Харесвате ли Лили Иванова?

  • 29 635
  • 320
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9 903
проблемът им е с ниската музикална култура. На мнозина и с културата въобще, но да не се отплесваме.

# 211
  • София
  • Мнения: 3 099
Спомням си едно изключително умно, интелигентно и деликатно изявление на Лили" След като се върнах от дълго турне в СССР, една колежка ме видя и ми каза " Ама ти жива ли си? Чухме, че си умряла там" Скоро след това дъщерята на тази колежка умря"....Друго изявление " когото съм прокълнала, всеки го е достигнало".

Много умно изявление, направо звездите ви говорят! Пък препратката направо е за интелектуален Оскар!

# 212
  • Мнения: 9 990
Детска градина Детелина-харесвам я, не я харесвам. Сякаш на някого му пука. Лилито си е Лили.


Такава е темата де...
Другите неща са глупости...

# 213
  • Мнения: X
И да,кичът при нея достигна голям размер. Много по-стилни са Йорданка Христова,Маргарита Хранова и др. от нейното поколение.
Йорданка определено изглежда по-добре, но и по принцип е по-младичка, а Маргарита Хранова може да й бъде дъщеря на Лилито. За жалост и двете напоследък нямат нито една песен за свят.
Докато за баба Лила пишат доста кадърни хора открай време.

# 214
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
И да,кичът при нея достигна голям размер. Много по-стилни са Йорданка Христова,Маргарита Хранова и др. от нейното поколение.
Йорданка определено изглежда по-добре, но и по принцип е по-младичка, а Маргарита Хранова може да й бъде дъщеря на Лилито. За жалост и двете напоследък нямат нито една песен за свят.
Докато за баба Лила пишат доста кадърни хора открай време.
Хайде де! Маргарита Хранова е 51-ви набор, Лили - 39-ти! С 12 години разлика и може за й бъде майка! НЕщо да не сте объркали етносите. Grinning А с Йорданка имат само 4 години разлика, което не е кой знае какво.  И двете имат нови, хубави песни, но те не звучат никъде, освен инцидентно покрай някое и друго интервю.

Спомням си едно изключително умно, интелигентно и деликатно изявление на Лили" След като се върнах от дълго турне в СССР, една колежка ме видя и ми каза " Ама ти жива ли си? Чухме, че си умряла там" Скоро след това дъщерята на тази колежка умря"....Друго изявление " когото съм прокълнала, всеки го е достигнало".
Това малко на градска легенда мяза. Ама едно друго нейно изявление си спомням, надлежно документирано в сп. "Българска музика" от 1975-та година. Запитана защо хората не искат да слушат "сериозна" музика, Лилито си казва откровено: "Ами защото искат да слушат естрадна музика. А не да ходят по разни симфонични концерти, да ми скрибуца там някаква цигулка и да не знам какво иска да ми каже с тая цигулка" (цитатът е по памет, който се интересува, библиотеки и архиви - бол). Култура ми Янко!

# 215
  • Мнения: X
Ами подмладих ги, какво да се прави  Laughing.
Маргито все се пъне за Евровизиите, и на нейния ентусиазъм се чудя, ама хей на. Нямат песни и клипове, които да ги излъчват по музикалните канали, а баба Лили има.
Йорданчето ми е безкрайно симпатична, но освен "Песен моя" няма нито една друга запомняща се песен, която да не е някакъв кавър на добре познати или добре забравени песни.
При все това Маргито и Данечето ми изглеждат щастливи и удовлетворени от живота си, докато Лилито все нещо киселее.

# 216
  • София
  • Мнения: 3 099
...
При все това Маргито и Данечето ми изглеждат щастливи и удовлетворени от живота си, докато Лилито все нещо киселее.

Именно. И дразнещата роля на жертва, която цял живот се бори със световната конспирация срещу себе си, вмъкването във всяко интервю на тъпашки изказвания от рода на "Някои хора.... злоба.... завист...." ми докарват позиви за драйфане!

# 217
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
Ами подмладих ги, какво да се прави  Laughing.
Маргито все се пъне за Евровизиите, и на нейния ентусиазъм се чудя, ама хей на. Нямат песни и клипове, които да ги излъчват по музикалните канали, а баба Лили има.
Йорданчето ми е безкрайно симпатична, но освен "Песен моя" няма нито една друга запомняща се песен, която да не е някакъв кавър на добре познати или добре забравени песни.
При все това Маргито и Данечето ми изглеждат щастливи и удовлетворени от живота си, докато Лилито все нещо киселее.
Вярно е, че Лили снима бая клипове. Марги също ги има, а концерт направи тая година - доколко хубав е, ще видим покрай празниците. Но песните й не са нещо особено напоследък, въпреки това гласът й е много по-читав към момента от Лилиния. Докато при Йорданка се получава нещо интересно - един я знаае с "Песен моя", друг с "Делфините" (Димитър Вълчев), трети с "Пред есен" (Тончо РУсев) или с "Тежък характер" (Стефан Димитров"), за кавърите си права, има много, както и всички останали наши певци, но нейните някак останаха популярни.

