Септемврийски бебчета засмяни, радват татковци и мами!

  • 24 127
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 156
куку добро утро Heart Eyes Rolling Eyes

# 691
  • Мнения: 1 639
tiya_4, щях да ти пиша вчера и се отнесох.
Хубав фотоапарат е този, който е със сменяема оптика (DSLR). Начинът на снимане е
на друг принцип и  снимките са много по-качествени  от тези на компактните.
Има различни класове DSLR, та и цените им варират. Сега покрай децата ще се
снима много и е добра инвестиция.
За да е на поносима цена, можеш да си купиш на изплащане или 2-ра ръка.
В сайта фотофорум има специализиран базар за техника 2-ра ръка.

# 692
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас. Изчетох всичко снощи и нощес  кърмейки;)) бебчо беше спокоен през нощта, сега му се играе вече;)))) на мама много и се спи.
 Mr. Green
Ние вече сме 6 кг. и 59 см;)Е, как да ни стават дрешките baby_neutral
Една от нас, ще звънна и аз да чия Ели. Не мога да си представя какво и е с малчовците.

# 693
  • Мнения: 2 802
Добро утро  Hug
Ние се настройваме за ваксината в 11,30  ooooh! дано мине леко.
Вчера и аз се заредих с лепенки, но дано не ми се наложи да ги ползвам  Praynig

Тема ще пусна като се върнем, че гледам тази вече наближава края. Ако не успея Лъки ще действа  Hug

Ами това е за сега ... отиваме да папаме ... до после  Heart Eyes

# 694
  • Мнения: 0
Ахх,че са ни хубави бебчетатаа:)
И аз качих 2 снимки от фотосесията с Калинчето:)Но тук е по-мъничък.
Аз закусих,че вечно се будя зверски гладна,Ангелчето спинка и отивам да се гушна до него.
Дано поне до 10ч.поспим Laughing Mr. Green

# 695
  • Мнения: 32
Добро утро и от нас мами  Hug
Ние с малко закъснение да честитим на именниците   bouquet малки и големи.Да са живи и здрави и много обичани  Heart Eyes
Вчера бяхме киселички почти целия ден и ни остана време само за четене,но  не и за писане Sad
Май е излишно да казвам,че бебенцата ни са уникално красиви, ще вземем и ние с Алекс да се отчетем някой ден със снимка в албумчето  Grinning
Чехличките за гости на Августа ми харесаха  Peace
Съншайн много стиснати палчета от нас  PraynigПожелаваме ти много вяра и търпение  Heart Eyes
Успех на всички предстоящи им днес ваксини.
Лек и спокоен ден на вички мамчета и бебчовци  Hug

# 696
  • Мнения: 2 802
И аз качих 2 снимки от фотосесията с Калинчето:)Но тук е по-мъничък.

Страхотни сте  Hug

Велвиамо ... ще го правите телефонист малкия, а  Mr. Green

Дариелче ... направо ви завиждам за косата  Party ... нашата колкото и малко да беше бързо окапа, та сега лееееко вече избива  Mr. Green

Всички момиченца са много сладки  Hug особено с тези панделки  Heart Eyes


аз имам такива чехли:
Скрит текст:
и ги давам на гости Simple Smile



 Joy Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 184
Добро утро  Hug
Августа, на нас ни подариха същия стол, но има и табличка отпред и домашно ушита мека седалка (оригиналната била много грозна)  Много стабилен ми изглежда, но не сме го пробвали още  Mr. Green
Ние отново ще започваме ремонт, а като го завършим ще купя и аз за гостите такива чехлички  Crazy а защо не и боди за беба. Така или иначе доста време ще се търкаля по пода- поне да помага  Mr. Green

# 698
  • Мнения: 294
Добро утро ! Hug Ние снощи поспахме, малкия не го боля коремчето и спа спокойно, но пък сега се напъва нещо, явно му се ака вече Mr. Green

Фейт, успех с ваксините  Hug
Августа, много яки чехли Joy Joy Joy Joy Joy прати и на нас Mr. Green
А аватара ми все едно за моя звяр е правен същия като него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 699
  • Мнения: 201
НУБ55 какъв нагревател за шишета си взе, пробва ли го вече, за колко време се загряват шишетата? И аз искам да си взема таъв уред, но нз дали ще ми върши работа и дали си струва да давам пари

# 700
  • Мнения: 294
Зорница, на Томи Типи ми е нагревателя, защото са ми такива шишетата, но те май всичките са горе-долу еднакви и стават за всички видове шишета. Бързо затопля, ако е 120 мл в шишето за 2-3мин., но най-много за 5 мин. ако се затопля пюре.
Ако искаш виж в продавалника има много видове там. Heart Eyes

# 701
  • Мнения: 369
Вчера бях на гинекологичен преглед...супер съм  Party Само едно теченийце имам, та пуснахме микробиология за всеки случай.

Инка Много целувки от Гагова  Heart Eyes

Зоват мееее.... Crazy

# 702
  • Варна
  • Мнения: 18
Честито на именниците от вчера,със закъснение,но не успях да пиша навреме  Hug
Деца искам поне 3.Майка ми имаше книжарничка когато бях малка и още тогава си отделих 3 ранички с котенца за момиченце.Засега планът е почти изпълнен.Четвъртото може да е момченце  Heart Eyes
Отчет след консултацията-56 см ,4550 кг.Ваксина сложена.
Качих една спяща снимка  в албумчето  Heart Eyes
Ави има родилно петно доста голямо на челцето(прилича на сърчице или птичка Heart Eyes),нослето,тила и долу на гръбчето.Казаха ми,че  са разширени капиляри и ще отминат до 1 годинка.
Някой ,който се е консултирал с хомеопат да знае колко време може да се приема ricinus comunis?Аз го взех на своя глава и ми действа добре,но не знам колко време мога да го пия  newsm78 .

# 703
  • Мнения: 2 802
Вчера бях на гинекологичен преглед...супер съм  Party Само едно теченийце имам, та пуснахме микробиология за всеки случай.


Браво... аз пък от вчера започнах да слагам глобули Цикатрадина  Whistling /изписа ми ги д-рката, която ме изражда/ да видим дали ще ми върнат еластичността  Mr. Green

Аварче ... много сте хубави пу  Hug

# 704
  • Мнения: 217
Хелоу! Миналата седмица и аз се отчетох  с преглед при гинеколога, и ми изписа глобули за възстановяване на влажността  Joy, че много ми е сухо (най- вече боли при секс), та дано се оправят нещата   Crazy иначе всичко е на 6, само трябва да мине време за да не се усеща шитото  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт