Споделете боледуват ли децата ви когато не са ваксинирани?

  • 17 944
  • 250
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 498
Съжалявам да прочета толкова мъка  Sad
Моето бебче досега е ваксинирано, но с мъжа ми обмисляме да спрем да й слагаме ваксини. Доктора обаче ни каза, че няма да я вземат в детска ясла, детска градина и училище, ако няма ваксини. Моля кажете ми това вярно ли е и как се справяте с това?

# 31
  • Мнения: 12
за яслата и детската градина е вярно,но за училището не е.Нямат право да откажат образование,а то и без друго си е задължително

# 32
  • Мнения: 1 498
Мерси   bouquet
Сетих се и за нещо друго, наистина ли глобяват и може да те осъдят? Простете, ако въпроса ми е глупав.

# 33
  • Мнения: 33
Сперед мен все повече родители отказват да рискуват да ваксинират децата си. Аз съм от тези родители и от разказите които прочетох разбирам , че повечето явно са просто заплахи. Ако има някой реално глобен- да каже...но според мен нищо особено не се случва!
В повечето европейски държави ваксините са само препоръчителни и смятам ,че е време да излезем от форумите и да се покажем като наистина загрижени родители!
Тук Реално са нарушени нашите човешки права вписани в Конституцията на България! До колкото срещам споделяния , всеки търси начини и се срещат детски градини частни, където уж приемали деца и без някои ваксини Laughing

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Ето и другата тема Против ваксините...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=708900.0
тук може да прочетете повече за глоби,вреди и всичко което Ни пречи да бъдем Свободни! Peace

Joanna Nik,има разни питеции пуснати до управляващите,но...нали знаеш,че точно те дърпат конците и не им  е изгодно подобно положение като...свобода да избираш какво ще сложиш на детето си.

# 35
  • София
  • Мнения: 44 135
Аз съм без ваксини - боледувам си колкото всеки друг човек и като дете и сега, не мисля, че това трябва да е водещото в избора ти.

# 36
  • Мнения: 2 805
Явно е, че подобна тема ще се превърне за и против ваксините, но искам да попитам - как решавате, че точно от ваксина са се разболели децата? Лекари ли са доказали връзката - ваксина - болест?

Това е доста трудно доказуемо.
Според мен е по-лесно да се каже от ваксината, но дали е така.
 И аз мисля, че няма как една ваксина да е виновна за такива тежки заболявания - или са били латентни и тя ги е отключила, или организма просто не е бил здрав в момента на ваксинирането.

# 37
  • Мнения: 33
Ето и другата тема Против ваксините...http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=708900.0
тук може да прочетете повече за глоби,вреди и всичко което Ни пречи да бъдем Свободни! Peace

Joanna Nik,има разни питеции пуснати до управляващите,но...нали знаеш,че точно те дърпат конците и не им  е изгодно подобно положение като...свобода да избираш какво ще сложиш на детето си.

Да, знам кой дърпа конците, но също знам че пирамидата се срива само от основата- там е силата...т.е във всички нас! И докато си пишем по форумите с инкогнито имена- НИЩО НЯМА ДА СЕ ПРОМЕНИ!

# 38
  • Мнения: 3 914

Според мен е по-лесно да се каже от ваксината, но дали е така.


Споделям случка с мен:
Дъщеря ми е с неврологичен проблем и от години правим един куп неща,едно от които беше поставяне на мускулна инжекция на курсове от по 10 дни през 6 месеца.Да обаче в един от пътите се случи личната ни лекарка,която ги поставяше,да е в годишен отпуск и аз трябваше да измисля нещо бързо.Не смея сама,все пак това е детето ми и проблема не е никак лесен,затова исках лекар,което е нормално.Отидох в поликлиниката точно пред дома ми,влязох при една от дежурните в онзи ден и обясних проблема,като оставаха само две инжекции от вече дълго време пробвано лечение и без странични проблемни реакции до момента.Тази жена като викна : Абе госпожо,вие за какво ме молите,вие знаете ли какви неща стават,все пак това не е "мое" дете/визира записаните при нея/ .Как да бия инжекция на непознато за мен дете,знаете ли вие какви работи стават дори с моите/тук вече в яда си явно не се усеща вече/ ,едно дете бия му ваксина,излиза от кабинета и изпада в клинична смърт,а вие ме карате да инжектирам дете което не познавам.......
Аз само я погледнах ,прекъснах я на последното с въпроса: А вие казвате ли за този случай на родителите ,когато ваксинират децата си,все пак да знаят че има такъв случай ааааа?- излязох си.
Вие си вадете изводите,но едва ли лекар би признал за такива случаи ако не е в момент на ярост,на какъвто всъщност присъствах и очевидно тази просто се изпусна

# 39
  • Мнения: 700
И на мен лекар ми призна, но не в момент на ярост , а на загриженост, че след поставяне на ваксината МПР на 13 мес. едно дете от неговите влязло в тъмните дебри на аутизма. До това време било напълно нормално и здраво дете.
А друго след поставяне на ДТК с бъбречна недостатъчност.
Има и добри лекари, които са против ваксините. Тези обаче, които могат да променят системата и да извоюват европейски закон за ваксините  - да станат препоръчителни,  сме ние загрижените и информирани РОДИТЕЛИ.
Лекарите не са ни виновни, те си вършат работата и си пазят хляба.

# 40
  • Мнения: 2 805
Ина, това не доказва връзката ваксина - болест. Аз също имам случай с приятелка, на която детенцето се "успа" след противохепатитна ваксина - не могат да го събудят 3 дни. Ужас, не ми се мисли  какво е преживяла майката - само един лекар, лекуващия педиатър на детето е споменал за тази връзка. В болницата, в която са лежали - инфекциозна, само са вдигали рамене.

Ако веднага след ваксината има реакция - да, връзката е ясна. Но след дни, седмици - как се доказва?

# 41
  • Мнения: 33
Самсара, точно тук е проблема..не се доказва! То ако можеше да се докаже, нямаше да го има това биологично оръжие срещу човечеството! С войни не можаха да намалят населението- ДАЙ СЕГА С ВАКСИНИ!

# 42
  • Мнения: 12
Проблемът е в това,че някои деца,а дори и възрастни, са по-податливи на алуминия и живака съдържащи се във ваксините във вид на консерванти и адюванти и въпреки минималното количество се получава натравяне,което води до неврологични проблеми.Но изследвания за промяна на консервантите и адювантите във ваксините не са правени от 1927г,тъй като това не е в интерес на фармацевтичните компании,които от своя страна наливат пари в правителствата дори и на най-развитите държави и така никой не може с пръст да ги пипне.
Всички лекари са наясно с опсностите от поставяне на ваксините особено при деца в риск(преждервеменно родени,с неврологични отклонения,с ниско тегло при раждането),но никога не го споменават и не предупреждават родителите.Родителите трябва да бъдат добре информирани за всичко за да защитят децата си за да не позволят да си правят експерименти с тях.

# 43
  • Мнения: 1 498
Кажете, тези които не поставят ваксини нали се подписва документ за отказ и после какво се случва? Има ли глобени ? Някакви други проблеми възникват ли ? Мисля, че не само на мен ще ми бъде от полза тази информация, друго си е да чуеш, как точно се случват реално нещата  Peace

# 44
  • Мнения: 1
Кажете, тези които не поставят ваксини нали се подписва документ за отказ и после какво се случва? Има ли глобени ? Някакви други проблеми възникват ли ? Мисля, че не само на мен ще ми бъде от полза тази информация, друго си е да чуеш, как точно се случват реално нещата  Peace

Така е направено,че ако не слагаш ваксини,да имаш проблеми с детски заведения и тн. Просто това е начин да подчинят населението и да правят каквото си искат с НАШИТЕ ДЕЦА!!!
 ВИНАГИ ИМА ИЗХОД,КОГАТО НЕ ИСКАШ ДА ВАКСИНИРАШ ДЕТЕТО СИ!!!! МНОГО СЕ ЯДОСВАМ, КОГАТО СЛУШАМ КАК  ПОВЕЧЕТО РОДИТЕЛИ, С ПРОМИТ МОЗЪК, ЯРОСТНО ЗАЩИТАВАТ ПОЛЗИТЕ ОТ ВАКСИНАЦИЯ, КАТО САМИТЕ ТЕ ДОРИ НЕ СА НАЯСНО С МЕХАНИЗМИТЕ НА ПРОТИЧАНЕ НА РЕАКЦИИТЕ В ЧОВЕШКОТО ТЯЛО ВСЛЕДСТВИЕ ВАКСИНАЦИЯ.
МИСЛЯ ,ЧЕ ТОВА ЩЕ Е ПОЛЕЗНО ДА БЪДЕ ПРОЧЕТЕНО:  http://vaksini.eu/

Общи условия

Активация на акаунт