КОЛЕДАТА приближава - ДЕКЕМВРИЙЧЕ на годинка става!

  • 24 621
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 172
Божееееееее, голяма съм патка!!!!!!!! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Чак сега видях, че съм писала Джъмбо. Имах предвид Хиполенд. Много се извинявам!!! Embarassed Embarassed Embarassed

# 46
  • Мнения: 4 765
70лв. С промоцията днес - около 53 май излезе.
Може ли да покажеш каква е масичката? Аз от другите мами разбрах, че е добре да е с 4ри крака, че тия с 3 са нестабилни.
В продавалника има една на Фишер прайс, за 70 лв. Ако някой иска мога да му дам линка. В момента не мога да си я позволя иначе я грабвах.  Whistling

# 47
  • Мнения: 1 172
Е не се бях сетила за това да е с 4 крака. ooooh! Да се надяваме, че няма да е супер нестабилна, а и Ники няма да седи на нея, а само мъничко ще се подпира... Whistling Иначе за тази става дума: http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.4105 .

# 48
  • София
  • Мнения: 104
Леле,Теди,много се надявам да овладеете нещата и Ники да се оправи бързо-бързо Hug.

# 49
  • Мнения: 444
Ники да оздравява бързо!
Взехме за каката на Фишър прайс образователния телефон. Омръзна и като всяка друга играчка за по-малко от ден. И до момента, ако го види след дълга забрава, загубва интерес за нула време... Но може и до дете да е. определено не смятам, че се образова особено с него....

# 50
  • Мнения: 4 765
имам кош за играчки от плат. отварям капака и оставям мъника сам да избира и рови извътре. голяма игра пада. може с часове да си рови  Laughing много се заиграва с връзки, една пукната надуваема бухалки и хартиени книжки, които хем разглежда, хем яде  Laughing Mr. Green

# 51
  • София
  • Мнения: 5 292
Математически погледнато най-стабилно е трикракото столче, учеше ни Класният по математика. Защото 3 точки образуват равнина  Peace

Гледам споменавате някои конкретни играчки, може да е полезно за някого да споделя и аз опита ни с тях. Някои са ни подарък, някои сме купували нови (най-богат асортимент и добри цени на ФП съм открила в Джъмбо), някои са от Продавалника (извън кученцето мисля, че почти всичко друго е подходящо за от там).
Телефонът на ФП се радва на подновен интерес у дома: и от малката, и от баткото. На него сега са му много интересни буквите, а на нея - че й говори. Дори понякога се карат за него.
Кучето харесват и двамата, също букварчето.
Активната масичка ни е друга, но също е много ухажвана.
Момата обича и простички игри като да си подаваме топка - нещо, което батко й никога не е правил с интерес.
Влюбена е в една смееща се кукла от дядо си наравно с инструментите на бати си.
Баткото не обичаше сортери, а тя вече се справя с един прост - на Лего Дупло с буболечките.
Хитът тези дни: припомнете си Йори и неговия рожден ден. Не съм вярвала, че слагането и ваденето на нещо в кутия/чаша/кофа/обувка/нещо с дупка (нямаме празно гърне от мед) може да й е толкова интересно  Joy

# 52
  • USA
  • Мнения: 1 323
Теди трите крака са проблем за деца които са нестабилни още с изправянето.За Ники няма да е проблем след като ходи. PeaceДа оздравява бързо малката сладкишка!
Ние имаме това кученце на български,но Лекси само обича да му разлепва отзад блузата Simple Smile Взе му го баща ми ,защото в началото се зарадва много на това на племенницата ми ,но беше за кратко. Rolling Eyes
От България му взехме доста играчки и книжки на Български,но естествено повечето са ни на Английски.Не мисля,че детето ще се обърква.Как мислите се справят децата ,чийто родители са двуезични или пък живеят в друга държава.Аз се старая да му говоря само на Български дори книжките които са на Английски му ги превеждам,но когато сме сред Американци му говоря на Английски.Просто е некултурно ,а и така или иначе ще го научи Rolling Eyes

# 53
  • София
  • Мнения: 56
Мисля, че Kalalili е права. Не мисля, че играчка може да обърка дете, ако ще и да говори на няколко езика. Но аз по принцип съм скептична към образователната функция на т.нар. образователни играчки... Ако децата се объркваха толкова лесно, моето със сигурност ще е доста объркано - повечето неща, които гледам или слушам през деня не са на български.

Kalalili, според мен постъпваш правилно. Сигурно е трудно да се нацели баланса с езиците. Имам приятели, които не говорят на децата си на английски, като залагат на това, че така или иначе ще научи. Аз по-скоро бих постъпвала като теб. Имаме познати, чиито деца учат три езика - мама е българка, тати сърбин, а живеят в САЩ. По-трудно им е на децата, по-бавно проговориха и в началото слагаха думи от различните езици в едно изречение. Но децата учат много бързо и се справят с много по-голяма лекота от възрастните. До колкото съм чела в ранна детска възраст се развива способността за възпроизводство на звуците, та от такава гледна точка малко чужди езици не биха навредили, даже напротив.

# 54
  • Мнения: 1 675
Привет и от мен! Ох, дано имам време да отчета по-голяма активност в тази темичка, че нещо не ми остава никакво време! Сигурно съм много неорганизирана, защото играя в момента "майка-домакиня" само, а не ми стига времето за моите си лични занимания!
Май ако сменя ролята на "работеща майка-домакиня" всичко ще си дойде на мястото  Grinning !
Ох, да свършва тази година, че нещо много зорно ми беше! Надеждите ми са в следващата!

Да се оправят всички болни! Никакви проблеми от тук натам!

# 55
  • Мнения: 1 884
Здравейте,
 в този особено прекрасен ноемврийски ден за мен и семейството  ми, искам да ви почерпя за здравето на момченцето ни,вече сме на цялааааааааа една годинка-де сме здрави и с късмет Praynig Praynig

# 56
  • Мнения: 1 172
Честит ви рожденик, me4koni! Пожелавам му да е жив и здрав, да има щастливо и незабравимо детство! И дай, Боже, сестричка не след дълго! Hug Hug Hug

# 57
  • USA
  • Мнения: 1 323
Честит рожден ден на Радостин! Щастливо детство му желая и късмет в живота!

# 58
  • Мнения: 444
Мечкони, да ви е живо и здраво момченцето! Много щастие и усмивки по лицата на малчо, мам и тати! Предполагам, че е минал чудесно празника!  Hug

# 59
  • Мнения: 4 765
Честит рожден ден на Радостин. Пожелавам му да бъде здрав и много щастлив.
  newsm59 nbirthday newsm67 newsm38

Общи условия

Активация на акаунт