокойствие  Hug Аз пак купих чувалче,вече имам 3  Joy,божеее какво ще ги правя тез чувалчета и ескимоси незнам,ами ще подарявам после  Joy   Хубав ден от мен   bouquet

# 57
  • Мнения: 410
Фийби не се притеснявай ей сега ще мине една седмичка....въпроса е да те притесни малкия човек после няма да иска да излиза  Simple Smile
La vie est belle искрено се радвам за теб...още малко и ще гушнеш своя бебок...ти го заслужаваш  Hug
Мон добре дошла в тази темичка...леко бременеене и успешен финал   bouquet
Ние растем и ставаме все по буйни с ритниците...всичко си е наред и лекарката каза че не ме иска преди да е изтекъл един месец след последната ни среща...ама пусто притеснение все искам на 15 дни да се гледаме  ooooh! Само стоя и гледам календара кога ще дойде март месец  Mr. Green Хубав ден на всички от нас  Hug

# 58
  • Мнения: 496
Здравейте, момичета!

La vie est belle, браво за серклажа! Малко остана вече!  Hug

Фийби, стискам палци за минимум седмичка, че и отгоре! Само да ти кажа, че и аз и брат ми сме родени точно по 5 седмици преди термин. Разбира се, ако можеш да задържиш още малко ще е прекрасно, но не се тревожи прекалено, сигурна съм, че всичко ще е наред!  Hug

Лаленце, много чувал, много нещо!  Mr. Green Ще има да сменяш за разнообразие.  Wink

Джоли, и аз нямам търпение до следващия преглед, за да ми каже док как сме, що сме... Но стискам засега, рано е още да ходя - чак след около 20 дни ми е прегледа. Дотогава лежане и нетърпение...  Whistling

ММ отиде да вземе каката от свекърите и скоро ще си я гушна. Липсва ми, като я няма...  Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 85
Юхуууу...... привет и от меен. Grinning
fiibi_bg стискам палци да останете две в едно поне още седмица. Praynig Пък, каквото сабя покаже, не се тревожи- много.
bubi_barabata, ще ти липсва, как няма да ти липсва. Моята принцеса сега е по цял ден в къщи и все ми се иска да я гушкам. Не съм я вдигала и прегръщала силно от 5 месеца Cry, но след още три и това ще стане. Grinning
joli24, и аз съм се залепила за тоя календар и само броя и смятам, броя и смятам.........бавно минават, но минават тези дни. Laughing
Мон, добре си дошла  Hug и бързо да изчезва всякакво неразположение.
la vi est belle, честито махане на серклажа. Сега се наслади на бременността без никакви притеснения.

Общи условия

Активация на акаунт