Бебеправене тема 22 - Коледата наближава и семейството ни се увеличава!

  • 15 658
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз искам малко да поразсъждаваме. Всички казват - Стана като спрях да го мисля! Е, много ми е чудно как успявате да не мислите за нещо толкова важно, сериозно!
Наистина не ми е ясно как мисълта за дете би могла да се преодолее...

Мисс, направлението важи 40 дена, а не брой посещения. Мисля обаче, че повечето тук ходим на частно.

# 16
  • Мнения: X
Супер, започваме с положителен тест! passion1, честито!

# 17
  • Мнения: X
passion,честито и от мен! Хайде повлечи краче на всички тук! Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 846
Ух, едвам се включих в новата тема публкването беше почти невъзможно! Shocked
passion1 честито! Hug  bouquet
Belle-Etoile  bouquet
KristinaKG голяма късметлийка си за мъжа ти, сем.бизнес и 9 г. приятелство превърнато в ти знаеш какво. И при мен с приятелството и мъжа ми беше подобно. Peace Hug
За всички които не мога да изброя Голяма прегръдка. Hug

Съншайн, колко кръвно вдигаш? И аз имах такъв период, но се оказа, че всичко е на нервна почва.
 
130 много ми е при мен 110 е добре, Може и от нерви да е благодаря ти за успокоението. Hug


Съншайн, пий някакви билки, които действат диуретично. Това ще ти помогне за високото кръвно. Но според мен си иди на лекар... това не е нещо, което човек да лекува в къщи сам... В смисъл - иди на лекар ако се повтори...

Ох, малко дълъг стана поста ми, но...
Хубав ден и много Усмивки на всички!!![/i][/color]
Евче, какви билки да пия и аз си го мислех. Аз по принцип задържам вода от щитовидната жлеза....така, че не е необичайно за жалост.
Хубав ден и на теб и на всички.  bouquet

sao  Hug Благодаря ти за вчерашния лек, който ми даде.
Принцеске  Hug
Иве, днес съм по-добре благодаря ти, а ти как си след вчера? Hug
Kristisha  Hug по-добре съм не съм мерила обаче кръвното.
На всички успешен ден и приятни почивни дни. Hug
Айде написах се, че много имаше за четене ама почвам да ви стигам темпото. Laughing

# 19
  • Мнения: 260
 Честито passion1 и аз цоп

# 20
  • Мнения: 182
passion1, честито и от мен. Ще споделиш ли малко повече за някакви симптоми, усещатия и т.н.?

# 21
  • Мнения: X
Аз искам малко да поразсъждаваме. Всички казват - Стана като спрях да го мисля! Е, много ми е чудно как успявате да не мислите за нещо толкова важно, сериозно!
Наистина не ми е ясно как мисълта за дете би могла да се преодолее...

Веси, не знам. При нас първия път стана веднага и нямах време да се замисля. Сега обаче, когато не става, също ми е трудно да си представя как става немисленето.
Впрочем, дори когато човек вече има дете, нетърпението е голямо.

Знам, че когато една жена/двойка има репродуктивни проблеми (а дори и да няма, но бебето се бави), една от най-неприятните фрази, които може да чуе, е: "Успокойте се и ще стане." Обикновено го казват точно жените, които забременяват без проблеми.

# 22
  • Мнения: 718
Хаиде и аз  да се включа,Весе прекрасна е темата ти си знаеш  и аз незнам как успяват да не мислят аз поне веднъж на ден си спомням че се опитваме да правим бебе....,честито на бременлийката и лека бременност, наистина хубаво начало на темичката.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 676
Честито и от мен  Hug  Hug  Hug
Всеки ден ме болят яйчниците, гърдите и понякога кръста, ми как да не го мисля, като тези болки ми напомнят.

# 24
  • Мнения: 50
Веси, аз не съм спирала да го мисля, просто не бях толкова вглъбена и вманиачена имах доста работа и просто някак си се бях примирила. Пих 14 дни геритамин нео с приема на който още една много близка моя приятелка от форума забременя  Laughing .
Да ви кажа момичета не знам какви признаци имам, защото аз всеки месец имах някакви болки, бодежи и какво ли още не  Laughing Laughing , този месец просто не ми дойде на 30 тият ден, а принципно съм като по часовник и не ме боляха гърдите, боли ме чат-пат корема като все едно ще ми дойде, но това до вчера. Сега съм абсолютна свежарка  Laughing и изобщо не мога да осъзная какво става.
Вие най - добре знаете и разбирате когато не става от първият, вторият, третият месец какво ли не минава през главата - запушени тръби и проблеми. Но май всичко ни е в главата, отдавате се и мислите си ги насочвате към нещо друго... май това е начина.

# 25
  • Мнения: 1 846
Аз искам малко да поразсъждаваме. Всички казват - Стана като спрях да го мисля! Е, много ми е чудно как успявате да не мислите за нещо толкова важно, сериозно!
Наистина не ми е ясно как мисълта за дете би могла да се преодолее...

Мисс, направлението важи 40 дена, а не брой посещения. Мисля обаче, че повечето тук ходим на частно.
Весе и аз това се чудя!!! newsm78

А за направленията важат 30 дни. От дата до дата, но пак зависи дали няма съботи и недели.
Мисс, напиши ако имаш направление от коя дата е за да ти кажа до кога важи? Peace

# 26
  • Мнения: 218
Честито на passion1 и дано повлече крак след себе си!
Това с немисленето и аз не знам как се получава, явно аз съм доста обсебена от бейбиплана.

# 27
  • Мнения: 139
Аз искам малко да поразсъждаваме. Всички казват - Стана като спрях да го мисля! Е, много ми е чудно как успявате да не мислите за нещо толкова важно, сериозно!
Наистина не ми е ясно как мисълта за дете би могла да се преодолее..
И аз направо се чудя как да не го мисля.Имало е случай когато имам много работа,проблеми и т.н,да, за момент забравям,но когато дойде време за цикъл-за друго не мисля.

# 28
  • София
  • Мнения: 8 131
Съншайн, 130 не е високо кръвно. Да, може да се чувстваш дискомфортно, ако си свикнала с по-ниско, но в никакъв случай не би могло да ти причини някаква вреда. Не го мисли просто. Кръвното се вдига много често на психическа основа!
Пешън, а друг месец болят ли те гърдите преди М?

# 29
  • Мнения: 259
Привет и от мен  момичета
Отново поздравления за Весето - страхотна тема, пожелавам Ви момичета по едно такова сладурче. smile3501 newsm51
Честито на  passion1 лека и безпроблемна  preggo
По въпроса за не мисленето, какво да кажа... Няма начин да не се мисли и да се избегне, особено, когато е планирано и толкова жадувано.
Скрит текст:
В началото много го мислех, за секунда не преставах, момичета бях стигнала до такава крайност, че не ми се ходеше на работа.  Weary Сънувах тестове, бебета направо се бях побъркала, нямах търпение да видя дали теста ще ме зарадва. Но до сега не е .. Sad на третия месец просто се отказах да си причинявам такава болка.
Няма как да не го мислим, аз и сега го мисля, надявам се всеки месец да се е получило, но вече не ми е така обсебващо. Ясно е, че ще чакам и реших поне чакането да не ми е болезнено. Продължаваме напред, пък когато стане, както разбрахме, не може да се планира.

Общи условия

Активация на акаунт