Пазаруване от miniprix.bg - 8

  • 35 754
  • 741
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 608
Благодаря на farf   пуснах си ботушите   bouquet
http://www.miniprix.bg/produkt/71837/

и тази за малката   Heart Eyes
http://www.miniprix.bg/produkt/1001034/

# 436
  • София
  • Мнения: 139
цъфс, люлин устройва ли те?

# 437
  • Мнения: X
Таням идеално ми е, ама напълних коша...пак... Embarassed
Ако имаш дребни неща, давай аз да поръчвам?
Имам ПДФ на сумите за възстановяване, утре ли да проверя сметката?
Това пуловерче каква материя е? Нещо за размера да сподели някой и дали е хубаво... Crazy

# 438
  • софия
  • Мнения: 25 478
Цъфс, аз съм в центъра. Пуснах моята, но мога да пусна и за теб, и да се обадя да ги обединят.

Ако пуловерчето е на Bon a`parte е хубаво. Памучни, фино. Аз получих едноцветните за малките на девер ми.

# 439
  • Мнения: 161
37,38,40  Peace
а тези някой да ги е получавал

Последна редакция: чт, 08 ное 2012, 14:58 от vin4o

# 440
  • Мнения: 2
Закъснях с пускането, но в кошницата ми стоят намалените пуловерчета. Мога ли сега да ги пусна и цените ще останат ли същите и при фактурирането?

# 441
  • София
  • Мнения: 139
Криси, на мен от вторник ми стояха цял ден с намалена цена дрехите. Пуснах ги с намаление чак вечерта.

# 442
  • Русе
  • Мнения: 618
от тези само големи номера ли се появяват, много често попадам на тях, но 40 не ме устройва - 36 макс. с 37 бих рискувала Thinking

Закъснях с пускането, но в кошницата ми стоят намалените пуловерчета. Мога ли сега да ги пусна и цените ще останат ли същите и при фактурирането?

да, би трябвало да си останат същите до финала  Simple Smile

# 443
  • Мнения: X
Звънче, мерси и на теб. Аз напълних коша за 40-чка и имам БД. СЛожих пуловерче с вълна за мъжо, точен номер, а вълната се посвива...има да връщам...дано не, де... За мен памучен тънък в бежово и жилетка в графитено. А детското е Бон а'парт, но пише 80 % акрил, 20 % акрил, та затова. Освен това баткото е 120см., а това е по- голям номер, но...ще се носи, живот и здраве.
Винчооооооо...тия да ги скриваш, че ще ме изФърлят. Първите ми харесват отдавна, а вторите ми се струва, че някой пусна линк в др. сайт, но не съм сигурна дали са същите. Вчера ги зазяпвах и аз в сайта.  Mr. Green
Аз сега докато рових, ми се изтри 3 пъти кошницата...при миналото намаление една рокля ми я изтриха...не бих рискувала, ако е нещо, което много съм харесала пък е и на намалена цена. Иначе при мен намалението вече го нямаше, но в коша стояха намалени цени, пуснах в 15.01ч. , добре че тогава не ми изтриха коша...

# 444
  • Варна
  • Мнения: 355
rallii, в последно време само 40 изскача. Имаше 37-ми, но съфорумка го взе още като излязоха.
Имам фактури от Русенското намаленние, отказано е само едно яке, но пък са фактурирани ботушите AIGLE Ако някой е връщал такива 39-ти да си признава за да се подготвя психически Wink
Поръчките на майка от вторник също са с фактура, без липси и без доствки Mr. Green

# 445
  • Мнения: 2
http://www.miniprix.bg/produkt/1009808/ Пуснах този пуловер- някой да го е получавал? Simple Smile

# 446
  • Мнения: 161
цъфс аз ботушите ги 4акам в събота,ве4е върнах едни кафяви на 32,50,ама ми бяха малко големи и малко шаренки Mr. Green надявам се с тези да се харесам-то4но за сега са и кожата мн мека,ама ще докладвам като ги получа

# 447
  • софия
  • Мнения: 25 478
Звънче, мерси и на теб. Аз напълних коша за 40-чка и имам БД. СЛожих пуловерче с вълна за мъжо, точен номер, а вълната се посвива...има да връщам...дано не, де... За мен памучен тънък в бежово и жилетка в графитено. А детското е Бон а'парт, но пише 80 % акрил, 20 % акрил, та затова.
Hug Аз бях поръчала от тези. Embarassed

# 448
  • Варна
  • Мнения: 355
http://www.miniprix.bg/produkt/1009808/ Пуснах този пуловер- някой да го е получавал? Simple Smile
Утре или в събота ще кажа как е.

# 449
  • Мнения: X
Звънче, такива нямаше,много ми хареса сивото. На тях си пише памук...Онова моето изглежда изкуственко, ама...ще го видим като дойде. Ще връщам, да си оправят информацията.
Аз ще си нося кафявите ЕРЕМ и така, други няма. Обаче пък са супер удобни и не ми студуват крачката. Не съжалявам, че си ги оставих.
Криси, памучно е, би трябвало да е хубаво.
Кажете кога да търся парите по сметка, имам ПДФ на заявката и е със статус "обработена"?

Общи условия

Активация на акаунт