Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 173

  • 99 661
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Линкът е валиден до : Сряда 21.11.12.
Файл : Gonulcelen 56.avi
Линк за сваляне  : http://dox.bg/files/dw?a=86499ea750



# 676
  • Мнения: 4 535
В архива на NTV има кадри от новия филм на Онур и кратко интервю от пресконференцията:

http://tvarsivi.com/player.php?y=13&z=2012-11-07%2018:31:00

# 677
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 678
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Ех, страхотен епизод беше и днешният - и се смях, и се вживях истински със сцената с балкона и след това. Няма други такива актьори, такова изпълнение - нямам думи!  Peace

Ето и един трей със субтитри, включващ и този момент.

# 679
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 680
  • Русе
  • Мнения: 6 503
И сега да ви кажа лека нощ  Simple Smile с няколко кадри от нашата приказка, ами като са гладни някои хора  Wink и сън не ги лови, но... за нас - не важи!  Peace



# 681
  • Мнения: 6
Такаа опитах да следя сериала по Диема ама не ми се получи.Просто  съм свикнала вече да гледам филмите със субтитри и с дублаж ми е много странно.Обаче го почнах пак в нета.Без глупави гласове и тъпи реклами.При първото гледане съм изпуснала бая ама сега много неща преоткрих.Преди това много се ядосвах на Мурат за някои от постъпките му спрямо Хасрет ,но сега малко по малко се вглеждам по-дълбоко в епизодите и намирам причината да се държи така с нея.Той просто иска да и даде не само прекрасен глас,а нещо много по-хубаво.И това нещо се нарича ВОЛЯ!Волята да се приобщиш към новото без да изгубиш себе си,волята да ставаш все по-добър независимо че вече имаш успех зад гърба си,да учиш и да се бориш за собственото си място в света.Сърдех му се и за постъпката му с Джерен,да той много прекали все пак тук са намесени и чувствата вече обаче си спомних едни негови думи,когато раговаряха с Джарен че Хасрет трябва сама да осъзнае какво чувства и да го признае първо на себе си,тогава по своя воля да скъса с Левент.За мен той просто се опитваше да балансира нещата-от една страна да не загуби Хасрет,а от друга да не нарани стария си приятел,а над всичко това надделяваха твърдите му принципи,които за Хасрет бяха доста стряскащи все пак тя е непосредствена,неука и наивна, но и в същото време силна защото не се предаде и продължи напред.Все пак и той се осъзна защото мисля си любовта и посмекчи малко твърдия му харктер в последните серии.Извенете ме ако съм ви досадила с дългия пост ама исках да споделя емоциите си след серията.Лека нощ!

# 682
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 683
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 684
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug



А, ако искате по-стабилна закуска,  Wink то трябва друг да се погрижи.  Simple Smile



# 685
  • Мнения: 6
Добро утро на всички!

# 686
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Снощи заради поредния епизод, а и нали поглеждам '' Дила ханъм''  Wink съм пропуснала поредното отразяване на вчерашната ''новина'', та... ще го направя сега.  Peace



http://televizyongazetesi.com/tuba-buyukustun-yeni-dizisi-icin-b … 1756#.UJ3msOTtTqE

http://www.gecce.com/haber/buyukustun-dizisinde-hangi-unluyu-istedi-199710.html

Същото продължава и тази сутрин, е  Wink поне слагат от хубавите снимки.  Joy Joy Joy

Интересно  Thinking, но моят гуги казва, че Туба иска за партньор Тимучин,  hahaha ако е прав този път, се питам - ама те от къде го знаят, нея ли цитират или просто да напишат нещо!  newsm78

# 687
  • Мнения: 0
Добро утро, моми! Hug
Вече сте се разбудили.
Бравас!
Хайде да ни е спорен и мирен деня!

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 07:59 от габката111

# 688
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Габи  Hug

За едни днес е ден за отмора, но... за някои от нас и нещо друго, та  Wink да ви оставя и нещо хубаво от снощния епизод преди да потегля по задачи.  Peace



# 689
  • Мнения: 10 027
Добро утро!  Hug
Отварям тази сутрин темата и ... изненада!  Joy
Новините се повтарят, т.е. нищо не знаем, отново!  ooooh!
Цвети  Hug Мимка  Hug благодаря за кафето!   bouquet
Габи  Hug тази сутрин ме изненада, благодаря, че се включи!
Ванчето  Hug от снощи ни е заредила с клипчета да се събудим с музика!

Новини няма, но пък ги публикуват навсякъде...
Рекламата тече.  Peace

Е, ние си имаме филм, да му се радваме...



Приятен ден, дами!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт