Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 24 096
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4
ей Ариелче печелите  newsm20 на мен само веднъж в денонощие ми се случва на 1 хранене 2 пълни памерса  Mr. Green иначе сме от редовните

и аз харесвам белите Памперс заради мрежичката  Laughing ама скоро май на 3-ка ще минем, че стягат и остават червени линии по крачетата  Whistling

# 676
  • Мнения: 224
Силви , когато се роди не съм забелязала да го има белега, но педиатърката каза, че може да е бил по-светъл от кожата и да не съм забелязала и после да се е пигментирал

# 677
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
А за серящо бебе -  Joy Joy Мисля да оглавя класацията - след всяко кърмене (около 7 пъти на ден) и то на три пъти го изкарва!  Blush Blush
Ааааа не давам първото място Joy Joy Joy
Влади ака преди, по време на и след кърмене - пробвала съм да сменям памперс всеки път като се наака и съм стигала до 10 на ден, без да съм сигурна, че съм уцелила всичките ходения Joy Joy Joy Не се е случвало да махна памперс, в който да няма аки Crazy С риск да бъда охулена, вече го оставям да си стои наакан - няма проблеми с кожичката никакъв. Даже крем на слагам на всяка смяна на памперса Peace
Между другото по тази причина не харесвам белия пакет на памперс - мрежичката му залепва за дупето newsm78

Но това е по-добре от другия вариант - баткото до 5-я месец акаше почти само с "помощ" Crazy

# 678
  • Мнения: 2 352
С риск да бъда охулена, вече го оставям да си стои наакан - няма проблеми с кожичката никакъв. Даже крем на слагам на всяка смяна на памперса Peace
Споко, не си самаааа  Hug
Не вярвам на някой да не му се случва, то трябва само на повивалника да седиш иначе

# 679
  • Мнения: 2 802

Фейт, и моят Гошко има такива петънца като червени точици на главата и вратлето, но са така откакто се е родил. Педито каза, че са родилни петна и нямало нищо особено.

Мерси  Hug ще питам утре и моето педи да видим какво ще каже  Heart Eyes
Иначе за захранването съм "за" щом сте на АМ само. Ако бяхте на кърма е друго.
Дори и аз мисля ако продължава да ми намалява така кърмата да захраня и аз някъде към 5-ти месец  Whistling
Та по тизи въпрос - Рошли ... ходих тази вечер до Събота пазара да взема на дребния боди и ританки от онова магазинче до църквата и минах през аптеката и взех този чай за който спомена. То много билки вътре много нещо  Crazy но утре ще го пробвам и ще кажа как е  Heart Eyes


и аз харесвам белите Памперс заради мрежичката  Laughing ама скоро май на 3-ка ще минем, че стягат и остават червени линии по крачетата  Whistling

Аз пък точно заради мрежата не ги харесвам  Mr. Green взимам зелените  Heart Eyes
Иначе от една седмица вече сме на 3-ка, че наистина двойката ни правеше вече линийки  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 19:52 от F.a.t.e.

# 680
  • Мнения: 272
Здравейте момичета!
Честит имен ден на всички именници, да са живи и здрави и с много късмет в живота!  bouquet
Аз да споделя нашата бебона май нещо се е уплашила от водата. Sad
Преди като я къпахме се разтапяше, но от няколко вечери много реве, само като видя днес коритото и започна...с голяма мъка мина банята, беше впила ноктенца в ръцете ми..
Миличката ми, незнам на какво се дължи тази промяна... Sad

# 681
  • shumen
  • Мнения: 18 165
Памперсите аз позлвам на Пуфис и съм доволна.Другите пропускаха на Дени,ама и той е един пикльо нямам думи.Само чака да се съблечем и почва.
Вчера се изака на повивалника,ама аз за там ползвам памперс-чаршафи.Иначе няма смогване на пране на пелени.

