Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 15

  • 56 793
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
а аз съм харесала това но ще  го взема  02 месец че се  имаме едно за ползване  ... тези с  борд от пред  са по сигурни  според мен

# 46
  • Мнения: 656
Аз още си чакам хард диска от черния петък Sad

# 47
  • Мнения: 22 452
а аз съм харесала това но ще  го взема  02 месец че се  имаме едно за ползване  ... тези с  борд от пред  са по сигурни  според мен

Борда изобщо не можеш да го сложиш като стане малко по-голямо детето. То е до към 10-11кг максимум.
Дъщеря ми е с такъв стол и отдавна го махнахме това, защото не е удобно. Дори вече няма как да се сложи, защото детето е като заковано в стола.

# 48
  • Мнения: 1
момичета има ли някакъв активен код за амазон ком и ук  в сектор за дома? харесала сам си едно шалте и ми се иска да мога да го намаля още че е и скапичко  Rolling Eyes
благодаря предварително Rolling Eyes

# 49
  • Мнения: 319
Vania_84, ние отнесохме една кухня. Благодаря, че сподели   bouquet

# 50
  • sofia
  • Мнения: 2 259
Пробвам да пусна поръчка - на последната стъпка ми изписва, че пратката ще пристигне след 25 дек...Винаги ли отнема 10 работни дни доставката до БГ И ДО КОЛКО ВЯРНА Е ТАЗИ ПРОГНОЗА? Rolling Eyes

Мерси!  bouquet

# 51
  • Мнения: 0
а аз съм харесала това но ще  го взема  02 месец че се  имаме едно за ползване  ... тези с  борд от пред  са по сигурни  според мен

Борда изобщо не можеш да го сложиш като стане малко по-голямо детето. То е до към 10-11кг максимум.
Дъщеря ми е с такъв стол и отдавна го махнахме това, защото не е удобно. Дори вече няма как да се сложи, защото детето е като заковано в стола.


съжалявам но преди малко съм объркала линка   ooooh!    а тук има ревю за  столчето ...

# 52
  • Мнения: 22 452
pepine86, точно с Киди сме, но нашия е предния модел, Лайф Про, който е досущ същия като този. )
Дъщеря ми успяваше да стои с предпазителя от пред точно 1месец и след това се наложи да го махнем. А тя е дребничка, дори в момента е 15кг.

# 53
  • Мнения: 874
     Здравейте момичета!
   Имам една пратка от Амазон до англ.адрес,която ми я пуснаха с трекинг номер.Това ме направи спокойна ,че пратката ще я доставят без проблем,но днес реших за всеки случай да погледна и нещо не ми се видяха наред нещата:
куриерската служба е   http://www.myyodel.co.uk/tracking?parcel_id=JJD0002217300784744& … ostcode=CR0%206BE.
а  Tracking Number:   JJD0002217300784744
 Защо ли толкова дни не могат да доставят пратката и какви действия мога евентуално да предприема?  newsm78

# 54
  • София
  • Мнения: 8
pepine86, точно с Киди сме, но нашия е предния модел, Лайф Про, който е досущ същия като този. )
Дъщеря ми успяваше да стои с предпазителя от пред точно 1месец и след това се наложи да го махнем. А тя е дребничка, дори в момента е 15кг.
И аз не мисля, че мойто диване ще го търпи дълго време. Laughing

# 55
  • Мнения: 22 452
pepine86, точно с Киди сме, но нашия е предния модел, Лайф Про, който е досущ същия като този. )
Дъщеря ми успяваше да стои с предпазителя от пред точно 1месец и след това се наложи да го махнем. А тя е дребничка, дори в момента е 15кг.
И аз не мисля, че мойто диване ще го търпи дълго време. Laughing

То не е само въпроса до търпене, просто много притиска детето назад в стола и то се чувства като в затвор. Неудобно е по мое мнение. А ако е по-едро дете пък съвсем. Зимата също изключено да се сложи това чудо, когато детето е по-плътно облечено.

# 56
  • София
  • Мнения: 424
chockolina,за темата   bouquet                                                                                                                                                                                                                                                                                           
Чакам няколко пратки надявам се до края на седмицата да ги получа и ще видим дали ще се хваля или оплаквам  Crazy

# 57
  • Мнения: 3 211
И аз да се запиша.
Засега чакам само едно лего. Нищо от черния петък Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 176
При немците има много ниски цени на столчетата за кола. Ето един вариант И аз търся, но от предишната група 9-18 кг. и при тях се намират цени около 30 Е newsm78

# 59
  • Мнения: 167
И аз с един тъп въпрос:) Поръчах си разни неща от черния петък (поръчка от 25.11) и до момента не сеъм получила нищо:( Няма и номер за проследяване на пратката. При вас как е?

И още да попитам........пратките на адреса ли ги получавате или ходите до пощата?

Общи условия

Активация на акаунт