Аватарно - танцувална / Тема No 16

  • 17 983
  • 822
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 899
Хи-хи,ще е забавно да спечели подарената комбинация. Laughing Всъщност случвало ли се е?

# 31
  • Мнения: 150
Моите са били в специалните призове и една на 5 място. Laughing

# 32
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Не се е случвало да печели моя подарена. Laughing Но и аз съм си мислила за тази възможност и как ще се почувствам. Crazy Laughing

# 33
  • Мнения: 6 899
А бихте ли искали да се спомене ,че това е ваша комбинация или не . Стана ми интересно просто. Thinking Досега никой май не е споменал ,че някоя комбинация му е подарена от някой. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 150
Аз изобщо не държа. И без това правя по много, важното е играта да върви. Laughing

# 35
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
А бихте ли искали да се спомене ,че това е ваша комбинация или не . Стана ми интересно просто. Thinking Досега никой май не е споменал ,че някоя комбинация му е подарена от някой. Mr. Green

А, всички са си казвали май (или почти всички).  Peace Иначе, по преценка на ползващия, ако иска да казва.

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Аз си казах Mr. Green Joy Joy Joy Joy Но не намерих друго Crazy

# 37
  • Мнения: 1 336
Готова съм! Благодаря за съветите на Акаша и Нези. Съвпаднаха, а и с моето.

Последна редакция: пн, 10 дек 2012, 10:51 от silveto_

# 38
  • Мнения: 6 899
Голяма дискусия си заформихме. Laughing
Хайде и аз да се покажа. Wink
 Това ми беше другия вариант.  Mr. Green
Скрит текст:
Най-първия ми беше с балерини ,но вече има .  Peace

# 39
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
нези, с коя програмка ги обработваш? Що така ти ги сплесква?

# 40
  • София
  • Мнения: 1 790
Нещо нямам никакво време тези дни  ooooh!. Минавам само да се покажа, че ще участвам в този си вид. Не намерих /по-точно не търсих много/ друго което да ми се носи в тази игра. Дано да успея да прочета назад.
 Hug

# 41
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Нези, добре че не сме се хвърлили и двете на резервните си варианти, моят беше този  Grinning :

Скрит текст:




Аз мисля да си го понося след играта, заради Хюн-а, вече носих няколко комбинации с нея, още не ми омръзва.  Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 6 899
нези, с коя програмка ги обработваш? Що така ти ги сплесква?
Ох,и аз не знам... Ама се измъчих!

# 43
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Rois, тази мацка малко ми прилича на теб м/у другото. Grinning

# 44
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Rois, тази мацка малко ми прилича на теб м/у другото. Grinning

Сериозно ли?! Това е голям комплимент за мен  Hug , аз много я харесвам (поначало много харесвам монголоидни жени и чернокожи мъже). Но предполагам ще са необходими две Хюн-а, за да запълнят обема, който аз заемам.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт