висок тестостерон

  • 1 290
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 26
Здравйте,момичета,отново ще искам вашите съвети.Изследвах си хормоните и се оказа,че тестостерона ми е висок,четох из форума и всяка с такъв проблем пише,че има много нередовен цикъл,наднормено тегло,окосмяване,пъпки,а при мен го няма нито едно от тия неща.дори доктора се изненада от резултата.Изписа ми за 3 месеца противозачатъчни Мелеве,май така се казваха.Преди това съм изследвала други хормони и с тях всичко си беше наред,на фоликуметрия ходих и там се видяха фоликулите и ову тестове съм правила на 14-ия ден си излиза,че ще настъпи овулация,което значи,че си имам овулация.Аз мисля да не ги пия тия противозачатъчни,а да си продължаваме с опитите за бебе,да спазвам една диета,която понижава тестостерона и за бабини зъби четох,че помага за понижаването.Вие как мислите?Правих изследванията в Плевен,тестостерона е 2,5,някъде четох,че горната граница е 2,9,а другаде я дават  по-ниска,не знам вече.И в моя град пуснах едни изследвания,още не знам резултата.Някъде четох,че можело и с висок тестостерон да се забременее.Според вас какво да правя? Shocked

# 1
  • София
  • Мнения: 16 691
Има цяла тема за хормоналните изследвания:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=619409.0

# 2
  • Мнения: 26
Преди да пусна нова тема четох във форума,но не успях да отговоря на въпросите си.Темата,която ти ми предлагаш е обща за хормоните,исках някой,който има точно с този хормон проблеми да каже нещо.Все пак  благодаря за отговора

# 3
  • Мнения: 123
Здравейте имам висок тестостерон ходих на изследване и показа в 3ти ден от цикъла висок но не е много искам да ми кажете дали е проблем въпреки че го правих в 3 различни лаборатории и в рамус показа че не ми е висок?

Общи условия

Активация на акаунт