КОЛЕДАТА приближава - ДЕКЕМВРИЙЧЕ на годинка става!

  • 24 655
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 104
Ехаа!Рожденник сме имали Simple Smile.
Мечкони,да ти е живо и здраво момченцето,да спинка сладко нощно време ,да ви радва с усмивки през деня!!!Разкажи как мина празника.Ради разбра ли ,че е неговият ден рожден?

Аз съм си вкъщи с болен батко,само дано не зарази сестра си точно преди рожд.ден,че.....

# 61
  • Мнения: 444
Дано на Вили и се размине болестта!
 И аз се чудя дали ще изкретат здрави здрави до РД-то на Лили/коледното тържество на каката. Има доста време, аз си правя планове, пък каквото стане!
Тези понеделници са ми кошмар! Разчиствам къщата след вихренето уикенда и до обед вече не знам къде съм...

# 62
  • София
  • Мнения: 104
Люби,то само понеделниците да бяха така Laughing.Но,наистина,сякаш след уикенда е най-належащо почистването.

# 63
  • София
  • Мнения: 9
Ей, супер, имаме си рожденик  bouquet Ме4кони, да ви е жив и здрав Ради, много щастлив и усмихнат Grinning И чакаме инфо как е минал празника, а може и някоя снимчица да качиш  Wink

Аз днес чаках по-хубаво време за разходчица, но с тази гадна мъгла май ще ни се размине Sad

Теди, как е Ники, оправя ли се?

# 64
  • София
  • Мнения: 56
Честит рожден ден на Ради! Мечкони, да ти е живо и здраво момчето Simple Smile Аз се присъединявам към молбата на Марса за празнични подробности!

Много хубава се очертава да е тази тема. Толкова рождени дни, Коледните празници, ех! Усмихвам се само като си помисля.  Simple Smile

Нашата къща е далеч от оправена, а съм само с 1 дете  Rolling Eyes И аз се пробвах в тая работа с майка-домакиня, и на мен ми дойде нанагорно, та реших майка да е по-главната роля. Редовно из нас се мотаят играчки, все има неизмити чинии, пускам пералня, а още не съм изгладила предишната... И вече просто не си го слагам на сърце  Laughing Бутам нещо по малко, разтягам седмичното чистене из цялата седмица и така... Работеща майка домакиня ще ми се наложи скоро да изпробвам, и аз се надявам да е по-успешно  Laughing Ех, да има кой да поеме домакинската част, най не ми е на сърце  Laughing

Ваци, честити ни 11 месеца! Здрави и щастливи да са ни буболечките, много да слушат!

# 65
  • Мнения: 1 172
Честити 11-месечковци! Да са живи и здрави! Hug Ех, не остана до годинката. Grinning
pipi2, довечера сме на контрола. Не знам в гърдите какво става, ама в носа не виждам подобрение. Понеже заспива на гърда, бедна ти е фантазията какво мъчение е тия дни... ooooh! Не знам що, ама имам чувството, че довечера ще получим АБ и някаква тежка артилерия за носа (сега сме на Коларгол). Ще споделя, като се върнем.

# 66
  • Мнения: 1 884
Момичета,благодаря ви за топлите думи и пожелания Hug
разбира се,че ще споделя-всъщност ще започна с това,че много се притенявах и тревожих как ще протече празника,да не се удари някое дете,да не стане някоя беля,,че като са на закрито-не е градинско парти,всъщност разбирате ме....
Бяхме в къщи-украса,балони,шапки-рожденника,4бр бебковци и мами,плюс брат ми и снаха ми,майка ми,която изключително много ми помогна Heart Eyes,моя милост и мъжа ми, Heart Eyesи о ще три по-големи дечица,които пък доста добре се вписаха в обстановката и забавляваха малчуганите...всичко с което може да се наранят или е опасно/макар,че е условно казано/беше преместено от хола ни и се получи едно много добро пространство за игра,играчки-джавкащи,пляскащи и скачащи по земята,мамите като мини шведска маса,напитки/лек ликьор,кафенце/баница,питка,палачинки/мое  производство bowuu/ и др хапвания-музика за лек фон....
Рожденника се чувстваше добре,после поплака,после игра и лази на воля,после гуш в мама .....
Центърът от празника-тортата беше страхотна Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes/поръчка от сладкарница в Пв/на два етажа,от този тип бутиковите със захарно тесто-много вкусна,изключително лек и приятен крем,не само красива,фоерверки,конфети,и така...
Някак не мога да опиша всичко в детайли-но се надявам да доловите част от емоцията на празника,наистина беше много приятно и забавно,уморен Ради заспа ,а ние продължихме с възрасната група от баби,лели и роднини-уморена,бях,но щастлива Heart Eyes Heart Eyes Wink

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 113
me4koni,
да ви е виж и здрав рожденика! Много лудории и веселие през втората годинка! newsm59  bigdance2

На бебоците, които празнуват 11 месеца - да са много здрави за предстоящите рожденни дни!

Говорите за работеща майка-домакиня. Леле, настръхват ми косите като си помисля какво ме чака, като се върна на работа. Много добре би било да се клонираме. Но на 4 най-добре. Едната да е мама newsm63, другара работещо момиче smile3529, третата - чистачката и готвачката wash hang newsm79, а четвътата - любовницата с еротичното бельо bombs.

# 68
  • Мнения: 444
Анчето, много разсмя с това клониране!  Mr. Green
Мечкони, страхотно звучиш! Надявам се при всички да се получи такъв хубав купон!  Hug

# 69
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 804
И на мен нещо не ми се отдава "клонирането". Twisted Evil А и работя от вкъщи, но това не ми се отчита - почивам си според някои  Twisted Evil

Така днес съм  доволна получих първия подарък за баткото - Лего от My Toys.de и зимно чувалче на Altabebe за детската количка, че тя е тип лятно бъги и зимата е хладничко в нея. Веднага я изпробвах, чудесна е.

ЧЕСТИТО НА РОЖДЕНИЦИТЕ!

# 70
  • Мнения: 506
me4koni, честит рожденник! Много здраве ви пожелавам, да ви радва и прави щастливи постоянно Simple Smile По описанието се е получим хубав рожден ден  Wink
Я кажете, украсихте ли за Коледа? Аз много обичам и се чудя кога, дали да изчакам поне декември да стане  newsm78

# 71
  • Мнения: 444
Леана, уикенда съм намислила да вадим елхата Simple Smile

# 72
  • Мнения: 1 172
На отчет (чак сега насмогвам). Изчистили сме гърдите, ама сополите грам не са мръднали. ooooh! Педи каза, че ако не ги оправим, пак ще слезе надолу. Изписа някакви правени капки и добави малко гентамицин в оставащите ни 5-6 инхалации (нали Вентолина не се спира от раз, ами се намалява, та затова още малко ще правим) и силно се надявам, че това ще помогне. Praynig
За Коледа още не съм украсявала, ще го правя вероятно към 22-23.12., че да ми устиска елхата до НГ (не си падам хич по изкуствените, в семейството ми никога не са били на почит и никога не е имало таквоз нещо вкъщи, така че ще намеря начин да пазя малката, но ще имам естествена елха) и още ден-два след това, а пък у нас е доста топличко и няма как да издържи твърде дълго. Simple Smile

# 73
  • София
  • Мнения: 104
Аз чакам да мине рождения ден на малката и ще украся,иначе отдавна ме гони коледното настроение Grinning.Гледам вече са започнали да украсяват магазините,ако падне и сняг всичко ще е ,както трябва.
Теди,бързо да ви минат сополките.Много са упорити пустите сополи  Close.

# 74
  • Мнения: 4 823
Бързо оздравяване на Ники и другите болни дечица.
Аз лично нямам търпение да си отиде тая омразна година. То толкова тревоги и сълзи ... не знам дали нещо хубаво се случи. С нищо добро няма да я запомня. Не си представях така майчинството- изпълнено с безсънни нощи от притеснения и тревоги и сълзи. Голям късмет, голямо чудо. За нищо нямам настроение, ни за елха, ни за украса ...
Иска ми се поне веднъж да напиша нещо позитивно, но просто не виждам какво да е то??? Мисля даже да спра да пиша в темичката, защото ... няма какво различно да напиша освен тревоги, а те на никого сигурно не са му приятни да чете.

Общи условия

Активация на акаунт