Бебеправене тема 22 - Коледата наближава и семейството ни се увеличава!

  • 15 650
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 767
Добър вечер момичета Hug Hug Hug
Много сте изписали за 2 дена връщам се да ви чета.
При мене нищо нова,утре 7 ден от О ще пускам прогестерон.Някоя знае ли дали има значение кога да го пусна преди или следобед.Гладна и жадна ли трябва да съм Simple Smile.Предварително благодаря.

# 691
  • София
  • Мнения: 8 131
Бени, най-добре е сутринта. Тогава е най-показателен. За другото не съм сигурна, но за всеки случай е по-добре да си гладна и жадна.

# 692
  • Мнения: 767
Бени, най-добре е сутринта. Тогава е най-показателен. За другото не съм сигурна, но за всеки случай е по-добре да си гладна и жадна.
Весиии Hug Hug Hug ,златна си мнооого благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 693
  • Мнения: 718
Лека нощ от мен момичета изчетох ви.Дани идвай веднага на отчет........ Laughing Hug на всички ви.

# 694
  • Мнения: 767
Дани,мила влез и се отчети зарадвай ни с едно положително тестче Praynig

# 695
  • София
  • Мнения: 8 131
Сега видях, че Дани не е влизала от събота. Дано всичко е наред!  Praynig

Нелка, при теб какво става?

# 696
  • Мнения: 1 846
Добро Утро от мен!
Макар, че не съм лягала днес...от два дни съм с най-странния цикъл на света. Почти без болки, само от време на време и оскъден до безобразие. Утре-днес ще ходя на лекар да видим какво ще каже. Дано всичко да се оправи, че не ми е ясно вече кое какво е.
Извинявам се, не съм ви изчела нямах време.
Приятен ден на всички.  bouquet

Сигурно докато ви изчета вече ще сте направили новата тема. Confused

Благодаря, че сте се сетили за мен. Cry

Последна редакция: вт, 18 дек 2012, 05:53 от Съншайн

# 697
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Добро утро и от мен!!!
Дани - надявам се, че всичко е ОК... изприщи ме!
Съншайн... този цикъл много странно звучи...
Аз мисля, че си чакам лелята - апетита ми е зверски... особено за сладко (качила съм 1 кг... УЖАСССС!!!), излезли са ми пъпки... задържала съм вода... ох, да идва, че да се маха и да действаме отново!
Желая на всички хубав ден и чакам хубави новини...

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Ева, мерси за кафето.  Hug
Дани и аз чакам с нетърпение новините.
Нели кога ще правиш тест?
На всички  многоо  Hug Hug Hug и хубав ден!!!

Последна редакция: вт, 18 дек 2012, 09:15 от pival

# 699
  • Мнения: 2 022
Добро утро, мадами!  Hug
Съни, харесва ми аватара ти и подписа!  Hug Изглеждат ми много късметлийски! Дано да съм познала!  Praynig
Ева, страотно кафе! Голям кеф да го пия с вас!!! Стига яж, ей!  Naughty
Пивал, ти как си бе мило?  Hug
Айдееее Веси, Ивелинке.... добро утро!!!!
Ох, за Дани вече взех да се притеснявам да ви кажа  newsm78 Дано всичко да е наред!  Praynig
Идвайте всички, че не ми се пие кафе сама.... Къде сте Блу, Криси, Тоничка, Бени, Кристи, Нелка, Секси, Сао, Лемончо, Тонилив, Тоито.....абе доста народ ми се губи напоследък newsm78

# 700
  • София
  • Мнения: 8 131
Добро утро. Напоследък наистина всички се изпокриха.
Хайде и аз на хубавото кафенце на Евето, та да си правим компания.
Принцеске, мила, любима, как са при теб нещата? На какъв етап си?
Съншайн, стискам палци за лекаря.  Hug
Пивалче, ти как си? Всичко е наред, нали?
Бени, чакаме резултата от прогестерона.  Praynig
Гушкам ви всички и подготвям новата тема!  Hug

# 701
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Принцес  Hug, ти как си? Аз  съм добре. Леко ме наболява. В петък съм на лекар, дано всичко е ок.
И аз се притеснявам и мисля за Дани, вчера цял ден надничах.
Весе, чакам си новата тема  Hug. Пак ще ви досаждам в нея, така свикнах с вас  Hug  Hug

# 702
  • Мнения: 2 022
Веси, сладкиш такъв.... аз съм на етап: нищо не знам, нищо не следя, само си обичам мъжа  Embarassed Не мога и не искам сега да се напрягам по празниците със сметки и изчисления. Може да ви се вижда безотговорно, но даже и не съм си поставила условие за секс на всяка цена. Като мине Новата година ще я мисля тогава... а до тогава жив е живота   newsm68

Ухаааа....готова съм за новата тема и я чакам с нетърпение.... Господи, колко ще е прекрасна...представям си! Уау...умирам от кеф!!!  newsm44

Оффф...щях да ви показвам каква скиорка съм:
Скрит текст:
Хи-хи-хи......

# 703
  • София
  • Мнения: 8 131
Е много ясно, че няма да се затормозяваш.
Аз питах просто на какъв етап от цикъла си? Та да знам кога да чакам добрите новини.  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 2 022
Днес ми е 14 ден.... по документ НЕ чакам на 30 декември....ако няма някакво лъжливо необяснимо закъснение без причина /като миналия цикъл/

Общи условия

Активация на акаунт