Бебеправене тема 22 - Коледата наближава и семейството ни се увеличава!

  • 15 655
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 337
Хоп при вас да си ви наглеждам и в новата темичка  Hug Hug Hug

passion1 лека и безпроблемна бременност  preggo

Последна редакция: пт, 07 дек 2012, 15:25 от Cvety_U86

# 31
  • Мнения: 3
момичета, толкова бързо изписвате тия теми, че не мога да ги изчета Simple Smile дано всички, които пишат скоро да видят 2-те чертички Simple Smile аз за пръв път съм тук, но май имам нужда от малко позитивизъм.....и като чета ....определено го получавам Simple Smile

# 32
  • Мнения: 20
Лелее, два дни не съм се включвала и вече има нова темичка  Simple Smile Записвам се тук, а довечера ще наваксвам със старите странички,че много работа имам Simple Smile голяма  Hug за всички. Ева Б., благодаря ти за хуваите пожеланиял Пожелавам си по един такъв пухчо за всички ни. Иначе аз не чаках на 5-6 и да ви кажа,все още я няма лелката. Но е рано още да се надявам и се старая много да не го мисля. От 3 дни имам някакви болки, които в началото ми приличаха на ПМС, а сега ми се струва,че се локализират предмно в бъбрека,ама ще видим. Днес си взех заповедта от фонда,но не спирам да се надявам,че няма да ми потрябва и от паричките ще възползва нкое друго кандидат-мамче. Хайде целувам ви и бягам да работя. Хубав следобяд,сладурки и дано напълните темата с положителни тестчета  newsm51 newsm17  love001

# 33
  • София
  • Мнения: 8 131
Ноемврийче, защо не направиш тест? Вече имаш закъснение.

# 34
  • Мнения: 2 077
Мисс, напиши ако имаш направление от коя дата е за да ти кажа до кога важи? Peace
Другата седмица ще го взема и знам че мога да отида на първичен и вторичен преглед.
Питането ми беше /ако не е на частно/ личните ви лекари дават ли ново направление, след като е използвано старото?

Имам и друга чуденка: навсякъде почти всички пишат за тестове, следене на темепература и т.н.
Не е ли по-лесно да се правят опити всяка вечер /или през вечер/, така и така си лягате заедно, гушкате се... за 5 минути какъв е проблема?!  newsm78
Освен, разбира се, ако няма отклонение, което трябва да се следи.

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Ама то имало нова прекрасна темичка!!!! Аз нали съм си руса и си чакам в старата...
Съншайн, виж тази статийка:
Passion, честито!!! Хайде дано дадеш хубав старт на новата темичка... Веси!!!! Прекрасна е ОТНОВО!
Ноемврийче, кога мислиш да направиш тест???[/i][/color]

# 36
  • Мнения: 76
Аз искам малко да поразсъждаваме. Всички казват - Стана като спрях да го мисля! Е, много ми е чудно как успявате да не мислите за нещо толкова важно, сериозно!
Наистина не ми е ясно как мисълта за дете би могла да се преодолее...
newsm10 И аз мисля така,няма как да не го мислиш.Първия път когато забременях мислех постоянно за това,всяка една секунда мислех дали ще стане,дали е станало,само търсех някакви  ранни признаци, и точно този месец дето неспирах да ги мисля , то все че стана... Peace

# 37
  • Мнения: 16
Здравейте момичета,дано Коледното чудо се случи на всички,пожелавам Ви го от сърце.Често чета форума,но рядко пиша,имам въпросче  Grinning Този месец реших да си направя една фоликумерия защото предната ми гинеколожка ми изписа дуфастон от 15 до 25 ден /след като прочетох много мнения,че не е добре да се пие преди доказана овулация,реших да направя фоликумерия.На 5-ти ден от цикъла имаше два фоликула в левият яйчник единият 8мм а другият 7мм с дебелина на ендуметриума 5мм,днес на 8-ми ден от цикъла в левият яйчник два фоликула 16мм и 12мм а в десният още два фоликула 11мм и 9мм и ендуметриум 6,5мм.Според новата ми гинеколожка овулация трябва да настъпи в неделя или понеделник.Но аз се притеснявам за дебелината на ендуметриума не е ли прекалено малко,някъде бях чела,че около овулацията е добре да е 10-11мм.Забравих да спомена,че цикъла ми е на 24-25дни

# 38
  • София
  • Мнения: 8 131
Здравей, Поли. Напълно възможно е този големиоят фоликул да се пукне в неделя или понеделник. За 8-ми ден това е нормална лигавица, спокойно. Тя ще нарастне повече след О. Ще ходиш ли пак да видите дали се е пукнал>

# 39
  • Мнения: 16
Мерси за бързият отговор Simple Smile Ще се наложи да отида при друг доки,защото моята заминава за чужбина на някаква специализация и си записах час за понеделник за друга лекарка да видим какво ще е положението.Този месец изглежда обнадеждаващ, дано се получи Simple Smile

# 40
  • Мнения: 14
Здравейте и от мен Simple Smile
Първо честито на бъдещите мами!!! Лека бременност, момичета!
И да си събера малко...  newsm28 newsm28 newsm28  , защото сме заложили точно за момченце, но в крайна сметка полът е без значение Simple Smile Както казва Патето... "От мъжка гледна точка ще съм горд ако имаме момченце, но ако излезе момиченце ще съм най- щастливият човек" Simple Smile
Миналата вечер сънувах, че виждам 2-те чертички, но съм сама в къщи и се чудех дали да не звънна на Патето да го зарадвам по телефона. Преди това сънувах, че гушкам едно сладко, русо, къдравко момченце с красиви сини очи ( като Патето ) и дано да е на късмет Simple Smile
 Hug за всички!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 1 879
аххахах Пате, много слънчеви вашите "патешки истории"...
Желая ви да се сдобиете скоро с малко патенце...

# 42
  • Мнения: 2 003
Честито, Пасион! Започваме новата тема отново с положителна новина!
Лека бременност!   bouquet

Благодаря и на Весито, отново за хубавата темичка! Simple Smile Дано е последна, както за мен, така и за повечето НЕ чакащи! Simple Smile

# 43
  • Мнения: 14
Хаха, благодаря, Еви Simple Smile Да ти се връща тъпкано Simple Smile
Иначе голямо сме шоу. Вчера му споделих, че мисля да го храня с онази медена бърканица, за която стана дума в предишната темичка и той е много щастлив Simple Smile Абе с радост пие всичко що му предложа... Нали е за идеята Simple Smile

# 44
  • Пловдив/Първомай
  • Мнения: 50
Здравейте мили момичета,чета ви и очите ми се насълзяват само при мисълта какво беше допреди 3 месецаи със мен,искам да ви споделя и вдъхна малко кураж на всички бебеправещи.Миналата година септември месец решихме че е време за бебе,мина месец-нищо,два-нищо,три,четири пак нищо взех да се отчайвам само за това мислих,че има проблем че не мога да стана майка по естествен път бях се буквално побъркала.Приятелят ми ме успокояваше че всичко е наред да не се притеснявам но само аз си знаех какво ми е.Правихме изследвания и той и аз и док каза че всичко е наред и проблема идва от главата,че сме млади и скоро ще стане.Отделно родителите му постоянно питаха дали няма да увеличаваме семейството,че скоро нямало да стане понеже аз пуша,че съм леко пълничка и това според тях било проблем,едвам издържах на този психически тормоз.Имах много нередовен цикъл идваше ми когато си искаше,един ден съвсем необмислено тръгнахме за Велинград за почивка на 22.10.2012г тогава вечерта влезнах в аптеката за хапчета за гърло,и без да му казвам си купих и тест най обикновен за 1.5лв Clear test сутринта станах рано рано и О Боже   EFP не можех да повярвам,10 минути стоях и плакох от радост и не можех да мръдна,събудих милото страшно много се зарадва и той разбира се,купихме още 3 теста и всичките си показваха веднага  EFP На следващият ден се прибрахме отидохме на док и подтвърди бременноста ми,повярвайте ми нямаше по щастливи от нас в този момент.Родителите му като даваха толкова зор и сега като им съобщихме не се зарадваха не реагираха никак добре,това ще го помним цял живот!Ужасни са на никой не пожелавам такива свекър и свекърва!Милички вярвайте че ПО КОЛЕДА СТАВАТ ЧУДЕСА!Не се отчайвайте,не го мислете толкова,макар че знам че е адски трудно и почти невъзможно,но се опитайте и най вече ВЯРВАЙТЕ!Вярвайте и ще стане чудото което чакате,обичайте се и правете любов,не бебе а любов то ще си стане.Извинявайте че нахлувам така във вашата тема,но не се сдържах исках да споделя какво ми се случи на мен и че не изгубихме вяра и точно 1 година от както бебеправихме то се случи.Извинявайте и за дългият ми пост....прегръщам ви силно и пожелавам на всички от все сърце скоро да се похвалят със  EFP .....благодаря ви че ме прочетохте  Hug Hug Hug Hug Hug ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ!

Общи условия

Активация на акаунт