Отговори
# 690
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Малката спи, а ние с баткото сме се отдали на творчество-оцветяване, рисуване, пластелин.  Mr. Green
После ще ходим за смяна на лепенката, днес ще ни е второ излизане, няма празно.  Mr. Green
Матеа вчера показа, че може да се обръща от корем по гръб, както не можеше да си държи главата по корем (иначе изправена я държи почти от началото много добре, не съм я придържала никога), за 3-4 дни упражнения по корем, вече е доста задобряла, та даже се и обръща newsm44 . Батко й се обърна чак на 6 месеца.  Whistling
 Ползваме вкъщи вече и кенгуру, но се чудя дали е добре за гръбначето, все пак са като седнали в кенгурото. Но пък като слушам, даже и ортопедите го препоръчват, явно за крачетата (разкрача).
Относно храните-онази вечер режем една луканка, и уж мъжът ми внимателно ги гледа за е250, и вече я бяхме преполовили, когато се усетихме че го има. Прочетох в нета-използва се за да предизвика рак на стомаха, панкреаса и гърдата на мишки.  ooooh! ooooh! ooooh! Доста пазарувам напоследък от био магазина, ама си е доста скъпо. Поне хляб, масло, мляко и зърнени за малкия гледам да са от там.
За фотобокса си мислех, освен тая далавера с имейлите, изгодно идва и ако искаш да си изкараш повече от 500 снимки, пак по 0,05 паунда. Поръчах си и аз и си ги чакам.  Grinning
Събудихме се, изчезвам.  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 10
Gundie, дано се вчовечим по някое време и тогава задължително ще ти звънна да се видим някъде. До тогава само ще ми се иска и аз да съм като Вас, подвижна навън Wink. Хайде до скоро и дано Ния е послушна.

# 692
  • Мнения: 664
После ще ходим за смяна на лепенката, днес ще ни е второ излизане, няма празно.  Mr. Green
Диди, как ви я лепят на вас? Аз сама я слагам всяка сутрин, че преди баня я махаме и вечер го оставяме без лепенка да си почива, защото нощно време не плаче и не се напъва, а иначе кожата му се разранява направо.

# 693
  • Мнения: 82
Здравейте майчета и бебочета   bouquet
И аз да се разпиша най-накрая Simple Smile
Та от около 1 седмица и Еджи не иска да суче, когато е будна, дърпа се, блъска, бута, реве, сякаш отрова и давам, суче няколко глътки после пуска, захапва пак после пак пуска и т.н. Суче нормално само когато е сънена или полузаспала. Увеличи нощните хранения през 3 часа, а през деня когато е будна неще. Иначе си е игрива,гука си, смее се, спинка си нормално само вечерно време проплаква и трудно заспива и се свива и аз си мислех,че са от колики това нервничене и че сме в кърмаческа стачка заради това не сучене, че и други бебета тука не искат, че това е период и т.н. даааа.... ама нееее. Днеска бяхме на консултация и когато казах на педи за отказа и от сучене той само притисна ушенцетата на беба и хоп - тя се стресна и приплакна, иии се оказа,че имаме възпалени ушичкииии та така даде ни капки за уши ОТИПАКС и след като и капнах мометално се успокои беба и почна едно суканее, че няма значение, каквото падне суче, горката ми тя, колко тъпа майка си има, дето я измъчих цяяла седмица не я заведох веднага при педи, чувствам се ужасно виновна,че накарах беба да страда цяла седмица.. ooooh!
Та за отчета - тегло - 5700гр. (с 900 гр. по-вече),ръст-59 см.(+5).
Белверде и Ивка_777 - ние имаме абсолютно същата чесалка на Томи Тип и Еджи много си я харесва, верно понякога и се гади ама не се отказва от нея, гризва си я с кеф а тя биба не обича иначе. Аз не давам вода а за изплакване на устенцето малко чайче  Peace та затова нямам какво да стерилизирам, само едно шише, оставям я шишето в гореща вода за около 5 мин и мия с препарат на Бочко веднъж на ден. Не гладя, само ако има нужда, тогава  Embarassed
Блонди - ти си героиня  Hug
Гуш и цунки на всички мами и бебоци   bouquet

# 694
  • Мнения: 4 070
Gundie, дано се вчовечим по някое време и тогава задължително ще ти звънна да се видим някъде. До тогава само ще ми се иска и аз да съм като Вас, подвижна навън Wink. Хайде до скоро и дано Ния е послушна.
Сравнително послушна, но тя пък има др. проблеми заради които спи само в мен. Ще чакам с нетърпение да ми се обадиш. Hug
Бейби Ати, само информативно моето мляко с протокол е малко по - малко от 4 лв на кутия.
Бг- то, ами моето парче си е гладно и нямам съмнения много в това, понеже дори и нощем или на вън когато не е яла 3-4-5 часа си реве и особено на едната ми гърда. А аз сега я кърмя на едно хранене само от една гърда. Иначе и аз се сдобих с надрана гърда.

