Бебеправене тема 22 - Коледата наближава и семейството ни се увеличава!

  • 15 643
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 8 131
И аз ще почивам от 22 до 2. Много съм доволнааа!  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 2 022
Дай адрес и да нападаме темата НОВА.....

# 737
  • София
  • Мнения: 8 131
Още малко търпение...

# 738
# 739
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 836
И на мене ми е едно коледно такова. Утре пристигат дечицата от местната детска градина да коледуват при нас. Снощи тичах да им купувам подаръци, та утре да се отчетем както си трябва. Направо съм замаяна от цените на детските артикули. Взех по един шоколад, по един шоколадов дядо Коледа, по една книжка със задачки и картинки за оцветяване и по един комплект цветни моливи и се оръсих 170 лв. В магазините всичко има, но като кажеш - 30 броя и те гледат като извънземно. Много ми се искаше всичко да е еднакво - само книжките да са разделени на такива за момичета и момчета, като съответно пак да са еднакви за всяка група, но в крайна сметка взех различни, макар и пак тематични. После не мога да намеря торбички - едни цени им наслагали, ум да ти зайде. Викам си - то опаковката по-скъпа от подаръка. Намерих едни сравнително евтини, то пък направо си беше приключение да намеря толкова много еднакви. Накрая горе-долу ги нагласихме нещата и сега утре ще чакаме децата да дойдат. Та това ми дава коледно настроение. Миналата година беше другата градина и много сладко се получи. Искаше ми се да взема някакви обучителни книжки - числа, букви, но се оказа, че това да купуваш подаръци за деца и то еднакви си е живо приключение.

Общи условия

Активация на акаунт