Няма Делена, няма Стелена, всички - против Елена! The Vampire Diaries 4/тема 29

  • 24 920
  • 724
  •   1
Отговори
# 60
# 61
# 62
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Ауууууу суперррррр  newsm10

# 63
  • Мнения: 22
Извинявам се че така нахлувам в темата,но от новия сезон изгледах 1 и 2 серия и др като ги сваля или не тръгват субтитрите или нещо са ми объркани.Незнам аз ли не правя нещо както трябва или просто са така суб,но мн ме изнервят Embarassed.
Ако може някой да ми каже от къде да ги дръпна със вградени суб или поне малко помощ да даде ще съм много признателна.

# 64
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
изпуснала съм темата, но след малко ще гледам епизода  Peace

# 65
  • Мнения: 2 923
Гледах  Peace и се изнервих.

Скрит текст:
На Стефан тъпите глупости докараха Елена до убийството, като лъжеш най-близките си така става: и приятелката си, и брат си. Действаш зад гърба на всички, лъжеш... Нямам думи, вместо да пази приятелите си заложници той ми пази Конър  ooooh! По дяволите какво ти е казал Клаус, откога започна да му вярваш за всичко, и лека може да е измислица. Изобщо не мисли с главата си. Сега силно се надявам Джеръми да се удържи на "подтика да избива вампири", какъвто Конър каза, че ловците имат. Че да не събуди сестра си някоя сутрин с кол в гърдите.

Промо за следващия епизод



А в епизод седем няма да има само Кларолайн Simple Smile

# 66
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Скрит текст:
Току що изгледах епизода. Хареса ми, беше интересно да видя Елена в нова светлина - на вампир, мисля, че ще й е доста трудно да преодолее това първо убийство за нея, и халюцинацията след това, която със сигурност няма да е последна. Не исках Конър да умира, щеше да ми е интересно да го впишат някак си по нататък. Татуто което излезе на ръката на Джеръми дали не е Конър. Може след убийството му те да се прехвърлят на останалите ловци, в случая Джеръми. Жалко, че даваха Клаус толкова малко  Cry, как ли ще реагира той когато разбере, че Конър е мъртав - това ще е интересно. Хареса ми разговора между Деймън и Стефан, когато Деймън му каза, че ще му помогне за "лекарството" , но ще го направи заради него. 

# 67
  • Мнения: 2 923
Скрит текст:
Татуто което излезе на ръката на Джеръми дали не е Конър. Може след убийството му те да се прехвърлят на останалите ловци, в случая Джеръми.

Това го казаха в предния епизод Simple Smile

# 68
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 557
Скрит текст:
Татуто което излезе на ръката на Джеръми дали не е Конър. Може след убийството му те да се прехвърлят на останалите ловци, в случая Джеръми.

Това го казаха в предния епизод Simple Smile
Явно пак съм гледала с едно око  Rolling Eyes

# 69
  • Велико Търново
  • Мнения: 74

Аууу!  Party Сго-дих-ме се, сго-дих-ме се!
Crazy Crazy

# 70
  • Мнения: 3 736
Издразни ме епизодът и съм готова да си заложа нокътя на лявото кутре, че ще очовечат Елена или до края на тоя сезон, или в следващия.

# 71
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Издразни ме епизодът и съм готова да си заложа нокътя на лявото кутре, че ще очовечат Елена или до края на тоя сезон, или в следващия.

мда, ще направят и тая простотия  Tired

# 72
  • Мнения: 2 923
Според мен ще очовечат някой, но няма да е Елена. А дано е Клаус, ще се види в небрано лозе  Joy

# 73
  • Мнения: 9 095
уф


Скрит текст:
с всичкия си акъл седнах да гледам докато обядвам и какво да видя- човешка глава ooooh! тъй де, явно им се ще да заприличат на ИК, ма да се бяха сетили преди 3 сезона, не сега след като се утвърди като тийн сериал ooooh! намрънках се и сега подобаващо ще освиркам- тъп и скучен епизод, айде главата я преживях, Елена да убива и да реве го преживях, ама сцената с кървавата уста на гробищата направо преобърна каруцата, да беше пуснала и някой сопол да се разтече по кръвта съвсем идентично да стане и накрая да се забърше с ръкава както си трябва ooooh! иначе сега си мисля че Джеръми ще си мълчи или ще каже само на Елена и Мат, защото е ядосан от това, че са скрили. Интересно, че ловеца знаеше коя е..Грейс..забравих в сериала как се казва. Яд ме е че Карълайн не понатупа Фийбата, макар и само за душевния ми мир Mr. Green и в крайна сметка явно пак всички ще опитват да се отърват от Клаус щом Тайлър се кани да помага на хибридите Rolling Eyes да не забравя да кажа, че Бони беше по- малко дразнеща от Елена този път и дано тия халюцинации спрат бързо, че и това ако трябва да преживяваме с Лена отиде......

# 74
  • Мнения: 2

KISS! KISS! KISS!
Тази снимка направо ми размекна краката.
Айде аз сядам да гледам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт