SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 21 059
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 040
Милото ми то Laughing . Не бих му обърнала грам внимание в този вид, щот съм повърхностна, ама, виж, Златето - да Mr. Green .
Ма как бе, толкоз съм задълбочена, че веднага ще му скъсам тухлените гащи.  Mr. Green

Опитвате се да откажете новопокръстените, но не ви се получава  Mr. Green
Нищо подобно, просто тестваме вярата им, да прочистим очите им от скверните манипи за да видят Истината. Ако и след това не се откажат, ги приемаме с отворени обятия.  Laughing

# 31
  • Мнения: 6 388
Цък да видиш що е истинска еротика.
Shocked Ти имаш ли представа, че с едно дръпване на цигарата я преполОвих  Mr. Green
Тогава нека не те оставям наполовина, недопушена, недовършена - цъккк.

А това е вече нещо по-сериозно - (снимките за) благотворителния календар с Дженсън:

Мисля, че му е време да става татко. Кандидатки Laughing ?

# 32
  • Мнения: 116
точно и аз идвах да кажа колко е прекрaсен Дженсън на тези снимки и как ги гледа тези деца само...

време му е отвсякъде








а и понеже много сексуално нещо го почнахте (и то ретро сексуално, което си е направо за затвора , та да ви строя - хайде всички по десет пъти Миша наш и да се прибирате в манастира...



# 33
  • Мнения: 21 279
Добро утро , аз също съм "за" каузата да става татко,от тези снимки личи,че наистина обича дечица,то кой не ги Heart Eyes
Супернейчъръл татко :

Impala , това цъккк много яко  Heart Eyes

Последна редакция: ср, 14 ное 2012, 09:26 от малката лисичка

# 34
  • Мнения: 292
Добро утро мили мои,
сега знам, че ще ме замерите с домати  boo, ама от Манипката на Малката лисичка си дадох сметка, вече след няколко несъзнателни гледания на Капитан Америка, че ролята ще ше да пасне много добре на Дженсън. Вярно, че филма не е кой знае какво, но все пак той така и не направи един филм за който да кажем WOW (макар на мен да си ми харесват всичките му, включително и Кървавият Св. Валентин). Ще ше да ми е интересно превъплъщението от малък, кльощав и невзрачен младеж, да го направят супер героят който стана (а и така ще ше да понатрупа нужните мускули  Mr. Green )

# 35
  • Мнения: 21 279
Аз такова,имам 1 въпрос : Колко е височък Дженсън ?  Blush Thinking




smile3532

# 36
  • Мнения: 292
Аз такова,имам 1 въпрос : Колко е височък Дженсън ?  Blush Thinking

1.85  Mr. Green източник (мисля, че е верен)

# 37
  • Мнения: 21 279
bichito , благодаря,ам че той бая височина има тогава  Mr. Green , а за Джаред да не питам хич  Crazy

# 38
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
Джаред е 193 см.  Grinning

# 39
  • Мнения: 292
bichito , благодаря,ам че той бая височина има тогава  Mr. Green , а за Джаред да не питам хич  Crazy

 bowuu за нищо. Джаред ... 1,93 пак същия източник  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 21 279
Ще кажа само
Скрит текст:
О,май,Год!
  Mr. Green
Btw , днес такъв студ,че май пак ще си гледам супернейчъръл стаф  buria

# 41
  • гр. София
  • Мнения: 2 525
По повод Капитан Америка - според мен Дженсън щеше да се поозори, ако трябваше да изиграе тази роля заради акцента си. Капитан Америка/Стив Роджърс е роден в Бруклин и на Дженсън щеше да му е трудничко с тексаския акцент  Rolling Eyes
Пък и по-добре, че не го избраха, филмът си беше боза. Да го изберат за нещо по-качествено  Peace

# 42
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Дженсън е почти колкото моят на височина  Mr. Green ПС: Значи ще изглеждам като гном до него с моя лилипутски ръст  Whistling  Mr. Green  За Джаред да не говорим  Embarassed Еххх колко обичам високи и снажни мъже  Hug Embarassed

# 43
  • Мнения: 6 388
Два туита:
Attention all #SPN fans. You might want to call in sick for work next Thursday cause you will still be recovering from #SPN EP 807
https://twitter.com/ryan_curtis/status/267072396748529664

I know right. Poor innocent SPN fans, how different the world will look to them after 807.
https://twitter.com/ryan_curtis/status/267075983205609472



Награди и гласуванки:

2012 Fall TV Awards: And the Winners Are...
Good news, TV lovers: You can finally rest easy.
Yes, the results of our 2012 Fall TV Awards are finally in and we've got your full list of winners right here. While a lot of the usual suspects made the winner's list (Glee, Once Upon a Time and Supernatural), there were some surprises!
So which couple are viewers most obsessed with this season and which duo are people so over? And which freshman series is impressing y'all the most? Find out!

Returning Series That's Better Than Ever: Supernatural

И това е явно за Сезон 7 Laughing .

Which TV Show Has the Best Fans? - нека защитим славата си на най-страстно фенско войнство Peace.

# 44
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Капитан Америка/Стив Роджърс е роден в Бруклин и на Дженсън щеше да му е трудничко с тексаския акцент  Rolling Eyes

И за Джеймс Бонд няма да го изберат, но пък какъв Бонд би бил...еххх Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт