SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 21 083
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 390
Хелоу Grinning !
8.15 Man's Best Friend With Benefits - Snippets:
Скрит текст:
Here are a couple of snippets from the Episode.
 - In this episode we will meet 2 characters - James Frampton and Portia.
 - James is a handsome Homicide Detective.
 - He has become a secret wiccan after working on a case with Sam and Dean
 - He has started to have nightmares which involve him murdering people.
 - These murders then come true
 - Portia is very attractive and is the human version of James's dog
 - James and Portia have become lovers which is against wiccan culture
 - Portia enlists the help of Sam and Dean

PS. А да! Готова съм с новата тема, до неделя вечер съм на линия да я пусна.

# 721
  • Мнения: 21 282
Аз да поскачам малко,отивам на 6-ти епизод след малко,но първо фас пауза за размисли и страсти от сезон 5  Crazy

# 722
  • Мнения: 6 390
Пуши си, пуши, ама защо замерваш момчето със сняг, а Laughing ? Ще настине, ще се наложи да го топля тяло в, Галче, В тяло Whistling .
Всъщност, Мило, добре ли си, нали не се разболя?


# 723
  • Мнения: 21 282
О,какъв е шладък  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 724
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Импалко, не ме мисли  Hug Аз съм кУрава, няма да се оставя една настинка да ме събори. Виж, Джаред да се пробва-друга работа  Mr. Green

Оо, колко е смешен  hahaha


Ама може и да е миличък  Flutter


А това манип ли е според вас  newsm78

# 725
  • Мнения: 21 282
Оле,много интересен този 6-ти сезон  Crazy
А това с бебето  hahaha
Не вярвах,че ще доживея да видя Дийн със семейство  Heart Eyes

rotfImbo

# 726
  • Мнения: 6 390
Не е манип, натуралише е, от нещо като круиз с приятели на 20 октомври тази година (поне оттогава са снимките). Дишай, Галче, дииишаай Laughing ! Радвам се, че ти се е разминало Hug .

Exclusive interview with Osric Chau - части от него:

3. You are trained in martial arts. Is there anything in terms of stunts you would love to do on "Supernatural"?
I would love to do an action sequence. Physical acting is my favorite. Another chase scene would be fun with some obstacles. Or maybe we can do a body swap episode where I swap with Dean. Just think of how fast and effective he could be with a smaller body and his battle experience!
 Shocked Ааа, мерси съм - държа си на оригиналното Naughty .

5. What aspect of being a part of "Supernatural" now do you like most?
The fans. Totally unexpected and it really is starting to feel more like a family than a fan base. It's weird, but it's awesome. I love the fans.

7. A favorite fan question at conventions is about the pranks on set and Jared and Jensen said they play pranks on the new guys. Did they target you too?
I've been pretty lucky, so no, for the most part we just talk. They prank the camera operator Brad more than anyone else. If there's water of any type on set, you know that Brad will be wet. He'll start wearing rubber pants at some point.
 Joy

# 727
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
Ааа, а няма ли го в много едър план . И защо е с татуировка? За втори път виждам Джаред с татуировка, но преди май беше около заснемането на епизод.
 Дишам, дишам. Та чак пъшкам  Laughing

# 728
  • Мнения: 6 390
Няма, само тази обидно дребна снимка е Crossing Arms . И аз мисля, че е временна татуировка заради сериала, не вярвам да си е направил истинска , но ако си направии Whistling (хапя каишката, за да не сложа друга емотка)...

Въх, леле, колко съм красива 4470 :

Прекрасна снимка Heart Eyes .