# 682
  • Мнения: 7
и аз искам 3 деца  Party хихихи
памперси милото отиде вчера до метро и ми звъни понеже не знае кой размер сме и ми казва,че имало на промоция тези с мрежичката единичка,и аз му казах еми ние и двойка можем вече да ползваме,ама вчера употребих един забравен от тези дето ни подариха още в болницата той беше единичка бял хихихи викам взимай ги ,че ние акаме по 5-6 пъти,а пикамееее многооо,памперси вървят многооо хихихи

# 683
  • Мнения: 147
Честит имен ден и от нас на Пламен на pocoloco1, Радослав на мама LiLi, мама Millenitta, Ангелчето на future-maman, Зайче Мишо на мама зайка_, Пламен на F.a.t.e., Рая на angel_bbb и на нея самата, Мilena_87, Melly.G,  Емма на Eva_82, Миши на мама Мишони, Ариел, Ема на Данелия, milenkata82, Емма на dennisа, Пламен на dariel, Мила на Lucky*, nJlaMuTo! Както и на всички близки с празници! Да сте живи и здрави!


Надявам се, че не пропуснах никой Simple Smile


Августи много строга диета пазиш. Сподели ако искаш за проблема. Слуз ли имате? Имате ли поставени ваксини. Какво ядеш по точно?

Не съм на диета заради проблем, просто така се случи Simple Smile Преди ядях много месо, малко преди да забременея постепенно ми се измениха вкусовите предпочитания, а след като забременях изобщо не можех да мина покрай щанда с месото - много ми меришеше на кофти и химикали. Спрях и прясното мляко. Кисело ядях допреди 1-2-3 седмици, ама откакто свърши не съм квасила. Някак неусетно се оказах вегетарианец Simple Smile Преди ядях много ядки, ама откак матрака подгизна съм предпазлива. Ориз почти не ям в него няма кой знае какво като хранителни в-ва. Ползвам ечемик, киноа, просо и т.н. Картофите също, ама тях пък ги обичам много, та по-често ми се случва да хапвам Simple Smile Ям много хляб, бисквити, макарони и такива работи напоследък, но ако ги купувам са от магазини със собствено производство и доказали се като качествени, много често сама си ги правя.
Иначе има слуз доста често. Не на всяко акане, но примерно веднъж-дваж на ден. Кръв няма. От всичко изчетено, слуз се появява и от лигавенето. Ваксини нямаме, тук първата е на 2 месеца, пък аз закъснях с правенето на срещата и ще е за края на месеца. Обаче си мисля, че ще я отложа. В понеделник имам среща с педиатърката и ще я питам.
В поликлиниката казват, че щом наддава добре проблем няма и толкоз. Другия ми вариант е да отида в спешното, ама при толкова вируси не мисля, че е правилно.

Петната:
червените петна на клепача и тила /най-често/ са родилни белези и до около годинка казват, че изчезват. После може да се появят пак, когато човек е много ядосан или под голямо напрежение и при усспокоение си изчезват. Наскоро ги обсъждахме и във фейсбук групата и някой писа, че това е целувка от ангел  Hug Всъщност май е от помагането да се завъртят по време на раждането или ваденето при секцио Wink

Silvyyy, аз не го връзвам в шезлонга, а после ще пробвам ако извадя дъската отдолу как ще е Simple Smile

Няма да успея да дочета сега Simple Smile

# 684
  • Мнения: 1 639
Това намерих за спорт и кърмене:

Спорт по време на кърмене

Диети, спорт и кърмене

Преди 2-3 дена правих упражнения вкъщи. Съвсем леки, за да видя как ми е общото състояние.
Малко по-късно ме понаболяваше коремът... Rolling Eyes
Не съм се отказала, ама малко демотивиращо ми подейства.

Сладичко и аз обичам, но се старая да е с естествен произход. Всеки ден ям сусамов тахан с мед,
а по някога и фреш фурми.

