Туба и Джансел в "Огнено сърце"-"Gönülçelen" и след това - Тема 176

  • 90 287
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Клари  Hug може, пък  Wink и да не си се изложила чак толкова на класното!  Peace

А иначе хубаво си се разписала, то и аз  Wink така, уж не съм много по писането,  hahaha ама като дойде музата...  Joy Joy Joy

Така, че  Wink ако има и други такива - моля се да ви посещава по-често музата, та и да четем повече!  Joy Joy Joy

А, сега и един клип вдъхновен точно от днешната серия.  Peace


# 61
  • Мнения: 2 195
Клари и аз ти благодаря, не защото възприемаме по сходен начин ситуацията, а за милите думи, които си написала.  Heart Eyes

# 62
  • Мнения: 4 535



Gönülçelen dizi Hasret & Murat ( Hero Enrique Iglesias)

Енрике Иглесиас    Герой

# 63
  • Мнения: 105
Здравейте и от мен! Wink
Първо да кажа,че на Туба много й отива тюркоазеното синьо-зелено,поне такова го видях на моя телевизор  Laughing Много красива и много чувствителна,прекрасно си играе ролята...За Мурат-не знам,не ми допадна от самото начало,може би защото е твърде дистанциран..А може би наистина под твърдата  му черупка има едно много наранено сърце... Thinking Освен това мисля,че концерта за него не бе най-важен,въпреки,че  от страни изглежда така..Просто искаше да направи звезда Хасрет,защото това бе нейния звезден миг/който за малко да провали с "новината"загрижения уж за нея Джихан  / ,и да,наистина тя мечтаеше за майка си...но  нима Мурат трябваше да провали  единствената възможност на Хасрет да покаже какво може,пред това, тяда заплюе наранена майка си...Защото нормално бе да се очаква  такава реакция от нейна страна....А втори шанс да бъде звезда-едва ли би имала...Мисля,че Хасрет по принцип е несправедлива,нито към него,нито към сестра си-в крайна сметка и тя без да изслушва взема прибързани решения...но филм...
И да-не знам нататък какво става.Но имам чувството,че Левент също е влюбен в Хасрет.И ако това не е гадно...не знам....Той ми е по-симпатичен,особено случката с оловния войник...Много  ми допадна но-на практика те като разглезени хлапета с Мурат  се хванаха на бас за Хасрет-това съперничество може би не е на добро...Макар,че на Хасрет със сигурност й е трудно да влезе в света на аристократите...Все пак уроците й дават възможност с достойнство поне за сега да се справя с тях. Flutter Лично аз не мисля,че Хасрет  трябва да бъде благодарна за роклите и другия свят,който й показа Мурат.Но за пеенето,до колкото той има  въздействие да доразвие таланта й-да,мисля,че би трябвало да му е благодарна.Само,че тя се влюби в него,а това усложни нещата по принцип,тя му се сърди повече  вече по принцип,а не заради майка си..Така мисля...

# 64
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Здравейте и от мен! Wink
Първо да кажа,че на Туба много й отива тюркоазеното синьо-зелено,поне такова го видях на моя телевизор  Laughing Много красива и много чувствителна,прекрасно си играе ролята...За Мурат-не знам,не ми допадна от самото начало,може би защото е твърде дистанциран..А може би наистина под твърдата  му черупка има едно много наранено сърце... Thinking Освен това мисля,че концерта за него не бе най-важен,въпреки,че  от страни изглежда така..Просто искаше да направи звезда Хасрет,защото това бе нейния звезден миг/който за малко да провали с "новината"загрижения уж за нея Джихан  / ,и да,наистина тя мечтаеше за майка си...но  нима Мурат трябваше да провали  единствената възможност на Хасрет да покаже какво може,пред това, тяда заплюе наранена майка си...Защото нормално бе да се очаква  такава реакция от нейна страна....А втори шанс да бъде звезда-едва ли би имала...Мисля,че Хасрет по принцип е несправедлива,нито към него,нито към сестра си-в крайна сметка и тя без да изслушва взема прибързани решения...но филм...
И да-не знам нататък какво става.Но имам чувството,че Левент също е влюбен в Хасрет.И ако това не е гадно...не знам....Той ми е по-симпатичен,особено случката с оловния войник...Много  ми допадна но-на практика те като разглезени хлапета с Мурат  се хванаха на бас за Хасрет-това съперничество може би не е на добро...Макар,че на Хасрет със сигурност й е трудно да влезе в света на аристократите...Все пак уроците й дават възможност с достойнство поне за сега да се справя с тях. Flutter Лично аз не мисля,че Хасрет  трябва да бъде благодарна за роклите и другия свят,който й показа Мурат.Но за пеенето,до колкото той има  въздействие да доразвие таланта й-да,мисля,че би трябвало да му е благодарна.Само,че тя се влюби в него,а това усложни нещата по принцип,тя му се сърди повече  вече по принцип,а не заради майка си..Така мисля...

Съгласна съм с повечето неща, които си написала!  Peace

А и  Wink защо ли пък да е благодарна Хасрет за роклите / те са, като сбъднат сън за нея, но и изискване за успешното и представяне на сцена и сред обществото/ или за този нов свят, в който навлезе, та тя самата казва, че не ги разбира / те не са, като циганите, които познава - открити и сърдечни, дори  Wink и скандалджии, когато са засегнати за нещо/.  Peace

# 65
  • Мнения: 885
Баги няма защо тази вечер ми е от ревливите и ми дойде музата понякога чрез писане човек може да изрази много повече Hug Вие сте ми като 2ро семейство Hug
Скрит текст:
След загубата на леля си и след всичко което преживях в този форум намерих спокойствие утеха подкрепа Hug Хасрет я разбирам защото и майка ми и бащами ме оставиха като малка сестра ми ме отгледа а после леля ми а тя си отиде Sad Света ми рухна но се съвзех и реших да се боря Sad Интересни ми е да ви чета защото мисля нещо но почна ли да го пиша става без всякакъв смисъл ooooh!
Цвети дана  Hug Hug

# 66
  • Мнения: 36 753


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СТУДЕНТИ – БИВШИ, НАСТОЯЩИ,
 БЪДЕЩИ И НАЙ-ВЕЧЕ ПРАЗНУВАЩИ! НАЗДРАВЕ!!!


# 67
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Добро утро!  Hug

И нали е събота!  Simple Smile 

А и не само  Wink... ЧЕСТИТ ПРАЗНИК на всички настоящи и бивши студенти, и техните преподаватели!   bouquet

Клари  Hug желая ти скоро  Wink това да стане и твой празник!  Peace

Скрит текст:
Клари, мила,  Hug трогнаха ме думите ти от снощи, много си преживяла за крехката си възраст.  Peace Но... виждам, че имаш силата да продължиш, знам и от личен опит - всяка загуба ни прави по-силни, но  Thinking и все някога, стига да вярваш силно в това - идва и времето, да ти случват все хубави неща! Така, че...  Hug

А, за настроение да добавя и малко красота.  Simple Smile



# 68
  • Мнения: 9 995
Добро утро!  Hug
Честит празник и от мен!  Hug
Синьо мечтание  Hug добре дошла ! Всеки вижда по различен начин света, и от там и малкия свят на нашето филмче.  Peace Хора всякакви. Важното е да умееш да приемеш чуждото мнение, когато е казано интелигентно, без нападки и обиди.  Peace Аз казах моето, ти каза твоето и разговорът стана.  Peace
Клари  Hug горе главата миличка, след дъжда винаги идва слънце!  Peace

Цвети  Hug празнична закуска!  Wink Мммм  Joy

Вижте какво намерих във фейса (пресата)


Zirve Tuba Büyüküstün’ün oldu
EN SEVDİĞİNİZ KADIN DİZİ OYUNCUSU KİM? anketimizde zirve Tuba Büyüküstün’ün oldu.

Yaptığı anketler ile ses getiren magazincity.com un son anketide bir hayli ilgi gördü.Ankete her zaman olduğu gibi yurt dışandan çok oy geldi.Hayranları ve sevenleri Tuba Büyüküstün’ü zirveye taşıdı.

Tuba Büyüküstün’ün ardından 2.Selen Soyder 3.Beren Saat 4.Bergüzar Korel ve 5.Nurgül Yeşilçay oldu..



http://www.magazincity.com/zirve-tuba-buyukustunun-oldu/

Имало е някаква анкета за най-любима актриса
Първа е Tuba Büyüküstün, 2.Selen Soyder 3.Beren Saat 4.Bergüzar Korel  5.Nurgül Yeşilçay

# 69
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Линка  Hug

Ами  Wink като пътуваш много, пропуснала си момента и да гласуваш, явно вече - не може!  Joy Joy Joy
Ние, обаче  Naughty - не, преди дни Надин ни пусна анкетата и... естествено, там са и нашите гласове, а Туба си водеше убедително още от началото.  Peace



А, дали ще ни пуснат днес фрагман?  newsm78

# 70
  • Мнения: 6
Добро утро момичета -кокичета!Много верни и интересни неща сте написали снощи.С удоволствие ви прочетох.За Мурат и аз мисля че за него концерта стана за него начин да помогне на Хасрет защото вече беше влюбен в нея а не поредния му успех на сцената както беше в началото.Обаче когато думите останат неизречени нещата излизат извън контрол точно като в този момент.За себе си Хасрет беше права,но лошия и навик да не изслушва докрай какво и се говори и да действа и погажда винаги лоша шега както сега така и по-нататък във филма.

# 71
  • Мнения: 885
Клари  Hug желая ти скоро  Wink това да стане и твой празник!  Peace
Клари  Hug горе главата миличка, след дъжда винаги идва слънце!  Peace
Благодаря Hug Линка права си наистина след дъжда и бурята идва слънцето Hug Hug

# 72
  • Пазарджик
  • Мнения: 425


ЧЕСТИТ 8-МИ ДЕКЕМВРИ!




# 73
  • Мнения: 4 535


Добро утро! Grinning Честит празник и за нашата студентка  Wink и то каква...отличничка! Joy Joy

Хубав ден желая! Peace Heart Eyes Hug

# 74
  • Мнения: 22
ДОБРО УТРО и честит празник.И една балада в настроението на МУРАТ.     

Общи условия

Активация на акаунт