# 729
  • Мнения: 21 282
Наистина хубава снимка , вижте аз какво намерих :

Импалата е хубава кола,аз днес се запознах с тая на Сам  Mr. Green

Последна редакция: пт, 14 дек 2012, 21:11 от малката лисичка

# 730
  • Мнения: 21 282
За да не се редактирам ще напиша наново,та да ме извините   Blush

Почти свършвам писмото,или само така си мисля,че все има нещо за добавяне,иначе химикалът ми се чувства така :
И да споделя едни мисли с Вас :

Скрит текст:
Така реших да споделя някои мисли,малко разбъркани,но все пак.
Dean Winchester – a.k.a – MY HERO
Започвайки,да гледам сериала,не очаквах,че ще намеря такива добри хора като Вас,тук в тази тема,за което благодаря,също и че ме приехте.
Може да прозвучи глупаво,но неведнъж актьори,които играят ролята си,на някои разбира се не им се налага,защото са такива,се вживяват в самата роля.
Аз чувствам нещо такова спрямо Дийн.
От малък е бил „принуден”да расте в семейство,на което се е случило нещастие,независещо от него (семейството) ,а от други сили,аз преживях нещо подобно и мога смело да го сравнявам с филма,разбира се нямаше джинове ,духове и демони,а коварна болест,която се равнява на горните,също независеща от нас.Също отнет много любим човек.Шантаво е да се сравнява филм с живот,но когато се чувстваш героя и здраво си се вкопчил в него като в симбиоза и съпреживяваш всичко случващо се на един дъх.
Та за Дийн,от малък е трябвало да порастне,да се грижи за Сами,да бъде майка и баща за него,да му дава пример...
Горе-долу и с това си съвпадаме по филмовият характер.
Извинявам се,че пиша объркано,но мислите се блъскат една в друга.

Олеква ми като споделям,а и се радвам,че Ви намерих

# 731
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 383
И на доджа няма да му простя, ако ми падне  Laughing Ама с това паркиране...то с моята *ича въшка ми трябват поне две парко-места. Кисело е гроздето, кисело.
Лисе, точно за тази снимка говорех. Не ми се вярва да е перманентна, нали казаха на една конвенция, че нямало да си направят, че много време отнемало на гримьорите да ги замаскират, а те прдпочитали да си поспиват. Освен ако не е решил да се пенсионира със СПН, или да не ни радва със знойното си тяло в други продукции-две възможности една от друга по-лоши  ooooh!

Лисе, изобщо не пишеш объркано, поне за мен. Хубавото е, че СПН ни събра такива, които се разбираме от половин дума, от объркана дума...И редовно си казваме, че се обичаме. Това май беше някаква фаза от пристрасяването  Laughing И мисля не само на мен снимката на запотената Импала ми изглежда като произведение на изкуството  Laughing

Последна редакция: пт, 14 дек 2012, 22:24 от Г. Краули

# 732
  • Мнения: 21 282
Г.Краули и аз се зачудих за татуса,ама щом са казали ,че не искат да си правят  Whistling
Мани,хубава е и таз кола.
Интересно защо дядото се е върнал и той,айде за Сам разбирам,донякъде  Crazy
Хубави момъци с хубави коли,какво да кажа повече  Mr. Green

Май си права от пристрастяването е.
Пък как се намерихме all together - Страхотно

# 733
  • Мнения: 6 390
Лиса мила моя Heart Eyes ,
Доставя ми огромно удоволствие да разбера, че именно така усещаш сериала (говорили сме си с теб за това какво означава за мен, така че ти е ясно). Досещам си какво си преживяла, мъчно ми е Sad , но единственото, което мога да направя е да ти изпратя една реброизпукваща прегръдка Hug . Стегни се, поеми дъх, пращам я Laughing ! Бух! Радвам се, че се намерихме и да знаеш, неслучайно нашето фeнско войнство се нарича SPN Family, даже ше го болдна - SPN Family.

# 734
  • Мнения: 21 282
Импала  Hug
Благодаря ти за милите думи,да,вече знам какво значи за теб SPN ,и Войнството  Hug


Като каза реброизпукваща,пази само тия ребра на които е енокийския печат  hahaha(не знам защо с това асоциация направих,но ... Сами с Луцифер inside как ступа Дийн  #Crazy -Оули-моули.
Аз сега съм на трети,ще опитам и 4-ти епизод да гледам и да видим,какво ще ми дойде на ума

Общи условия

Активация на акаунт