Ортопед за бебета..?

  • 17 895
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 750
Искам да препоръчам д-р Венелин Алексиев. Страхотен специалист.Намира се зад Джъмбо на бул. България.

# 46
  • София
  • Мнения: 2 446
Бихте ли ми дали телефон за запазване на час при Драганов? Намирам един в различни публикации от 2008, 2009, но и не съм сигурна че е актуален.

предварително благодаря

# 47
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Бихте ли ми дали телефон за запазване на час при Драганов? Намирам един в различни публикации от 2008, 2009, но и не съм сигурна че е актуален.

предварително благодаря
0898503010

# 48
  • София
  • Мнения: 2 446
Много благодаря за бързия отговор, Лита   bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 1 902
Този преглед не е "за успокоение"а е задължителен и винаги е бил.Ние бяхме при Драганов с малкия ми син-един път,бяхме на около 2 месеца и човека тогава ми каза,като проходи,ако има проблем го доведете пак.Не сме ходили повече,но мисля да го направя,защото ми се струва,че стъпва доста на вътре...може би има проблем със свода Thinking
Къде преглежда сега Драганов?

# 50
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 759
Къде преглежда сега Драганов?
В поликлиниката на Военна болница.

# 51
  • Мнения: 1 750
Този преглед не е "за успокоение"а е задължителен и винаги е бил.Ние бяхме при Драганов с малкия ми син-един път,бяхме на около 2 месеца и човека тогава ми каза,като проходи,ако има проблем го доведете пак.Не сме ходили повече,но мисля да го направя,защото ми се струва,че стъпва доста на вътре...може би има проблем със свода Thinking
Къде преглежда сега Драганов?

Аз водих моя при Алексиев точно защото мислех че ходи навътре. Но човека каза че всичко е нормално-стъпалото се формирало към 3-4г , и не ни предписа стелки както повечето правят.

# 52
  • София
  • Мнения: 1 902
Този преглед не е "за успокоение"а е задължителен и винаги е бил.Ние бяхме при Драганов с малкия ми син-един път,бяхме на около 2 месеца и човека тогава ми каза,като проходи,ако има проблем го доведете пак.Не сме ходили повече,но мисля да го направя,защото ми се струва,че стъпва доста на вътре...може би има проблем със свода Thinking
Къде преглежда сега Драганов?

Аз водих моя при Алексиев точно защото мислех че ходи навътре. Но човека каза че всичко е нормално-стъпалото се формирало към 3-4г , и не ни предписа стелки както повечето правят.

Ние сме на 4,5г.

# 53
  • Мнения: 1 750
Значи тъкмо на време  Peace

# 54
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Искам да препоръчам д-р Венелин Алексиев. Страхотен специалист.Намира се зад Джъмбо на бул. България.

Четох, че не работи със ЗК. Каква е цената на прегледа?

# 55
  • Мнения: 1 750
Цената е 30лв. Но работи и в Горна баня ортпедията,където май може по ЗК,но не съм сигурна.

# 56
  • гр. София
  • Мнения: 2 524
Благодаря ти.
Май в Горна баня не преглежда, а извършва само операции, но може и да греща. Струва ми се, че нещо такова блях чела някъде  Rolling Eyes

# 57
  • Мнения: 1
Здравейте  Simple Smile
видях че споменавате д-р Драганов от Военна болница, затова бързам да споделя своя опит. Заведохме дъщеря ми на 2 месеца при него и след прегледа, не се установи никакъв проблем. Аз обаче бях решена да потърся второ мнение, защото в България за много неща вече предпочитам да съм сигурна до край, вместо да търпя последствията от собствената си доверчивост или така наречения късмет. Отидохме в Горна баня при д-р Кехайов, който горещо препоръчвам! Оказа се, че дъщеря ми има дисплазия на едната тазобедрена става и слава Богу, че я открихме рано. Минахме само с носене на ортопедични гащички, които само държаха крачетата и разкрачени за 40 дни и леки упражнения, но ако бяхме открили проблема по-късно, лечението щеше да бъде съпроводено с много повече ограничения за нея.
Само исках да ви препоръчам д-р Кехайов, а и ортопедията в Горна баня, по мое мнение, разполага с по-добра техника за прегледи.

# 58
  • Мнения: 31
Д-р Кехайов е много добър.Той оперира дъшеря ми и сега при него отведох и близнаците.Всичко им е наред. Grinning Simple Smile

# 59
  • Мнения: 3 736
В какво се състои дисплазията на тазобедрената става? Питам, защото звучи като проблем, а моята щерка без изявен проблем три месеца носи ортопедичните гащи - заради седалищното предлежание не бяха влезли достатъчно добре двете ябълки в тазовата кост. Оттогава не е била на преглед, но си ходи видимо съвсем нормално.

Общи условия

Активация на акаунт