БЪРЗИ ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ-хранене и захранване-24

  • 23 308
  • 761
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 15 379
Хляб по БДС, кашкавал - какъвто за вас, такъв и за нея.
Кашкавалът е от най-променливите стоки. Купуваш един вид и е супер. Купуваш втори път и е суперсолен и трошлив.
Така че каквото харесаш.

# 751
  • Мнения: 1 172
Въпросът е по отношение на солта... Или след като сме над годинка, вече да не се притеснявам толкова за това? newsm78

# 752
  • Мнения: 15 379
Аз разбрах, но не е само солта, а и дали е от мляко или от палма.
И пак пиша - един път една марка е чудесна, несолена, вкусна. Втори път купуваш - не се яде от сол, троши се и е безвкусен.
Купуваш, даваш ако е ок и така.
Ементал обаче може да даваш - не е солен, вкусът е божествен.

# 753
# 754
  • Мнения: 456
Аз да  попитам все пак-ние почнахме със зеленчукови пюрета да се  захранваме!Но малкия получи запек newsm78
Възможно ли е да  е от картофеното пюре? newsm78

# 755
  • Мнения: 15 379
Възможно ли е да  е от картофеното пюре? newsm78

Естествено.
Предлагай вода задължително.

# 756
  • Мнения: 20
Благодаря за коментарите   bouquet  Сега съм по-спокойна  Hug

А след колко време след като се дават зеленчуковите пюрета, може да се въведат плодовите към кашата следобед ? Примерно след като съм си въвела няколко зеленчука / всеки по седмица /, цяла нова седмица само от вече въведените зеленчукови пюретата да давам и тогава след тази седмица да въведа плодово ? Така дали би било подходящо според вас ?  Thinking

# 757
  • Мнения: 7 987
Подходящо е. Ти си решаваш кое кога да въвеждаш. Може и без да чакаш седмица след въвеждането на зеленчуците. Но пък и няма нужда да бързаш.

# 758
  • Мнения: 456
Възможно ли е да  е от картофеното пюре? newsm78

Естествено.
Предлагай вода задължително.


Предлагам винаги  вода,но много рядко пие.Това се получава само от пюретата които имат картоф.Пюрето от  тиква с  морков и тия които са по редки няма проблем Peace

# 759
  • Мнения: 15 379
Тогава смесвай тиква с картофче, така постигаш регулираш ефект.

# 760
  • Мнения: 456
Тогава смесвай тиква с картофче, така постигаш регулираш ефект.

 newsm10 newsm51

# 761

Общи условия

Активация на акаунт