Туба и Джансел в "Огнено сърце"("Запленяваща сърцето"-"Gönülçelen") - Тема 173

  • 99 595
  • 742
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 10 009
В архива на NTV има кадри от новия филм на Онур и кратко интервю от пресконференцията:

http://tvarsivi.com/player.php?y=13&z=2012-11-07%2018:31:00

Надин  Hug бива си го нашето момче



По-добре от тук да се гледа
http://tvarsivi.com/player.php?y=13&z=2012-11-07%2018:29:00

# 691
  • Мнения: 4 535
Добро утро, народе! Grinning

Интересна дата е днес

В Турция пак са запразнили

Ами да ни е интересно и на нас днес, това ви пожелавам Grinning Peace



# 692
  • Мнения: 10 009
Налегна ни съботната работа и не останаха хора да пишат...  ooooh!
Тъкмо време някое ново момиче да сподели мисли.  Peace
Мимка  Hug прочетох внимателно мнението ти. Права си, за много неща мнението ми се покрива с твоето. Но трудно му прощавам „педагогическите“ похвати на нашия Оджа!  Naughty
Можеше да измисли по-безболезнен начин, за да „предаде урока“ на Хасрет.  Crossing Arms
Така или иначе, пак я прати да готви, вместо да се развива като певица, дори да го каза на шега. В шегите, обикновено, се крие истината, която иначе е по-неудобно да се изрече.  Peace


# 693
  • Мнения: 2 195
Добро утро Hug

След мрачното утро и слънцето проби, но в темата си е все слънчево и интересно Hug

"Новините" се редуват, онзи ден Туба искаше Тимучин, вчера "те", днес наред пак е Туба. А самият Тимучин има ли представа, че е толкова желан newsm78

Покрай материала за филма на Онур, Надин Hug:

ходих и на изложба  Fikret Otyam (следващия материал):
 
Да ви е известен този художник  или да подсказвам Wink

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 11:01 от Bagi

# 694
# 695
  • Мнения: 10 009

ходих и на изложба Fikret Otyam (следващия материал):
 
Да ви е известен този художник  или да подсказвам Wink





Кой да отговори освен стара пушка, като мен!  Joy

Туба купи тази картина на Fikret Otyam за 30 000 тур.лири през 2010 год., за което много я хвалиха, че поддържа турското изкуство.  Peace

Татарова  Hug

# 696
  • Мнения: 4 535

ходих и на изложба Fikret Otyam (следващия материал):
 
Да ви е известен този художник  или да подсказвам Wink





Кой да отговори освен стара пушка, като мен!  Joy

Туба купи тази картина на Fikret Otyam за 30 000 тур.лири през 2010 год., за което много я хвалиха, че поддържа турското изкуство.  Peace

Татарова  Hug


Линка печели наградата! Joy И то каква награда Wink

# 697
  • Мнения: 10 009
Нямаше нужда! Нямаше нужда!  Embarassed Embarassed Embarassed

# 698
  • Мнения: 4 535


 Туба, като рисунка  #Crazy

# 699
  • Мнения: 6
Мимка   прочетох внимателно мнението ти. Права си, за много неща мнението ми се покрива с твоето. Но трудно му прощавам „педагогическите“ похвати на нашия Оджа! 
Можеше да измисли по-безболезнен начин, за да „предаде урока“ на Хасрет. 
Така или иначе, пак я прати да готви, вместо да се развива като певица, дори да го каза на шега. В шегите, обикновено, се крие истината, която иначе е по-неудобно да се изрече. 
Радвам се че  не съм единствена която мисли така.Да признавам че методите му бяха много жестоки,но пък в крайна сметка когато всичко се оправи победата на любовта беше много по-сладка защото бе много трудно извоювана.Нямаше по-подходящ начин Мурат да и предложи брак и така да покаже че и той може да се промени въпреки твърдите си принципи newsm10

# 700
# 701
# 702
  • Мнения: 10 009


Рени  Hug много хубав колаж!   bouquet

# 703
  • Мнения: 2 195
Такаа опитах да следя сериала по Диема ама не ми се получи.Просто  съм свикнала вече да гледам филмите със субтитри и с дублаж ми е много странно.Обаче го почнах пак в нета.Без глупави гласове и тъпи реклами.При първото гледане съм изпуснала бая ама сега много неща преоткрих.Преди това много се ядосвах на Мурат за някои от постъпките му спрямо Хасрет ,но сега малко по малко се вглеждам по-дълбоко в епизодите и намирам причината да се държи така с нея.Той просто иска да и даде не само прекрасен глас,а нещо много по-хубаво.И това нещо се нарича ВОЛЯ!Волята да се приобщиш към новото без да изгубиш себе си,волята да ставаш все по-добър независимо че вече имаш успех зад гърба си,да учиш и да се бориш за собственото си място в света.Сърдех му се и за постъпката му с Джерен,да той много прекали все пак тук са намесени и чувствата вече обаче си спомних едни негови думи,когато раговаряха с Джарен че Хасрет трябва сама да осъзнае какво чувства и да го признае първо на себе си,тогава по своя воля да скъса с Левент.За мен той просто се опитваше да балансира нещата-от една страна да не загуби Хасрет,а от друга да не нарани стария си приятел,а над всичко това надделяваха твърдите му принципи,които за Хасрет бяха доста стряскащи все пак тя е непосредствена,неука и наивна, но и в същото време силна защото не се предаде и продължи напред.Все пак и той се осъзна защото мисля си любовта и посмекчи малко твърдия му харктер в последните серии.Извенете ме ако съм ви досадила с дългия пост ама исках да споделя емоциите си след серията.Лека нощ!
Мимка, хем съм съгласна с тебе, хем има едно дежурно "но" Peace под формата на въпроси
Кое при Оджата е по-силно принципите или предрасъдъците newsm78 Той се придържаше към принципите си, но дали зад тях не прикриваше собствените си колебания и объркване newsm78
Дали щеше да стигне Оджата някога до Хасрет, ако не беше опозицията на майка му, чувствата на Джихан и Левент и тяхната решимост да се борят за своето място в сърцето на Хасрет newsm78
Дали бяха оправдани "педагогическите" му методи и действия newsm78  
Хасрет си знаеше мястото на ученичка. За Мурат - не съм сигурна. Хасрет имаше и воля, и сила да се промени.  И тя се промени и то много по-бързо, отколкото самият Мурат можеше да поеме, а и самият той да се промени.
В действията на М., аз поне, съзирах прехвърляне на отговорността за нерешителността му върху другите.  Хасрет трябваше да стигне сама до решение, което той самият не можеше да вземе. За много от постъпките си прехвърляше отговорността в/у другите. Това някак си не ми се струва мъжко поведение(клишето е такова).Това виждах в действията му. След тях имаше угризения, самообвинения, сълзи. Да разбирах го, съжалявах го, но ми бе трудно да го оправдая Embarassed Но Мурат правеше толкова нестандартни жестове, а Хасрет така влюбено му прощаваше, че не ми оставиха избор, освен да го приема и да му повярвам.
И още нещо промяната бе необходима повече на Мурат. Хасрет живееше и се радваше на живота и без блясъка и изисканите маниери, докато Мурат не усещаше живота (дори и преди Селин).  Хасрет бе за него като жива вода. Вдъхна му живец. Peace

Това си мислех снощи след един концерт с невероятен заряд. Кое е по-ценно да си перфектен, елитарен музикант или музиката да ти идва от сърцето Thinking


И цигулка, и кларинет, а на цимбала "спящия чичко". Цялата махала без главната солистка, печаща макарони в Париж. Wink Но не си мислете, че минах без нея. На спирката ме "чакаше", при това с почти изрязана и мъглява Несрин Heart Eyes
Не можах да намеря хубав запис с надсвирване, невроятно е усещането

# 704
  • Мнения: 10 009

Дали не трябва вече да се обзалагаме?  newsm78   Thinking  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт