SUPERNATURAL: Brother or Blood Brother

  • 21 107
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 397
Пак аз  Laughing
E така ще засукам и аз мустака, ако го видя

# 76
  • Мнения: 116
загадката не е ли от онзи епизод, в който бяха в Холивуд и Дийн беше асистент и само се тъпчеше и накрая даже ощастливи актрисата, ня която беше асистент...

отивам да си спомня как се казваше

след справка - Hollywood Babylon

# 77
  • Мнения: 21 332
Нещичко от мен :
&

# 78
  • Мнения: 2 040
загадката не е ли от онзи епизод, в който бяха в Холивуд и Дийн беше асистент и само се тъпчеше и накрая даже ощастливи актрисата, ня която беше асистент...

отивам да си спомня как се казваше

след справка - Hollywood Babylon

Същия.  Grinning Пускай следващата.

Злато, много ми харесва подписът ти Heart Eyes
Мерси! И на мен.  Grinning

# 79
  • Мнения: 292

Злато, много ми харесва подписът ти Heart Eyes
Мерси! И на мен.  Grinning

Сори за спама, ама ... Злате, от кой филм е подписа ти?

# 80
  • Мнения: 2 040
Бичи, като си го сложих и аз не знаех от кой филм е, само много ми хареса Джеймс на гифчето. Рових, рових, така и не открих, добре, че после добра душа от форума ми каза. Това е филма, дръпнах си го и се надявам да го гледам днес - Bollywood Queen.

# 81
  • Мнения: 200
късен, късен запис  Hug

# 82
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 397
Не знам от къде са тези снимки, но прави впечатление колко много е облечен, особено на фона  Laughing
Обувките на Джен  Heart Eyes
Джаред  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes


# 83
  • Мнения: 116
мното исках да пусна загадка, но компютърът ми се скапа преди време и нямам вече никакъв архив на него и каквото имах като снимки е безвъзвратно загубено
затова ви поздравявам с една изключително лесна загадка


# 84
  • Мнения: 292

Това го знам, това го знам  #Onfire .... един от любимите ми епизоди ....   6x12 Like a Virgin

# 85
  • Мнения: 2 369
мерси на всички за помоща,бяхте ми полезни!

я да ви питам кой от двамата братя ви харесва повече? не съм чела темите ви,но предполагам и тук както в други теми за филми има отбори? аз харесвам Дийн и категорично нехаресвам Сам:) тотално друг от предпочитания ми тип е той.а актьорите дори незнам още как се казват и затова използвам името на героите им:blush:

# 86
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
Гледахте ли епизода? Ще коментираме ли или...?  Rolling Eyes

# 87
  • Мнения: 4 607
Гледахте ли епизода? Ще коментираме ли или...?  Rolling Eyes

Аз гледах. Кас, Кас, Кас президент! Само това помня, сори. Flutter Heart Eyes Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 41
Аз го гледах.Хареса ми епизода.Имаше неочаквани моменти.Наистина излезе, че Кас е голям връзкар.Други ангели се жертвали, за да излезе той от Чистилището.По принцип на мен ми е интересна ангелската нишка и ще се радвам да видя още.Джаред беше с по-къса коса в този епизод.Крайно време беше. Laughing

# 89
  • гр. София
  • Мнения: 2 535
излезе, че Кас е голям връзкар.Други ангели се жертвали, за да излезе той от Чистилището.

В момента, в който Наоми каза това на Кас, аз се зачудих защо не са пощадили ангелите и вместо тях да са пратили някой по-висш да спасява Кас, например архангели. Тогава нямаше да има жертви.  Rolling Eyes
И отново излезе на преден план липсата на логика или просто забравяне от страна на сценаристите - такива жертви за някакъв си ангел (бил и най-големият връзкар. Но все пак си е САМО ангел и нищо повече), а брат Адам/Михаил още гние в клетката с Луци. Такива жертви за ангел, пък за архангел - нищо.

Стана ми странно как така Кас никога не е бил в Рая.
И още по-странно, че намесиха Метатрон. Защо им е да газят дълбоки води, като, както се вижда, сценаристите и на плиткото често се давят?  Confused

Като цяло ми беше скучноват епизодът, но поне се разбра за излизането на Кас от Чистилището - как и при какви обстоятелства се е случило.

Общи условия

Активация на акаунт