# 695
  • Мнения: 20
Защо ме дразните с тоя фотобокс  baby_neutral Кажете поне как да кача пустите снимки и да ги поръчам..... тва със затъпяването верно било!  Whistling

Ние росни пресни сега се прибираме.Цял ден скитаме по улиците.Ходихме до една приятелка дето има магазин за зеленчуци и купувам круши за Кика,че много ги обича и ме пита "За малкия ли?"  Shocked
А той вчера пи вода сефте.До скоро си я събираше в устата и като махна шишето я плюеше.Поне имам някакъв лек за хълцане сега,че много го дразни и реве чак като хълца дълго и не му минава.
Незнам как е при вас,но при него а се е засмял,а се е разхълцал. ooooh!
belverde,моя кокос е точно от и на Балев и е буркан от 500 гр=25 лв. На етикета си пише че става за козметични цели,ко се правят на луди! Има и по аптеките на Nature`s way  Peace
Зафира  Hug Явката малко ви диша праха....ама малко  Mr. Green Теглихме го снощи- 7,500.Незнам колко е точно щото се теглих аз с него на ръце  Mr. Green

# 696
  • Мнения: 102
Момичета да ви попитам някой има ли мнение за сребърните лъжички за захранване?Иска ми се да им взема такива, за да им останат примерно за техните бебоци или нещо такова сантиментално, не съм търсила инфо в нета все още, а и не знам дали се продават някакви такива бебешки или са си най-обикновенни сребърни лъжички..  newsm78

# 697
  • Мнения: 64
Момичета да ви попитам някой има ли мнение за сребърните лъжички за захранване?Иска ми се да им взема такива, за да им останат примерно за техните бебоци или нещо такова сантиментално, не съм търсила инфо в нета все още, а и не знам дали се продават някакви такива бебешки или са си най-обикновенни сребърни лъжички..  newsm78

Вал, аз поръчвах за подарък с името на бебето и ние имаме и мисля да я ползвам при захранване:
http://mysticbulgaria.com/141,%D1%81%D1%80%D0%B5%D0%B1%D1%8A%D1% … BA%D0%B0-mbg.html
Останах мн доволна иот изработката и от качеството...
 Hug

# 698
  • Мнения: 2
ние ползваме биби на МАМ, но обикновените, не тези сплескание дет уж са по..., тях ги изстрелваме

сребърна лъжичка ползваме от 20-ия си ден с малко кърма и капка вигантол всяка сутри, баба ни я подари, мога да пита от къде е


за обличането, как се справяте с дрехите за излизане, особено с шапките, при нас е ужас, днес нададе такъв рев, че се отказах от излизане  Sad, едвам го успокоих и стояхме на припек на балкона, ама това не е работа...

ето снимки и от нас  Simple Smile

# 699
  • София
  • Мнения: 29
Морско конче, Стефчо голям сладур, но не е ли малко рано да стои седнал?  Hug
Муки, значи може и тази, и тук имаше няколко вида за по двадесет и нещо-30, но момичето ми каза, че са в комбинация с нещо си, а това било 100% само кокосово, понеже обясних че го искам за двумесечно бебе. ще си взема Simple Smile
Тринити, хайде оправяйте се по-бързо, писах в другата Wink  Hug

# 700
  • Мнения: 6 729
Аз не мога да пиша сега повече, влизам само да кажа че утре ще ида да си взема снимките от фотобокса и ще дам и аз отзиви и да споделя ето това:
 
Кашпичка, акаунта трябва да е нов и да не  си поръчвала нищо от него:
Имате и право на 1 безплатна книга от Books избирате A4 Classic photobook - Create photobook - Избирате тази от 24,99 паунда - continue - избирате дизайна - create now - качвате снимки, които искате да има във фотокнигата - create book now. От layouts може да сменята подреждането на снимките на страниците, а от backgrounds може да смените цвета на корицата - има и платени корици /има цена/. На български не пишете, защото ще излязат ????????????. Като сте готови има бутон Order - натискате, за да я поръчате. Почва да ви предлага едни екстри за книгата /платени/, ако ги искате ги избирате, ако не избирате next page, докато снигнете отново на order. Излиза ви едно поле, където пише цената, ако сте избрали само книгата без снимки да вадите ще пише Amount charged to card 28.98 паунда. Има едно поле в ляво от сумата OFFER CODE? и има място за писане - там пишете FREEKODAK и давате update излиза едно поле, където пише за книгата, че е безплатна за нови клиенти при първа поръчка и давате ок и сумате вече ще бъде 3,99 паунда. Избирате proceeding to check out и има вече поле за плащане. /дава сумата и има един бутон checkout. В полето където пишеш FREEKODAK може да напишеш и другия код - книгата е друго A4 PERSONALISED PHOTO BOOK  и струва 32,99. Дано ти помогне обяснението.

Това е от темата за Фотобокс Grinning

# 701
  • Мнения: 2
belverde, само за малко да го наснимам  Simple Smile

а иначе вече не иска да лежи в количката и се чудя до колко мога да го сложа под наклон?

# 702
  • Мнения: 6 729
sea horse , сина ти има удивителни очи Heart Eyes Много девойки ще примират по тия очи Heart Eyes

На мен педиатъра ми каза че на 30 градуса може, ама и мойта бебка все се набира да седи Rolling Eyes

# 703
  • Мнения: X
оп-оп-оп...гангам стайл  Mr. Green Mr. Green
Сий хорс - страхотен  Heart Eyes
и двете биби са ми на МАМ - доволна съм, смуче ги мама да го изяде  Mr. Green
утре сме на консултация, ваксинки, маслинки  Crazy

# 704
  • Мнения: 2
Благодаря момичета Heart Eyes

със седенето, не знам как ще се справим (щото е още рано, а те искат)...  newsm78

а с шапките и обличането за навън и особено с шапките да подчертая, как се справяте? при нас е трагедия  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт