Харесвате ли Лили Иванова?

  • 29 636
  • 320
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 1 383
коя Нети пее добре ?!
Нети на Дони ли ?
тя пее повече от фалшиво , няма никакъв глас , има много хубави крака иначе ,
а Луната спи ми е любим клип .

Не пее добре подбраните песни-не са за нея, затова не и се получава добре.
Иначе, както писах-минала е през доста ситна цедка на ДРХ, където няма неможещи да пеят. Laughing

И защо не подбира правилно песните си? Измъчвам се да я слушам, честно...
Да е певица не е само да може да пее вярно (време е за този шлагер).

# 241
  • Мнения: 9 990
Именно де. Не е само това или онова.Гласът и е обработен, има го и е за определен тип музика. Защо не си подбира-не знам....Не съм писала, че я харесвам, просто ми е смешно някой като заговори за глас...имал бил някой си глас...без да знае какво точно значи даже това. То всеки има глас.Не е и до можене да пее вярно .Нети има глас, може и да пее вярно (това освен слух се и научава и тя го владее, след като е концертирала достатъчно дълго-хоровото пеене не предполага, че се пее фалшиво, пък да те аплодират  Wink)
Но темата не е за Нети де. Laughing

# 242
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да, пяла съм в хор и знам, че можеш да се скриеш ако изпееш няколко фалшиви ноти в групата. Но хоровият певец не винаги гарантира добро индивидуално изпълнение - даже обратното се получава.
Сещам се за Ал Бано и Ромина - нейния глас се губи пред неговия и става за поддръжка, но при индивидуални партии - издиша. Същото се получава и при Дони и Нети.
Извинявам се за отклонението...  Peace

# 243
  • Мнения: 9 990
Ау, хахаха, точно в хора не може да се скрие фалша. Огромна заблуда е. Чува се прекрасно.Ако не се чува, означава, че половината пеят фалшиво или се надвикват един с друг и това не е добър хор.Да пееш хорово значи да чуваш прекрасно този до теб.Диригента, застанал пред теб чува Точно Кой е изфалшивил и те поглежда...да кажем укорително, хахаха. Няма скриване, сори. В другото си права-соловото изпълнение  е различно.И на Нети си личат вокалите, просто не е за такива песни тя, Доньовски стил. Grinning

# 244
  • Мнения: 9 903
Jizzlobber , лайк Simple Smile

# 245
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 673
Как да няма фенове Лилито, ами червените бабички..Ясно е, че 20-30 годишните няма да слушат Лили Иванова.
Много са ми смешни такива категорични и леко ограничени изказвания.
А зелените и посинелите бабички какво слушат?
Харесвам гласа на Лили Иванова,
смятам, че поддържа тялото си чудесно,
бях на концерта й с майка си и със сина си, когото трудно успях да убедя, че не е младо момиче - за около три часа тя почти не спря да се движи супер активно на сцената - да вземем да се преброим спесващите тук, колко от нас биха издържали? Хайде, за мотивация ще викна - кой не скача е червен, дали ще успее това да те държи ритъм толкова дълго, а gitadam? За да не вземе някой да те помисли за червена лелчика, не за друго  Mr. Green
Иначе има лека хладност и дистанцираност в поведението й, но това не е моя работа.
Нито колко деца има, защо няма или защо не ходи да спасява бели мечки в беда.
Гледам на нея като певица и толкова.

# 246
  • Колибите
  • Мнения: 357
Лили Иванова пееше на всички концерти на СДС, нееднократно е заявявала пристрастие към въпросната партия. Това само за да освежа паметта на някои по отношение на цвета на бабичките  Joy, пък и за да сме обективни по отношение на фактите.

Скрит текст:
А сегашните деца-индиго дали ще станат лилави бабички и лилави дядовци?

# 247
  • Мнения: 14 638
НЕ,не мога да понасям лили Иванова и никога не съм я понасяла,пък ако ще не знам си какъв талант да има.Противни са ми песните и,визията,изказа,дори кичозният и апартамент(виждала съм го по тв) и всичко свързано с нея.Много ми е жалка като хем се оплаква,че не я уважават,хем се опитва да внуши как не и пука.

# 248
  • Мнения: 4 569
На Бъдни вечер от 20 часа по бтв ще дават нейн концерт.

# 249
  • Мнения: X
Лили Иванова пееше на всички концерти на СДС, нееднократно е заявявала пристрастие към въпросната партия. Това само за да освежа паметта на някои по отношение на цвета на бабичките  Joy, пък и за да сме обективни по отношение на фактите.

Скрит текст:
А сегашните деца-индиго дали ще станат лилави бабички и лилави дядовци?


Да, първо беше омъжена за сина на сатрапите Пеко Таков и Вълка Горанова, после стана първа седесарка, после мина в НДСВ, на миналите избори беше пяла за кандидат на БСП, а по последни данни е първа герберка. Много последователен човек.

# 250
  • София
  • Мнения: 23 098
Много последователен човек.
Важното е от кои ще получи най-много пари. Не че й пука за коя партия пее.

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Това че пее на концерт на някоя партия не означава че има политически пристрастия!
Те политиците ни се прехвърлят от партия в партия какво да коментираме певците кога и за кого за пели-сигурно за публиката те са от народа!

# 252
  • Мнения: 5 710
Абе.. според мен има едни хора... които в Япония например ги наричат "национални съкровища".
Хора със статут на съкровище, това е велико представяте ли си...
Та, има някакви дребни душици, които нямат проблем да плюят и по майка Тереза, обаче като цяло една нация има нужда от своите културни, научни, духовни съкровища, защото иначе тя ( нацията) е един сбирщайн от някакви 'ора без точки на свързване.
Лили Иванова ще ви се, или не ви се ще е сигурно в топ 5 листа на българските 'национални съкровища" и няма никакво значение кой я харесвал, пък кой не, пък как се обличала, какъв лош човек била, ма защо дръзнала да няма деца и тн и тн и тн... плювейки.
Има значение че примерно от че от Х албума Х-У са платинени и се е разписала жената в златната книга, това е.

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Харесвам я и в момента и гледам концерта и от зала Армеец!!  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 1 508
И аз я гледах, но нищо хубаво не мога да кажа. Mr. Green Все я срявняваме с големите световни имена, ама е толкова скучна на сцената. Не вярвам да е от възрастта й, от години я помня все така странно подскачаща и поклащаща се, все едно аха и ще падне. Талантлива и с дълголетно творчество, но статична на сцената и меланхолична до болка.

Общи условия

Активация на акаунт