# 218
  • София
  • Мнения: 2 995
...
При все това Маргито и Данечето ми изглеждат щастливи и удовлетворени от живота си, докато Лилито все нещо киселее.

Именно. И дразнещата роля на жертва, която цял живот се бори със световната конспирация срещу себе си, вмъкването във всяко интервю на тъпашки изказвания от рода на "Някои хора.... злоба.... завист...." ми докарват позиви за драйфане!

Е ти виж тая тема само и после кажи, че е без основание.
А Маргито и Данчето са гугутки, но за тях тема няма. Няма и да има.

# 219
  • гр. Шумен
  • Мнения: 521
...
При все това Маргито и Данечето ми изглеждат щастливи и удовлетворени от живота си, докато Лилито все нещо киселее.

Именно. И дразнещата роля на жертва, която цял живот се бори със световната конспирация срещу себе си, вмъкването във всяко интервю на тъпашки изказвания от рода на "Някои хора.... злоба.... завист...." ми докарват позиви за драйфане!

Е ти виж тая тема само и после кажи, че е без основание.
А Маргито и Данчето са гугутки, но за тях тема няма. Няма и да има.
Ами без основание е. След като си решил да бъдеш публична личност, да бъдеш звезда, ще си береш гайлето. По принцип публичните личности са на показ, винаги са обсъждани, много често негативно. И то не от злоба и завист, а може би, защото, както се писа по-горе, хората виждат в тях някакъв вид икони, и всяко отклонение в поведение, дейности, им носи по-големи негативи, отколкото би трябвало. Защо никой не пуска теми за Стояна Мутафова? ЗАщото в общи линии се държи на положение и не се забърква в скандали, а когато го направи, измъква се по някакъв приемлив начин (случките с ЛАтинка ПЕтрова). А когато Алла Пугачова се появи преди няколко години пияна в Юрмала знаете ли какви коментари отнесе в руската преса и по руските форуми?
Нелепо е да правим от един артист, пък бил той и с таланта, волята, амбицията на ЛИли Иванова национален символ или да вменяваме на всеки българин задължението да я харесва, а ако не я харесва, това задължително е злоба и завист. Особено забавно ми звучи апелът да се гордеем с Лили Иванова. Всеки нормален човек се гордее със собствените си постижения и се срамува от собствените си резили (същата работа със задължението да се срамувам от Валентина Хасан - Кен Лий). Така че много моля, ЛИли може да е невероятен творец и артист, но няма опция да бъде харесвана от всички.

# 220
  • Мнения: X
...
При все това Маргито и Данечето ми изглеждат щастливи и удовлетворени от живота си, докато Лилито все нещо киселее.

Именно. И дразнещата роля на жертва, която цял живот се бори със световната конспирация срещу себе си, вмъкването във всяко интервю на тъпашки изказвания от рода на "Някои хора.... злоба.... завист...." ми докарват позиви за драйфане!

Е ти виж тая тема само и после кажи, че е без основание.
А Маргито и Данчето са гугутки, но за тях тема няма. Няма и да има.

Аз пък не знам на кой му дойде на ум да сравнява Данчето Христова и Маргарита Хранова с Лили Иванова. Първите две са просто част от милите глупости от времето на соца.

# 221
  • Мнения: 2 898
Аз пък не знам на кой му дойде на ум да сравнява Данчето Христова и Маргарита Хранова с Лили Иванова. Първите две са просто част от милите глупости от времето на соца.

A баба Лили е от преди соца  newsm62.
По темата - има дарба, но няма приятели. Знам, че ще ме нападнат, но всичките и песни накуп не струват колкото едно отгледано дете. И от сцената трябва да си тръгнеш с достойнство, а не като заприличаш на маймуна.

# 222
  • Мнения: 4 300
Що, да не е манекенка на Викториас сикрет?

# 223
  • Мнения: X

A баба Лили е от преди соца  newsm62.
По темата - има дарба, но няма приятели. Знам, че ще ме нападнат, но всичките и песни накуп не струват колкото едно отгледано дете. И от сцената трябва да си тръгнеш с достойнство, а не като заприличаш на маймуна.

Баба Лили е от същото соц време, само че се е изявявала и развивала независимо и извън него. За разлика от другите две, които (ако не си дочела) считам за остатъци от милите родни глупавини от онова време. Нямам друго обяснение за присъствието им в музикалния свят.

Останалата част от това изказване е едно от най-грозните и тъпи неща, които съм чела.

# 224
  • Мнения: 2 898
Останалата част от това изказване е едно от най-грозните и тъпи неща, които съм чела.

Въпрос на приоритети в живота  Peace

Общи условия

Активация на акаунт