Отговори
# 750
  • Мнения: 6
Здравейте момичета! От известно време ви чета, но сега реших да споделя с вас и моите проблеми. На 07.01. след редовен профилактичен преглед ми излезе резултат пап3Б. Веднага лекарката ми пусна втора и след седмица излиза пап1.Чудесно! Трябваше след 3 мес. пак да отида контролно, но реших по-рано да се консултирам с друг лекар. И така отидох в Майчин дом-цитонамазка, колпоскопия и доктора ми каза всичко е ок. Но излиза вчера резулата от цитото и пак пап3б.  Нищо общо обаче няма между двата резултата освен, че са пап 3б. Първият е с единични и на групи епителни клетки с нарушен ядрен индекс, а вторият с доста увеличени левкоцити/ това ми казаха по тел./
Е, кажете ми сега какво да мисля и какво да правя??
Посъветвай се с онко-генеколог,за биобсия тя е единсвеният начин да се диагностицира ако има проблем!!Успех скъпа!!

# 751
  • Мнения: 6
Сестра ми чака резултати от хистология след скалпелна конизация,можем ли да очакваме неприятни изненади!!??

# 752
  • Мнения: 4 500
Сестра ми чака резултати от хистология след скалпелна конизация,можем ли да очакваме неприятни изненади!!??

Нормандия, това едва ли някоя от нас ще може да каже  Hug Кога очаквате резултати? Лекарят какво казва? А сестра ти как е? Пиши ни.

# 753
  • Мнения: 2 534
Кой каза, че ще прави ЛИИП на 25-7 февруари, по план и аз съм тогава. Поне Славчев каза като ми дойде да се обадя, не съм си записвала предварително час.

Момичета, за който ми стиска палци за защитата - мина и вече съм магистър! Остава ми само конизацията и мога да съм спокойна. Hug

# 754
  • София
  • Мнения: 134
Честито Утопия!  bouquetИ конизацията ще мине и всичко ще се нареди!А сега празнувай! Hug

# 755
  • Мнения: 88
utopiq, 4естито и от мен  Hug ,кога 6те баде операцията? Аз в 4етвартак на 7 сам в Плевен и да видим какво 6те ме правят Praynig

# 756
  • Мнения: 4 500
Утопия, честито  Hug Hug Аз съм на ЛИИП между 25 и 27 някъде

# 757
  • Мнения: 2 534
Мерси, момичета!

nefertari30, с теб сме заедно значи, живот и здраве Hug

# 758
  • Мнения: 4 500
Май, май така излиза  Hug
Още гледам да не го мисля, да чуя първо Ганчева за свободните й часове в болницата /би трябвало да ме вреди/  Hug

# 759
  • Мнения: 6
Кой каза, че ще прави ЛИИП на 25-7 февруари, по план и аз съм тогава. Поне Славчев каза като ми дойде да се обадя, не съм си записвала предварително час.

Момичета, за който ми стиска палци за защитата - мина и вече съм магистър! Остава ми само конизацията и мога да съм спокойна. Hug
ей сладурче шчупих си прасите от стискане...бравоо!!И конизацията ще мине и ти ще си супер целувки!!

# 760
  • Мнения: 2 534
Хихихи, мерси.

На мен малко странно ми се стори, че докторът каза да се обадя като ми дойде, т.е. един вид гарантира, че ще има свободни часове. Някоя друга правила ли е ЛИИП с час в кабинета на Славчев, пак ли беше така? Може би ще звънна все пак седмица по-рано да питам пак за всеки случай. Засега има доста време де.

# 761
  • Мнения: 4 500
Аз току-що говорих с Ганчева, на 15,02 вечерта ще ида при нея - имам въпроси тносно изследванията и самата организация - кръв, кардиограма, тестове за упойки....Чакам цикъл около 18-ти и после....

Утопия, на теб ЛИИП-а еднодневна процедура ли го водят? Тоест отиваш, прави го и си тръгваш? На мене Ганчева каза, че ако има кръвотечение може да остана 1 нощ.....
П.П. Ако не е нахално да питам какво завърши вече успешно?

# 762
  • Мнения: 4 500
utopiq, 4естито и от мен  Hug ,кога 6те баде операцията? Аз в 4етвартак на 7 сам в Плевен и да видим какво 6те ме правят Praynig

Убедена съм, че всичко ще бъде наред!!!  Hug

# 763
  • Мнения: 2 534
Информатика завърших.

Какви изследвания, не са ми казали нищо такова? Но да, в частния му кабинет, резват ме и след половин-един час си тръгвам, нищо не са казали за изследвания. Но като се обадя ще кажат ако има нещо такова, така или иначе мисля да звънна седмица преди цикъла за всеки случай Simple Smile

# 764
  • Мнения: 4 500
Аз също съм завършила това  Grinning  Ами Ганчева иска да ми направят ПКК, да мина през кардиолог, да мина тестове за упойки, може би заради пълната упойка, аз така си го обяснявам. На 15-ти ще зная повече.

Общи условия

Активация на акаунт