Такова отношение ли заслужаваме, бъдещи майки?

  • 7 123
  • 143
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 425
Аз много се трогнах от историата и като jujolinka си помислих, че колкото повече хора пишем на медите, толкова ще решат да раздухат случая, както стана с работничките в Дупница. Снощи написах на Гена Трайкова това:
Zdraveite g-jo Trajkowa,

Roweiki se iz presata, popadnah na tozi material: http://dnesplus.com/publication.asp?pubid=110070

Az sym ot Varna i imam dysheria rodena wyw syshata tazi bolnica, no za moi kusmet popadnah na dobri lekari. No za syvalenie jenata ot tozi material, ne e popadnala na takiwa, a koi znae i oshe kolko mnogo.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=29506.0 - towa e link kym edin forum wyw koito sama she widite, 4e ima 4EREN SPISYK na lekari iz cialata strana. Mnogo jeni sa postradali, a mai ne se e 4ulo za nakazani lekari.

BTV e telewizia, koiato winagi ni oswedomiawa za neshatа ot denq. Az redowno gledam nowinite wi i predawaneto: Reporterite. Predpolagam, 4e temata za loshoto otnoshenie kym bremennite i rajdasi jeni bi bila interesna na mnogo zriteli. Dobre bi bilo powe4e hora da znaiat imenata na tezi lekari i da ne gi poseshawat.

Predi sedmica se goworeshe za demografski sriw, a nikoi ne se zamislia, na kakwo sa podlojeni jenite, koito ne mogat da si pozwoliat da platiat na ginekolog ili akusherka.

Nadqwam se, 4e she razgledate materialite i she zasegnete temata w niakoe ot predawaniata si.

Дано се трогнат и обътнат внимание и най-вече да покажат тези касапи, за да може майките да ги знаят и да не ходят при тях.

# 46
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Сега ми се отвориха и двата линка и съм потресена.
Просто ще оставя без коментар.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 271
Това, което мога да кажа е искреното ми съжаление, че такива неща се случват... Confused
Но се радвам, че Лора е дала гласност на проблема и е решена да се бори. Ако всички жертви на подобно престъпно поведение се борят с него  и излагат публично имената на престъпниците, тези случаи силно ще намалеят, а надявам се и да спрат.

# 48
  • Мнения: 304
Прочитайки за болката на тази жена, се сетих отново какво изживях и аз в същото това отделение в началото на моята бременност. В осма седмица прокървих доста обилно към 9 часа вечерта. Естествено по това време единственото място, където могат да ти "помогнат" е спешния център. След многократно звънене на вратата на отделението, ми отвори някаква сестра видимо ядосана, че съм я смутила. Обясних проблема, влязох в стаята за преглед. Появи се млада лекарка, чието име за съжаление не знам, която чоплейки семки ме накара да легна за преглед. Аз веднага възразих, че не искам вагинален преглед, а ехорафски. Те естествено се изсмяха на моето небивало нахалство и ми казаха, че нямали ехограф в отделението. Съгласих се на вагинален преглед, защото бях в безизходица и не знаех какво да правя. След прегледа, тя ме попита имам ли направление. Останах удивена как някой може да иска направление в 9 часа вечерта, при условие, че това е спешна помош. Аз естествено нямах, при което ми беше казано, че трябва да си заплатя прегледа, който струвал 15 лв. Нямаха да ми развалят и аз им казах, че имам само 10 лв. на дребно. Въпросната лекарка каза, едва ли не "от тях да мине", че ще ги приеме и тях. Съответно настояваха да остана в отделението за наблюдение, като преди това мъжът ми трябваше да отиде до аптеката и да купи куп лекарства. Аз отказах и срещу подпис си тръгнах. Купих си инжекциите и отидох да ми ги сложат пак в отделението. поне да знам, за какво им платих. Та това са моите патила, за щастие със щастлив край.

# 49
  • Мнения: 20
Ако някои се гаври така с мен,ще го съдя,каквото и да ми коства.... За съжаление се оказа,че колкото по-нажул си в тази стрзна,толкова по-добре си живееш!!! Навсякъде в държавните болници има такива безотговорни и безчувствени мед.работници.Затова ТРЯБВА ДА СИ ТЪРСИМ ПРАВАТА!!!

Последна редакция: чт, 26 яну 2006, 12:46 от Аурелия

# 50
Направо нямам думи или по-точно имам,но те са само нецензурни,затова по-добре нищо да не пиша цялата се треся от ярост smile3511 newsm61 Rage

# 51
  • Мнения: 3 116
Надявам се Лора да прочете тази тема. Искам да и кажа, че я подкрепям изцяло.

Съд, отнемане на правата за практикуване, обещетение не 1, а поне 100000 лева, че ако трябва и затвор за тези престъпници  #2gunfire Според мен колкото повече гласност из медиите, толкова по-добре !

Миличка Лора, надявам се един ден да си имаш едно прекрасно бебенце въпреки случилото се   bouquet

За съжаление, тези неща се случват всеки ден в България, но малко хора имат силите да тръгнат срещу тях. Прекланям глава пред тези които са опитали  smile3501

# 52
  • Мнения: 195
Дано успее да ги осъди.Не само заради нея самата , а и за да не попаднат и други в техните ръце.

# 53
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Направо нямам думи или по-точно имам,но те са само нецензурни,затова по-добре нищо да не пиша цялата се треся от ярост smile3511 newsm61 Rage




Дано успее да ги осъди!

# 54
  • Мнения: 7 474
Някой, ако има идея на кои предавания можем да пратим по  един имейл да каже или да даде адрес. Вижте колко сме на един може да не обърнат внимание ,но на 100?!!! ooooh!

# 55
  • Мнения: 3 205
Това е безобразие, което не подхожда на държава, очакваща всеки момент да се присъедини към Европейския съюз. Надявам се, че ще дадат под съд лекаркат а и акушерката, а още по-силно се надявам, че ще успеят и да ги осъдят и да им отнемат лекарските права.
За самите лекарка и акушерка нямам коментар, това не са хора, а изроди.

# 56
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Направо  съм  потресена  от  отношението  на  лекарите , мога  да   кажа само  едно  -съд  до  дупка #2gunfire

# 57
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Казали сте всичко, което бих казала и аз. Ако има масово мероприятие по въпроса, броите и мен.

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 6 323
не никой не заслужава подобно отношение и се надявам всички "изроди" в бели престилки да си получат заслуженото

# 59
  • Мнения: 832
Боже, горката женица,
Аз наистина много съжалявам за случилото се. За съжаление наистина такива смотаняци има много, но не се настройвайте песимистично и не губете надежда, защото добри лекари наистина съществуват, трябва просто да ги откриете. Аз съм страшно доволна от моя лекар. Просто не мога да ви опиша за какъв съвестен, отговорен и отдаден на работата си човек става въпрос. Просто не бива заради някакви изроди да се насройваме лошо към всички, защото заради такива олигофрени хората мислят така за всички. А добри лакари наистина има. Съжалявам, че жената не е попаднала на такъв. И дано тези нещастници да си получат заслуженото.

Общи условия

Активация на акаунт