H&M - тема 16

  • 34 357
  • 733
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 194
Привет! Вчера пуснах една поръчка и сега чакам дали ще я обработят Praynig
Като ползвате кодовете хващат ли пак на същия акаунт или правите нова регистрация? При мен не ловят...

# 721
  • София
  • Мнения: 2 799
Привет! Вчера пуснах една поръчка и сега чакам дали ще я обработят Praynig
Като ползвате кодовете хващат ли пак на същия акаунт или правите нова регистрация? При мен не ловят...

detelina_mateva, дано мине  Hug
Кодовете не са еднократни, просто трябва да ти обработят поръчката, за да "хванат" отново  Peace

Защо пък я показахте тази парка сега  Crossing Arms, тъкмо спирам дебненето, защото съм хванала всичко, което искам ... и сега отново  Mr. Green, искам 10-ка от бежовата ... май има подплата и на ръкавите  newsm78.

# 722
  • София
  • Мнения: 934
Как триете поръчките от Пендинг ордерс? Аз изтрих артикулите, но ми остана да виси сумата за доставката. Сега да не вземат да си я дръпнат, без да ми доставят нищо  Crazy

# 723
  • Мнения: 1 111
Здравейте!
Имам една поръчка ,която беше  Dispatched.
В хермес излиза това:
Out for delivery
На мейла имам следното:
Dear Customer,

We at H&M are happy to have you as a customer.
However, we are unable to deliver to a PO BOX address.

Your recent order was therefore cancelled. You are welcome to make any new orders once you have confirmed your home address.


Thank you for your help.

H&M Customer Services

Няма да я получа,нали?

# 724
  • Мнения: 166
Добро утро хахоЕмки  Hug
Хайде помагайте,давайте акъл....
Поръчката ми е разделена на две части , едната с дата 21-25.01 и забележете само един суитчър с крайна цена 2п.  Crazy
За другата ми пише,че е под минимума и не могат да ми я доставят,а тя е с къде-къде по голяма крайна сума  ooooh!
И сега какво?
Да чакам ли? Да трия ли? Какво се случва в такъв случай?
Признавам,не ми се е случвало досега и съм чела между редовете,когато е имало подобни казуси за обсъждане  Blush

Да дам отчет на развитието по моя казус,ако ви интересува.
До вчера всичко си стоеше както беше-разделена поръчка. Аз не я изтрих,реших да чакам да си я изтрият сами.Ииии...
О,чудо,днес цялата е пригресираща  Party
Само дето се правят на... ощипани...  Mr. Green

# 725
  • София
  • Мнения: 2 435
Вчера си пуснах поръчка с това яке:
http://www.hm.com/gb/product/01808?article=01808-C#shopOrigin=SA
само че в сиво/днес го няма/. Дамо да стои добре и да не ми е късо.
Поръчах и някоя друга дрешка за децата. За тях номерацията си отговаря според мен. Peace

Аз го имам почти същото от миналата година, различават се само по джобчетата, според мен топли ...
Имам 3 минали поръчки, за които са си теглили 5 пъти суми от сметката, и нито една изтеглена сума не отговаря на цялата сума от дадена поръчка  newsm78, но проблема е, че и трите поръчки са от различни акаунти и сега не знам от кой имейл да им пиша, за да ги питам  newsm78

Бу, може ли размерите на първата блузка, да разбирам, че е умалена ли? Бюста ми е 85-87 и се чудя кой номер да си поръчам  Rolling Eyes

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Супер е! А дали се появявао ще налична,ти кога я пусна?

Да, появяват се номера от време на време. Даже сега има 14-16.
Моята поръчка е от миналата седмица.

# 727
  • Мнения: 995
maeva0959, честито! Hug
Аз за себе си съм установила, че когато има такова разделяне на поръчката ми, тя винаги минава до няколко дни.
А моята последна е отново Delivered to outbuilding. Постоянно "напрежение" трябва да има при поръчки от този сайт.  Simple Smile

# 728
  • Мнения: 160
Здравейте!
Имам една поръчка ,която беше  Dispatched.
В хермес излиза това:
Out for delivery
На мейла имам следното:
Dear Customer,

We at H&M are happy to have you as a customer.
However, we are unable to deliver to a PO BOX address.

Your recent order was therefore cancelled. You are welcome to make any new orders once you have confirmed your home address.


Thank you for your help.

H&M Customer Services

Няма да я получа,нали?

Аз имах същия казус, но поръчката не пътуваше с Хермес. Превозвачът ми писа, че е получена.

# 729
  • Варна
  • Мнения: 913
А моята последна е отново Delivered to outbuilding.
На мен последните няколко ми бяха така. Може би 2-3 от тях пристигнаха вече дори. Но никак не ми харесва. Чак се замислям някой никой на адреса или те не си правят труда да проверят?  newsm78

# 730
  • София
  • Мнения: 9 517
Вчера си пуснах поръчка с това яке:
http://www.hm.com/gb/product/01808?article=01808-C#shopOrigin=SA
само че в сиво/днес го няма/. Дамо да стои добре и да не ми е късо.
Поръчах и някоя друга дрешка за децата. За тях номерацията си отговаря според мен. Peace

Аз го имам почти същото от миналата година, различават се само по джобчетата, според мен топли ...

на ЛОГ ли е и много ли е уголемено - моето яке мина погрешка и е номера, който поръчвам принципно и сега се чудя, дали няма да е като торба като дойде  ooooh!

# 731
  • София
  • Мнения: 2 435
Вчера си пуснах поръчка с това яке:
http://www.hm.com/gb/product/01808?article=01808-C#shopOrigin=SA
само че в сиво/днес го няма/. Дамо да стои добре и да не ми е късо.
Поръчах и някоя друга дрешка за децата. За тях номерацията си отговаря според мен. Peace

Аз го имам почти същото от миналата година, различават се само по джобчетата, според мен топли ...

на ЛОГ ли е и много ли е уголемено - моето яке мина погрешка и е номера, който поръчвам принципно и сега се чудя, дали няма да е като торба като дойде  ooooh!

Да, на ЛОГ е, на моето пише EUR 36, CN 165/84A, не си спомням кой номер съм си поръчала, но може би е било 10-12, с гръдна 85-87 съм и 166-167 висока, стои ми плътно по тялото

# 732
  • София
  • Мнения: 9 517
благодаря ти   bouquet

# 733
  • Мнения: 386
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Общи условия

Активация на акаунт