# 685
  • Мнения: 0
Мамчета,всички сте много мили.С Ангелчето ви благодарим за пожеланията.Той ви изпраща една чаровна беззъба усмивка и едно агуууу:) Heart Eyes

Честит имен ден и от нас с Ангел на Пламен на pocoloco1, F.A.T.E  и dariel, Радослав на мама LiLi, Мишо на мама зайка и Миши на мама Мишони, Рая на angel_bbb и на мама също,Емма на Eva_82 и dennisa, Ема на Данелия, Мила на Lucky* и на мамите Мilena_87,Melly.G,nJlaMuTo,Millenitta,Ариел,milenkata82,   
newsm67 newsm67 newsm67
Бъдете живи и здрави,щастливи и усмихнати мили бебчета и майчета Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ние изкарахме чудесен празник с малкото Ангелче.Посрещнахме гости ,получихме много подаръци, а мама му направи чийзкейк за първия имен ден:) Mr. Green
Няколко дни не съм чела,но ще наваксам,обещавам:)Нашия татко пак е в командировка и се гледаме самички:)Няма време за нищичко:)Но Ангелчето е много послушно и с това много ми помага:)
Днес ни биха двете ваксини,проплака за малко и като го гушнах се успокои.До сега го наблюдавам(от 14:30)но Т няма.Заредила съм се с лепенки и Панадол за всеки случай.Не беше кисел,както очаквах.Яде,поспа,гука ни и сега пак спинка.Лягам и аз,че от 7 съм на крак:) #Crazy
ЧЕРПЯ ВИ ПО СЛУЧАЙ ИМЕННИЯ ДЕН С   beer Wine Glass newsm24 ЗА ОТПУСКАНЕ НА ДУШИЦАТА В КРАЯ НА ДЕНЯ!ДА ИМА ЗДРАВЕ И ДА НИ РАДВАТ ДЕЧИЦАТА НИ Heart Eyes

# 686
  • Мнения: 1 846
Благодаря.  Heart Eyes    bouquet Hug


Съншайн успех и много вяра ти желая.
За големите семейства очевидно ни спират сходни неща. Ей кога ще ни се оправи държавицата незнам.[/color]
Благодаря, имам нужда. Hug    bouquet Heart Eyes


Съншайн успех и на теб!

Благодаря. Hug  bouquet

# 687
  • Мнения: 122
 Peace записче в края на темата.

# 688
  • Мнения: 147
sky*, в нашия парк има кардио с колички, пише, че натоварването е еднакво с другите, разликата е само количката с бебето. Мисля, че като за всичко останало трябва първо да пробваш как ще понесе на бебето Simple Smile

На мен много ми се ходи на плуване с бебо.

tiya_4, аз съм с Nikon COOLPIX L120. Всичко му е чудесно, освен, че е голям, не мога да си го  нося постоянно с мен и в крайна сметка си снимам с телефона. Следващият, обаче, ще е DSLR.

nub55, много походящ аватар Wink

Eми пак си ми е ангелче ама звучно  Joy
rotfImao
Добре казано!

ro6li4ka, ти ли щеше да ползваш многократни пелени. Тях ги сменям по често, обаче пък издържат на налягането Wink

аз имам такива чехли:
Скрит текст:
и ги давам на гости Simple Smile

Да питам и аз за захранването при деца, които са изцяло на АМ. Моята педиатърка иска от 4-ти месец да започваме, защото не сме на кърма. Какво мислите по въпроса?
Аз не виждам логика. Захранването трябва да започне, когато детето е готово. Да седи самостоятелно, да е изчезнал рефлекса на избутване с език и да проявява интерес към храната. Очаква се, че тези неща са изпълнени около 6тия месец.
Аз предпочитам да захраня и по-късно, главно заради продукцията на пазара.

Съншайн, успех и от мен!

Днес бяхме на разходка в Икея, ходих да погледна едно високо столче, за което четох добри отзиви и съм съгласна с тях. А и освен това те са столчетата в ресторанта, което значи са достатъчно здрави. Та като наближи момента имам идея.

Бебонти цял ден спа, а сега е толкова кисел...

Последна редакция: пт, 09 ное 2012, 05:10 от Августа

# 689
  • Мнения: 4
Августа много симпатично столче  Hug

Общи условия

Активация на акаунт