Бебеправене тема 22 - Коледата наближава и семейството ни се увеличава!

  • 15 650
  • 739
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 398
Здравейте, момичета!
Как сте?
Принцеске, много хубаво и интересно видео, изгледах го цялото и мисля и на моя да го покажа довечера:) Ние  стеб заедно вървим по дати  Wink Дано тази Нова година ни донесе най-желания подарък! На всяка една от нас, които сме се събрали тук, защото всяка заслужава да бъде майка.
Съншайн, да не е цветна бременност?  Praynig Защо не спиш ти по нощите?  Naughty
Данито почна да ме притеснява  Thinking Дано всичко е наред и скоро да ни навести с добра новина Praynig
Нямам търпение за новата тема Simple Smile
Още 4 дена и излизам в 11 дневна почивкааааа newsm44

# 721
  • Мнения: 2 022
Кристишка, да ти завиди човек! И милото излиза в отпуск и аз се кефя максимално. Само майка му да не ни прати по дяволите всички планове.... Тая пък няма-няма като взема, че я спомена... да ме прощавате де!
Чакам новата темичка с нетърпение............

# 722
  • Мнения: 718
И аз в петък излизам в отпуск за почти 2 седмици newsm44 newsm44 newsm44

# 723
  • Мнения: 2 022
Лелееее.....момичета, какво ще правите толкова време?  newsm78 Освен бебоци де  Blush

# 724
  • Мнения: 630
Пфуу, те ме те, дотътрих се момички! Треска ме тресе тези дни от какво ли не, но пък ми е гот няма да крия.. Twisted Evil Как са всички?

Танче, Весе- любовите ми виртуални!  Hug
Принцесссс, ските още те държат, аз бях сигурна, че там се е случило нещо нагорещяващо, но ме досрамя да споделя... Embarassed  Весе- вие открихте ли голямото обичане на годината ?

Дани- наистина е притеснително така като сме свикнали да сме дупета с гащи, дано се появи и да затвърди чудесията с двете черти...

Лемънче- смело и в атака, че борбата е жестока!  Mr. Green
Кристи- не може така да се разберем, хем нова позиция, хем отпуск, пиле шарено...вие кога ще се упражнявате креватното джудо??  Twisted Evil

Евчето- звучиш по-добре от изминалите дни, а как ме наслунчи с това зад кафето на снимката аууу

Танче- снощи ходих да прибера от банкет съкровището,че ме беше шубе там по паркингите и шубраци да й се не случи нещо  Crazy  милото го няма и се обичаме само по теуефона  

Хубав ден, пуу напук на мърлявото време

# 725
  • Мнения: 2 022
Танче- снощи ходих да прибера от банкет съкровището,че ме беше шубе там по паркингите и шубраци да й се не случи нещо  Crazy  милото го няма и се обичаме само по теуефона  
Боже, жено, ти ме изумяваш....ама някой да не е луд да си вкарва таралеж у гащата бе?!?  Shocked
Можа ли се загуби някъде!!! Ама ти имаш голяяяяямо сърце, пък може жената и да е заслужила да бъде прибрана. Няма да кажа нищо повече.....
Радвам се, че се появи все пак!  Hug
А дано и Дани да се появи да каже две думи......

# 726
  • Мнения: 630
Няма да се свеня и ще призная, че беше насилствено, казах "да", а отвътре викам "еее,верно ли ми звъниш да те прибера бре нахална жено"
Та така, после си кръкнах чашка бейлис горе в нашето гнездо.
Тук от 2 дена всички работят като луди при нас, нямам търпение да дойде Коледата.
И аз се радвам, лигавча се, но си ми липсва напоследък да си седна по одрипана пижама с кафе и да си говорим...ама... Mr. Green

ПС:Момичета не ми се смейте , ако обичате!

# 727
  • Мнения: 2 022
И аз се радвам, лигавча се, но си ми липсва напоследък да си седна по одрипана пижама с кафе и да си говорим...ама... Mr. Green

ПС:Момичета не ми се смейте , ако обичате!
Ей пък затова си те обичам много!  Hug Щото си безкрайно истинска!  Hug
Никой няма да ти смее, щото  #2gunfire

# 728
  • Мнения: X
Здравейте и от мен,девойки красиви! Hug Нямам време нищо да напиша,най-сетне се освободих малко и разбира се си пия неизменното кафе. Връщам се сега да ви изчета подробно. Иначе нищо ново при мен. На бачкане съм,много съм гладна но няма пък да ям. Като се сетя по празниците какво плюскане пада..ужас. После диети и спорт. Прегръщам ви всички много силно. Hug Hug Hug

# 729
  • Мнения: 398
Ивке, Голяма си Сладурана    Hug
Аз да ви се похваля, милото ми прави стриптиз. Едвам го накарах...ама стана много добре  smile3521

# 730
  • Мнения: 630
аааааааа Криси, ти ме подлуди , хахахаха как не те напуши смях, я кажи! Леле представих си го милото и ми стана жал , докато се кълчи да му удариш една запалка по дупето

Танче мое на мига те гушнах
то всички де, ама пиша бързо, после превключвам на една Екселска таблица и стриктно въвеждам, такава съм си аз -работлива до края хаха

# 731
  • Мнения: 2 022
Кристи, леко ме шокира  Shocked....верно как не се разсмя?  newsm78
Веднага си представих: страсти по Коледа
Скрит текст:

Ивке,  цун, цун, цун  Hug

# 732
  • Мнения: 2 003
Здравейте, как сте?
Виждам, че пак сте напреднали ... време за нова тема. Simple Smile  Hug
Весито - къде е да я направи Simple Smile

# 733
  • София
  • Мнения: 8 131
Лелеее, какви ги вършите бе, ще ссе задавя!
Танче, с тоя скрит текст така ме шокирА!  Mr. Green
Ивенце, ама много си сладка!  Hug
Тоито, пече се темата!  Mr. Green

# 734
  • Мнения: 2 022
Дебна за новата тема.......

Общи условия

Активация на акаунт