Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 173

  • 99 564
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Русе
  • Мнения: 6 503
А тази снимка не си я спомням  Thinking зад кадър ли е?  newsm78

# 736
  • Мнения: 2 195
Попрочетох малко за Мустафа Кемал. Днес било годишнина от смъртта му. А прозвището си Ататюрк (баща на турците) получава от Парламента през 1934. То е запазена марка само за него.

Възловото за сериала ни ръкостискане:

# 737
  • Мнения: 4 535


Малиий..., пак сме изписали цяла тема Rolling Eyes Ами да я изпратим с вода тогава Grinning Това, което виждам като традиция по турските сериали е, че вода се хвърля "след" , а не "пред" нещо за което важи израза : "Да ти върви по вода!" Peace

A до този момент темата е видяна 13592 пъти... и то за дни, а не месеци Joy

# 738
  • Мнения: 9 995
За край на темата, нещо „тематично“... Joy  Париж...  Heart Eyes

# 739
  • Мнения: 6
Аз съм за Енгин А. Поне от писаниците оставам с това усещане Peace Peace PeaceС две ръце съм за Енгин.С Берен добре се получиха като двойка в КВФ .Той също е доста магнетичен.Искам да попитам ще почвате ли нова тема,че ми е много приятно във вашата компания.Baggi прочетох и твоя коментар относно снощната ми публикация.Мисля че успя да опишеш Мурат много по-точно и ясно. HugЯвно житейския ти опит е доста по-голям ,поставила си доста трезва оценка на действията му като цяло.

# 740
  • Мнения: 9 995
Рина ни е подготвила нова тема, ето я

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=687602.0

# 741
  • Мнения: 2 195
Аз съм за Енгин А. Поне от писаниците оставам с това усещане Peace Peace PeaceС две ръце съм за Енгин.С Берен добре се получиха като двойка в КВФ .Той също е доста магнетичен.Искам да попитам ще почвате ли нова тема,че ми е много приятно във вашата компания.Baggi прочетох и твоя коментар относно снощната ми публикация.Мисля че успя да опишеш Мурат много по-точно и ясно. HugЯвно житейския ти опит е доста по-голям ,поставила си доста трезва оценка на действията му като цяло.

Мимка. просто не съм била никога отнесена от Оджата и мога по-трезво да мисля за него. Пък и толкова съм се упражнявала, ама все по нещо ново ми хрумва.
Не съм гледала КВФ, но пък гледах Облака и Енгин ми хареса.

Линка, ама аз като съм свикнала да ме канят Wink

# 742
  • Мнения: 10 240
Линка, ама аз като съм свикнала да ме канят Wink

Заповядайте в


НОВАТА 174- та  ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт