Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 26 тема

  • 24 422
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 205
Сладурки Hug,страхотен ден е навън, ама ние сме си вкъщи:) Дано и декември има повече такива дни, за да мога да си разхождам бебенце. Много ми тежи вече коремчо и си купих колан за бременни. Помага определено, а после като родя ще го ползвам за прибиране на матката. Почти съм готова с покупките, остават козметика и аптечка финално да попълня и за мен някои нещица-като гащи, ох голям проблем са ми-купих еднократни, ама са ми малки, ще търся др решение.
Май на никой не му се лежи вътре на това слънчице, надявам се, че сте добре и сте заети с готини неща. Целувки и спокоен ден от нас Hug

# 61
  • Мнения: 181
здравейте мамчета ние още сме без комп на ремонт е
Моля да ме вклиучите в фейсбука в темичката на олежаните

# 62
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Привет ,май не останаха вече лежанки или ги мързи да пишат,днес бях на разходка малко,купи още някои неща,остана ми и на мен козметиката.Мисля да викам тези дни фирмата да излъска апартамента  Peace Поръчах един допълнителен скрин ,че да нареждам повече дрешки ,нали щее кокона нашата принцеска  Joy Взе да ми тежи да ви кажа ,още малко да изкарам да влезна в девети са се успокоя малко  Praynig,стискайте ми палци..)))Ще папаме сега и после ще зяпаме ВИП БРАДАР,малко да се посмеем  Joy    val_74 как сте с малкия бандид  Hug моята бандидка днес ме изкърти  Joyсигурно ще става каратиска  Joy  Целувки на всички  Hug

# 63
  • Мнения: 405
копирам се от другата ми отчетна
Сега да ви кажа за моите нови авантюри. Вчера почна да ми пада тапата. Снощи към девет ми почнаха леки контракции, които в 12 вече си бяха болезнени. Отиваме в родилното 3см разкритие, контракциите на 1-2 минути и болката цяла нощ не се търпи. Предлагаха ми епидурал-викам не. Сто пъти ми проверяват шийката, няма братче мърдане от тези 3см. Разхождах се из коридора час и половина, пак няма...
и към 5-6ч тез контракции решиха да спрат. И това беше. Сега съм си в къщи 
Спах 5 часа следобед сега ще плета. Явно бебс не иска да излиза, докато не съм готова с плетката 

# 64
  • на земята
  • Мнения: 4 096
la vie est belle ,наистина авантюра си имала,бебка си знае работата,плетката и тогава  Joy важното е че с бебка сте добре,тя си знае кога да излезне  Hug  Ами как разбра ,че ти пада тапата,дай малко инфо да знаем,дано не е скоро при мен де имам време,казала съм на мойта бебка по рано от 37 г.с. до датата на секциото да не се показва,то дата нямам още де  Laughing  шийката ти е супер  Peace

# 65
  • Мнения: 405
Ами тапата е една слузеста пихтиеста маса, която се точи. Малко като гноен сопол ама жълт  hahaha, може да е примесен с червени и розови нишки.... Доколкото съм чела, това че тапата пада не винаги е сигнал за скорошно раждане. Има жени, които раждат след 2 седмици примерно.
Аз така се зарадвах тази нощ, че видиш ли най-накрая ще му се покаже носът, но уви ще трябва да си притеснявам още...

# 66
  • Мнения: 513
Ами тапата е една слузеста пихтиеста маса, която се точи. Малко като гноен сопол ама жълт  hahaha, може да е примесен с червени и розови нишки.... Доколкото съм чела, това че тапата пада не винаги е сигнал за скорошно раждане. Има жени, които раждат след 2 седмици примерно.
Аз така се зарадвах тази нощ, че видиш ли най-накрая ще му се покаже носът, но уви ще трябва да си притеснявам още...

Не е сигурно, на мен например ми падна тапата сутринта и през нощта ми изтекоха водите, хайде стискам палци да се случат нещата както ги искаш Hug

# 67
  • на земята
  • Мнения: 4 096
la vie est belle ,ще почакаш още малко ,скоро ще да е ,свърши плетката и ще гънчаш бебка   Hug  ivette  Hug

# 68
  • Мнения: 513
la vie est belle ,ще почакаш още малко ,скоро ще да е ,свърши плетката и ще гънчаш бебка   Hug  ivette  Hug

Лаленце,мисля те тебе, не съм ви забравила, редовно чета, ама нямам много време за писане. Още малко остана, на финала сте и виждам, че се справяте супер  Hug

# 69
  • на земята
  • Мнения: 4 096
 ivette ,радвам се че се включвате ,наистина ..))))Знам че времето ви е кът  Hug още малко остана да,дано всичко мине наред и после ще давате съвети  HugКогато имаш време пиши повече за вас  Hug

# 70
  • Мнения: 460
Лаленце Hugкак си,мила?Специално влизам да проверя какви ги вършиш Mr. GreenЦелувки от Ая,която сега виси на рамото ми в очакване от страна на мама да излезне жабата Mr. Greenраэбирай да се оригне.
Вал  Hugще е хубаво времето декември дала съм специална заявка Heart Eyes
Ами тапата е една слузеста пихтиеста маса, която се точи. Малко като гноен сопол ама жълт  hahaha, може да е примесен с червени и розови нишки.... Доколкото съм чела, това че тапата пада не винаги е сигнал за скорошно раждане. Има жени, които раждат след 2 седмици примерно.
Аз така се зарадвах тази нощ, че видиш ли най-накрая ще му се покаже носът, но уви ще трябва да си притеснявам още...
Сккоро ще му видиш нослето  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 205
Деси Hugнацелувай мъничката Ая Hug
Лаленце Hugмай няма заспиване

# 72
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Дескооооооооооо,как сте,да ти кажа четох те в другата тема,надничам от време на време да ви наглеждам и прочетох за млякото което сте купили с изтеклата годност и  #Cussing out #Cussing out #Cussing out  Радвам се че сте добре с АЯ,целувки и за двете  Hug  Ами кви ги върша ли,напоследък спя доста,сега днес следобед ударих една дрямка след разходка,и сега се кокоря,през ноща засега спя,още малко и сън няма да има  Joy нали ВАЛЕЕЕЕЕЕЕ и ти ли си кокор мила   Hug оф още малко  Praynig

# 73
  • Мнения: 496
Привет, момичета!

Аз вчера не се включих, защото честно казано нали нищо не правя по цял ден и направо не знам какво смислено нещо да споделя...  Whistling То лежане, лежане...  ooooh! Нямам търпение до момента на следващия преглед при док, за да видим не само как е бебчо, а и шийката на какъв хал е, но се очертава да ида чак след около 2 седмици.
Не мога да кажа, че съм готова с някакъв списък или нещо от сорта за бебчо. Доста неща си имам от каката като аксесоари, сега накупих някои дрешки, но мисля да добавям необходимото в движение.
Сега плакна очи по интернет сайтове за дрешки и вече съм пуснала една солидна поръчка към H&M.  Wink

Приятно търкаляне на всички коремчета днес!  Hug

# 74
  • Мнения: 110
Привет и от мен!
la vie est belle , голямо приключение сте имали с бебче. Явно ще е скоро, стискам палци всичко да е наред, да имаш най-лекото раждане и най-прекрасното и здраво бебче!  Hug
bubi , и аз като теб лежа и няма с какво да се похваля особено, дано на прегледа ти всичко да е добре с шийката, да не се е скъсила и да си изчака 9-ия месец!
Лаленце , поспивай си докато можеш. Още малко остава  Hug
 Аз да ви споделя, напоследък съм доста притеснена, защото последно ми измериха белега от секциото 3мм. Това ми се струва страшно малко. С две бебета корема расте доста повече и по-бързо. А сега влизам едва в 7 месец. Дали ще изкарам поне още месец  ooooh! То не е едно, шийката ли да мисля, която е 1.5 см или операцията? Сега в събота пак влизам в болницата за системи и се надявам да няма промяна, пък и да поразпитам по-подробно, защото не са ми ясни доста неща. Дали някоя мама е имала подобни проблеми с предходно секцио?
Прегръщам ви всички и ви пожелавам лек и спокоен ден!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт